Produkcja i sprzedaż palet

Tutaj 3 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 34
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych oraz urządzeń manipulacyjnych. Serwis, regeneracje i naprawy wózków widłowych, sprzedaż – baterie trakcyjne, ładowarki, opony TRELLEBORG. Szkolenia obsługi, doradztwo, przeglądy techniczne manipulacyjnych wózków widłowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wózki widłowe
Wysłać wiadomość MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
První Paletová Společnost s.r.o.

První Paletová Společnost s.r.o.

Produkujemy palety EUR, palety Standart, nietypowe palety według zlecenia, łącznie z suszeniem oraz IPPC. Skupujemy i sprzedajemy palety EUR używane oraz Standart, oferujemy kompletne doradztwo oraz serwis paletowy. Transport własny. Certyfikaty: IPPC.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.euro-palety.com  
nasze produkty: Europalety, Palety drewniane
Wysłać wiadomość První Paletová Společnost s.r.o.
PALSERVIS, s.r.o.

PALSERVIS, s.r.o.

Nasza firma dostarcza na rynek kompletny asortyment nowych i używanych palet z drewna i europalet. Drewniane palety EUR, palety standart, nietypowe palety, sprzedajemy palety nowe i używane, produkcja i odkup.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Europalety
Wysłać wiadomość PALSERVIS, s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY s.a. działa w przemyśle papierniczym w dziedzinie obróbki papieru. Specjalizujemy się na produkcję ekologicznych materiałów wypełniających, fiksacyjnych i pakunkowych o strukturze plastra miodu, jak również Fixboard ® - palet, boksów transportowych. W tej produkcji zaliczamy się do czołowych producentów Europy środkowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biała korkowa tablica magnetyczna, Kątowniki tekturowe, Palety tekturowe, Papier o strukturze plastra miodu, Płyty Fixboard, Przewozowe boksy tekturowe
Wysłać wiadomość MELECKY a.s.
AZ palety s.r.o.

AZ palety s.r.o.

Nasza firma zajmuje się sprzedażem i skupem palet. Oferujemy – europalety, palety standartowe, nietypowe palety oraz palety tworzywowe. Produkujemy palety i opakowania z drewna jakichkolwiek rozmiarów. Możemy zapewnić Państwu wymianę czy likwidację palet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewniane eur palety, Europalety, Palety
Wysłać wiadomość AZ palety s.r.o.
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Główną częścią naszej działalności jest produkcja palet z drewna i usługi związane z tą dziedziną. Oferujemy kompleksowe usługi – EUR palety z drewna, proste palety z drewna, palety z drewna, UK palety z drewna oraz lekkie palety z drewna.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewniane EUR palety
Wysłać wiadomość WOODCITY s.r.o.
Martin Somol

Martin Somol

Firma prywatna zajmująca się kompleksowym serwisem w branży palet, produkcja, remonty palet. Rocznie sprzedajemy ponad 500 tysięcy sztuk palet. Kompleksowa gospodarka paletami włącznie segregacji palet i remontów uszkodzonych EUR palet oraz palet zwrotnych według obowiązującej normy CSN.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety drewniane EUR
Wysłać wiadomość Martin Somol
PPS Holding, s.r.o.

PPS Holding, s.r.o.

Produkcja i sprzedaż nowych palet EUR i Standard, nowych nietypowych palet według konkretnych wymagań klienta. Skup i sprzedaż używanych palet EUR. Przeprowadzamy suszenie towaru do wymaganej wilgotności oraz opatrzenie IPPC. Zapewniamy transport towaru włysnymi samochodami ciężarowymi.

nasze produkty: Nowe palety EUR
Wysłać wiadomość PPS Holding, s.r.o.
VÁŽEME s.r.o.

VÁŽEME s.r.o.

Nasza spółka sprzedaje i dostarcza polipropylenowe taśmy wiążące, które są używane do belownic prasujących odpady. W naszej ofercie jest kompleksowa paleta taśm PP i PE do pakowania – taśmy klejone i splatane oraz folie do pakowania. Taśmy wiążące do belownic, taśmy do pakowania, folie do pakowania, palety EURO.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Taśmy do pakowania, Taśmy wiążące dla belownic do prasowania odpadów
Wysłać wiadomość VÁŽEME s.r.o.
FEPO - europalety,s.r.o.

FEPO - europalety,s.r.o.

Oferujemy palety i nadstawki paletowe, które są opatrzone przeciw kornikom dla eksportu do Chin i USA. Już od roku 1996 zajmujemy się odkupem palet używanych, produkcją nowych palet i naprawami palet EUR i standart. Produkujemy również palety i europalety według życzeń klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety
Wysłać wiadomość FEPO - europalety,s.r.o.
Strona   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.