O

Otavské strojírny a.s.

Otavské strojírny a.s.

Firma Otavské strojírny, s.a. nawiązuje do 50-cio letniej tradycji produkcji maszynowej, montaży i napraw. Firma produkuje spawane konstrukcje aluminiowe oraz produkty przeznaczone do maszyn rolniczych i budowniczych. Produkcja konstrukcji śrubowanych i spawanych.
nasze produkty: Konstrukcje spawane, Kontrukcje aluminiowe, Konstrukcje składane
Wysłać wiadomość
OTAS s.r.o.

OTAS s.r.o.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się spółką. Produkujemy i sprzedajemy maszyny budownicze, koparki, bagiery, mimi bagiery, akcesoria hydrauliczne, sprzęt budowniczy. Nasze produkty w pełni sprawdziły się również na rynku światowym.
nasze produkty: Minibagiery, Minikoparki
Wysłać wiadomość
OSMONT, s.r.o.

OSMONT, s.r.o.

Produkujemy luksusowe, wnętrzowe, sufitowe oraz ścienne żarówkowe i jarzeniówkowe urządzenia oświetleniowe w najnowocześniejszym designie. Zewnętrzne urządzenia świetlne z poliwęglanowymi abażurkami, światła z abażurkami z szkła opałowowego. Możliwe dekoracyjne dekoracje do świateł z drewna czy metalu.
nasze produkty: Oświetlenia opalowe, Oświetlenia plastikowe
Wysłać wiadomość
OK Záchlumí, a.s.

OK Záchlumí, a.s.

Produkcja ramów i poddziałów samochodów dostawczych, ramów i spoczników maszyn rolniczych i budowlanych, produkcja elementów i urządzeń przeznaczonych do magazynowania, manipulacji i transportu. Tłoczenie elementów kształtowanych na zimno, wypalanie CNC oraz pozostała produkcja metalowa na zlecenie.
nasze produkty: Spawanie konstrukcji stalowych, Ramy maszyn
Wysłać wiadomość
Ocelové konstrukce s.r.o.

Ocelové konstrukce s.r.o.

Spółka Ocelové kontrukce produkuje i dostarcza szeroki asortyment własnych konstrukcji stalowych oraz wyrobów ślusarskich przeznaczonych dla przemysłu budowniczego. Produkujemy ocynkowane balkony stalowe razem z daszkami oraz balkony podwieszane. Naszą specjalnością są hale stalowe ASTRON.
nasze produkty: Balkony, Elektrownie fotowoltaiczne, Hale stalowe, Konstrukcje stalowe
Wysłać wiadomość
OMNIPULS spol. s r.o.

OMNIPULS spol. s r.o.

Jesteśmy specjalistami na bagażniki dachowe, boxy dachowe i uchwyty rowerowe. Następnie oferujemy uchwyty nart, bagażniki i autoboxy. Jesteśmy dealerami firm Thule, Jetbag, Hakr, Atera, Piccola a Neumann. Wyłącznymi dostawcami firmy MAD – dodatkowe zawieszenia pneumatyczne i sprężyny sportowe.
nasze produkty: Bagażniki dachowe Thule, Boxy dachowe, Łańcuchy śnieżne Thule, Uchwyty rowerowe
Wysłać wiadomość
OBSIDIAN a.s.

OBSIDIAN a.s.

Specjalizujemy się szczególnie na produkcję bardzo dużych, lub w inny sposób specjalnych konstrukcji przeszklonych. Przeprowadzamy bezramowe oszklenia szybami o dużym rozmiarze, oszklenia strukturalne i fasadowe. Realizujemy szklane świetliki, po których można przechodzić, fasady tarczowe, szklane elementy do wyposażenia wnętrz.
nasze produkty: Konstrukcje szklane, Oszklenie bezramowe szybami o dużym rozmiarze
Wysłać wiadomość
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Produkujemy konstrukcje stalowe, hangary, hale do magazynów, hale produkcyjne, stajnie dla bydła, hale do jazdy konnnej, schronienia magazynowe do rolnictwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wieże widokowe oraz wózki lotniskowe.
nasze produkty: Wózki lotniskowe
Wysłać wiadomość
Outokumpu s.r.o.

Outokumpu s.r.o.

Z pierwotnego, areału nastawionego wyłącznie na magazynowanie stali nierdzewnej w ciągu upływu lat powstał znaczący ośrodek do obróbki kręgów blachy nierdzewnej walcowanej na zimno – cięcie na dokładne długości płyt oraz wykonanie różnego rodzaju obróbki powierzchni blachy ze stali nierdzewnej.
nasze produkty: Blacha ze stali nierdzewnej
Wysłać wiadomość
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Nasza firma jest dostawcą technologii dla linii do suszenia, peletowania oraz brykietowania, łącznie z montażem i serwisem. Obecnie oferujemy dostawki, montaż i serwis technologii dla linii pozbiorowych oraz magazynów zbożowych.
nasze produkty: Linie do peletowania, Linie pozbiorowe, Magazyny peletowe, Suszarnie do wykorzystania ciepła odlotowego
Wysłać wiadomość
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Projekty, produkcja i roboty montażowe regałów magazynowych – regały stałe, regały półkowe, regały wspornikowe, regały ruchome, suwnice, magazyny piętrowe, meble z metalu. Wyposażenie archiwum, hal produkcyjnych i magazynów.
nasze produkty: Regały, Regały ruchome
Wysłać wiadomość
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Produkcja rozdrabniarek do odpadów – tworzywa sztuczne, opony, drewno, papier, odpady niesortowane i inne. Produkcja transporterów – taśmociągi i transportery łańcuchowe, trasy rolkowe, separatory i segregatory, kompletne linie technologiczne do przeróbki odpadów – linie do recyklingu, sortownie odpadów.
nasze produkty: Linie do recyklingu
Wysłać wiadomość
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Największy czeskich łańcuch hotelowy z 25 hotelami po całej Republice Czeskiej i na Słowacji. Oferujemy pobyty górskie, sportowe, dla seniorów, bożonarodzeniowe, sylwestrowe, relaksacyjne w łaźniach i wellness, wczasy rodzinne, aktywny wypoczynek. Szeroka oferta przestrzeni konferencyjnych.
nasze produkty: Hotel Mariańskie Łaźnie, Imprezy firmowe, Pobyt w kąpielach Marianské Lázne, Pobyty górskie, Pobyty uzdrowiskowe, Pobyty wellness, Wellness hotel Mariánské Lázně, Zakwaterowanie Karkonosze
Wysłać wiadomość
OXALIS, spol. s r.o.

OXALIS, spol. s r.o.

Herbaty sypane, największy asortyment w RC. Herbaty czarne, zielone, rooibos, honeybush, mate, owocowe, BIO herbaty, yogi herbaty, kawa plantacyjna, kawa aromatyzowana. Wielki wybór herbat, akcesoria do kawy i paczki upominkowe.
nasze produkty: Herbata sypana, Kawa ziarnista
Wysłać wiadomość
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dostawki i montaże konstrukcji stalowych, roboty ślusarskie, produkcja, dostawki oraz montaż aluminiowych konstrukcji całoszklanych systemu Wicona, Schüco oraz innych, dostawki i montaże montowanych oraz sandwichowych płaszczy obwodowych, działalność inżynnierska oraz projektowanie.
nasze produkty: Konstrukcje stalowe, Okładziny elewacyjne
Wysłać wiadomość
OBAL CENTRUM s.r.o.

OBAL CENTRUM s.r.o.

Sprzedaż kontenerów IBC ( kontenery nowe, po remoncie, wyczyszczone ), zbiorniki plastikowe i pojemniki transportowe, plastikowe beczki do substancji w postaci ciekłej i sypkiej, kanistry, butelki, puszki, folie, palety, kartony, butelki laboratoryjne, pojemniki do niebezpiecznych odpadów ze szpitali , opakowania antystatyczne.
nasze produkty: Plastikowe beczki
Wysłać wiadomość
OCELTECH, s.r.o.

OCELTECH, s.r.o.

Firma OCELTECH, Sp. z o.o. swoim kontrahentom zapewnia usługi w dziedzinie obórbki i kształtowania blach. Oprócz pojemności produkcyjnych realizujemy również szeroki zakres usług związanych z doradztwem konstrukcyjnym i technologicznym. Posiadamy ocertyfikowanie ISO 9001:2001.
nasze produkty: Cięcie laserem, CNC krawędziowanie blach
Wysłać wiadomość
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

Zakład rodzinny OPAC sp.z o.o. produkuje pieczywo o przedłużonym okresie spożycia oraz wyroby z półki zdrowej żywności. Specjalizujemy się w produkcji według własnych receptur - herbatników wieloziarnistych, herbatników bezglutenowych i niskokalorycznych herbatników z wysoką zawartością błonnika .
nasze produkty: Pełnoziarniste herbatniki zbożowe
Wysłać wiadomość
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Nasza firma zajmuje się produkcją sprzętu grzewczego i posiada ponad 50-letnie doświadczenia w tej dziedzinie. Produkujemy kotły na paliwa stałe do 50 kW, kotły gazujące, piece łazienkowe do ogrzewania wody, wkłady kominkowe, kotły na peletki, ogrzewanie lokalne, w kooperacji – stalowe pokrywy produktów, wykończenie powierzchni.
nasze produkty: Kotły na pelety, Kotły na drewno
Wysłać wiadomość
ORTOTIKA, s.r.o.

ORTOTIKA, s.r.o.

Produkujemy skuteczny w leczeniu sprzęt ortopedyczny do indywidualnego zastosowania. Przy jego zastosowaniu można leczyć wady wrodzone i nabyte u dzieci, zwłaszcza skoliozę. Unieruchomienie po przebytych wypadkach lub operacjach. W naszej ofercie znajduje się obuwie zdrowotne, seryjnie produkowany sprzęt ortopedyczny i inne pomoce zdrowotne.
nasze produkty: Skolioza, Sprzęt ortopedyczny
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.