Sprzęt do manipulacji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 Następna
Pokazuje firmy 1120 w sumie 33
VDZ, spol. s r.o.

VDZ, spol. s r.o.

Produkcja i sprzedaż w zakresie kół transportowych. Produkujemy i oferujemy kompletne opony i tarcze dla przemysłu, urządzeń manipulacyjnych, rolnych i ogrodowych. Sprzedaż pneu i dętek z wyszczególnionym nastawieniem. Opracowania pneu trawne, strzałkowe, slick, z rowkiem, podróżne i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Opony penumatyczne, Tarcze metalowe
Wysłać wiadomość VDZ, spol. s r.o.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych oraz urządzeń manipulacyjnych. Serwis, regeneracje i naprawy wózków widłowych, sprzedaż – baterie trakcyjne, ładowarki, opony TRELLEBORG. Szkolenia obsługi, doradztwo, przeglądy techniczne manipulacyjnych wózków widłowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wózki widłowe
Wysłać wiadomość MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
ELZAS technik s.r.o.

ELZAS technik s.r.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem wysokościowych platform roboczych oraz kompletnymi usługami w dziedzinie elektro. Działamy w dziedzinie budownictwa, reklamy oraz elektromontażu. Oferujemy umowną cenę za transport, która nie jest związana z odległością od siedziby naszej spółki.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wynajem wysokościowych platform roboczych
Wysłać wiadomość ELZAS technik s.r.o.
F&S MAGNET s.r.o.

F&S MAGNET s.r.o.

Sprzedaż i produkcja systemów magnetycznych. Magnesy obciążeniowe do żurawii HD, magazynów materiału hutniczego, manipulatory próżniowe złomu nierdzewnego, metali kolorowych, szkła i drewna. Magnesy przeznaczone do bardzo ciężkich obciążeń, magnesy heavy duty lifting. Manipulatory.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Magnesy do bardzo ciężkich obciążeń
Wysłać wiadomość F&S MAGNET s.r.o.
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner jest Państwa kontrahentem dla urządzeń przyczepnych i podnośnikowych, sprzętu linowego, umocowania ładunku oraz wyposażenia dla bezpieczeństwa osób. Oferujemy jakość i serwis, w naszej firmie jest klient zawsze na pierwszym miejscu. Produkcja, sprzedaż, serwis.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Urządzenia dźwignicowe, Urządzenia manipulacyjne, Urządzenia mocujące
Wysłać wiadomość WANNER s.r.o.
Besmont s.r.o.

Besmont s.r.o.

Specjalizujemy się na produkcję urządzeń dźwignicowych przeznaczonych do zakładów warsztatowych, magazynowych oraz montażowych. Zajmujemy się produkcją, rekonstrukcją, naprawami, serwisem oraz montażem urządzeń dźwignicowych, konstrukcji stalowych, żurawi, wciągników wielokrążkowych oraz sterowań zdalnych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Linowe i łańcuchowe wciągniki wielokrążkowe, Produkcja żurawi
Wysłać wiadomość Besmont s.r.o.
MATE, a.s.

MATE, a.s.

Sprzedaż, serwis oraz wynajem manipulatorów, produkcja urządzeń mechanicznych i hydraulicznych do wózków widłowych, manipulatory teleskopowe, maszyny budowlane i rolnicze. Sprzedaż węży hydraulicznych i innych części, serwis ZETOR, maszyn UNC i sprzętu ogrodniczego.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Platformy montażowe, Wysięgniki
Wysłać wiadomość MATE, a.s.
MAXIAUTO s.r.o.

MAXIAUTO s.r.o.

Wypożyczalnia samochodów MAXIAUTO.CZ zajmuje się wynajmem krótko i długookresowym pojazdów do przeprowadzek, chłodni, mikrobusów i samochodów osobowych. Pojazd podstawiamy w dowolne miejsce w Europie. Płatności w gotówce, kartą lub faktura.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Przeprowadzki, Wynajem samochodów Praga
Wysłać wiadomość MAXIAUTO s.r.o.
TRANSPORT SERVIS - Jeník s.r.o.

TRANSPORT SERVIS - Jeník s.r.o.

Sprzedaż, serwis, wynajem – wózki widłowe, wózki paletowe, sprzęt manipulacyjny, platformy podnoszeniowe i stoły, ładowarki czołowe, wózki dwukołowe, wózki transportowe i inne. Oferujemy maszyny nowe i używane, częściowo oraz kompletnie odnowione, maszyny po naprawach generalnych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Bazar wózków widłowych, Sprzęt manipulacyjny, Wózki widłowe
Wysłać wiadomość TRANSPORT SERVIS - Jeník s.r.o.
CONE Zlín

CONE Zlín

Naszą specjalnością jest produkcja i sprzedaż ręcznej techniki manipulacyjnej. Technika manipulacyjna ręczna – transportowa, obrotowa, koła specjalistyczne, wózki uniwersalne i specjalistyczne, wózki dwukołowe, wózki widłowe, platformowe, półkowe, specialistyczne, stoły podnośne.
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość CONE Zlín
Strona   Powrót   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.