Producenci palet

 
Strona   1 2 3 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 26
První Paletová Společnost s.r.o.

První Paletová Společnost s.r.o.

Produkujemy palety EUR, palety Standart, nietypowe palety według zlecenia, łącznie z suszeniem oraz IPPC. Skupujemy i sprzedajemy palety EUR używane oraz Standart, oferujemy kompletne doradztwo oraz serwis paletowy. Transport własny. Certyfikaty: IPPC.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.euro-palety.com  
nasze produkty: Europalety, Palety drewniane
Wysłać wiadomość První Paletová Společnost s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY s.a. działa w przemyśle papierniczym w dziedzinie obróbki papieru. Specjalizujemy się na produkcję ekologicznych materiałów wypełniających, fiksacyjnych i pakunkowych o strukturze plastra miodu, jak również Fixboard ® - palet, boksów transportowych. W tej produkcji zaliczamy się do czołowych producentów Europy środkowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biała korkowa tablica magnetyczna, Kątowniki tekturowe, Palety tekturowe, Papier o strukturze plastra miodu, Płyty Fixboard, Przewozowe boksy tekturowe
Wysłać wiadomość MELECKY a.s.
PPS Holding, s.r.o.

PPS Holding, s.r.o.

Produkcja i sprzedaż nowych palet EUR i Standard, nowych nietypowych palet według konkretnych wymagań klienta. Skup i sprzedaż używanych palet EUR. Przeprowadzamy suszenie towaru do wymaganej wilgotności oraz opatrzenie IPPC. Zapewniamy transport towaru włysnymi samochodami ciężarowymi.

nasze produkty: Nowe palety EUR
Wysłać wiadomość PPS Holding, s.r.o.
FEPO - europalety,s.r.o.

FEPO - europalety,s.r.o.

Oferujemy palety i nadstawki paletowe, które są opatrzone przeciw kornikom dla eksportu do Chin i USA. Już od roku 1996 zajmujemy się odkupem palet używanych, produkcją nowych palet i naprawami palet EUR i standart. Produkujemy również palety i europalety według życzeń klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety
Wysłać wiadomość FEPO - europalety,s.r.o.
SAJL, s.r.o.

SAJL, s.r.o.

Nasza spółka SAJL produkuje drewniane opakowania, głównie palety drewniane EUR, jednodrogowe palety drewniane oraz nietypowe palety drewniane. Materiały do produkcji palet skrócamy na precyzyjnych pilarkach skracających.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety drewniane EUR
Wysłać wiadomość SAJL, s.r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spółka JACER-CZ, a. s. zajmuje się produkcją i sprzedażą drewna opałowego (pakowane luzem lub w worach raszowych), sprzedażą budowlanej, konstrukcyjnej (słupy, dyle, deski, tyczki) i paletowej tarcicy. Jesteśmy stabilnym i długoletnim producentem palet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewno opałowe
Wysłać wiadomość JACER - CZ, a.s.
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Główną częścią naszej działalności jest produkcja palet z drewna i usługi związane z tą dziedziną. Oferujemy kompleksowe usługi – EUR palety z drewna, proste palety z drewna, palety z drewna, UK palety z drewna oraz lekkie palety z drewna.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewniane EUR palety
Wysłać wiadomość WOODCITY s.r.o.
WORLD COMMERCE, s.r.o.

WORLD COMMERCE, s.r.o.

Produkujemy EUR palety z jakościowego drewna według UIC 435-2. Prowadzimy naprawy palet z drewna, najczęściej EUR i standartowych. Posiadamy licencję na produkcję i naprawy palet EUR. Prowadzimy skup palet EUR i standard, również uszkodzonych. Transport palet w cenie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: EUR palety z drewna
Wysłać wiadomość WORLD COMMERCE, s.r.o.
Martin Somol

Martin Somol

Firma prywatna zajmująca się kompleksowym serwisem w branży palet, produkcja, remonty palet. Rocznie sprzedajemy ponad 500 tysięcy sztuk palet. Kompleksowa gospodarka paletami włącznie segregacji palet i remontów uszkodzonych EUR palet oraz palet zwrotnych według obowiązującej normy CSN.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety drewniane EUR
Wysłać wiadomość Martin Somol
AZ palety s.r.o.

AZ palety s.r.o.

Nasza firma zajmuje się sprzedażem i skupem palet. Oferujemy – europalety, palety standartowe, nietypowe palety oraz palety tworzywowe. Produkujemy palety i opakowania z drewna jakichkolwiek rozmiarów. Możemy zapewnić Państwu wymianę czy likwidację palet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewniane eur palety, Europalety, Palety
Wysłać wiadomość AZ palety s.r.o.
Strona   1 2 3 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.