Sprzęt hardware

Tutaj 16 znajdują się sekcje w których jest 15 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 1842
Renot s.r.o.

Renot s.r.o.

Regeneracja i produkcja zastępczych, kompatybilnych tonerów i cartridżów do drukarek atramentowych, sprzedaż oryginalnych i zastępczych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek i faksów, serwis drukarek, kompleksowe usługi dla druku.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cartridże do drukarek atramentowych, Tonery do drukarek laserowych
Wysłać wiadomość Renot s.r.o.
TT Klávesnice, a.s.

TT Klávesnice, a.s.

Produkujemy foliowe ( membranowe ) klawiatury i tabliczki. Tabliczki samoprzylepne, produkcyjne, narzędziowe i designowe. Produkcja zleceniowa i seryjna. Sitodruk oraz druk tamponowy ( tampoprint ). Nasze produkty są niezawodne i w pełni porównywalne z wyrobami światowych producentów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.ttklavesnice.cz  
nasze produkty: Klawiatury foliowe ( membranowe )
Wysłać wiadomość TT Klávesnice, a.s.
MONY

MONY

Jesteśmy agencją reklamową, specjalizującą się w produkcji reklamowych dodatków komputerowych lub biurowych na zlecenie klienta. Podkładki po mysz, podkładki na biurko, podkładki pod filiżanki, podkładki do klawiatur według życzeń klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Podkładki pod mysz
Wysłać wiadomość MONY
Aerodata s.r.o.

Aerodata s.r.o.

Spółka Aerodata Sp. z o.o. oferuje usługi i techonolgię w branży lotniczego robienia zdjęć oraz wideo z małych wysokości. Zdjęcia z małych wysokości (stworzone z bezpilotowych, sterowanych radiowo urządzeń, w przybliżeniu do 200 m). priorytetem jest vysoka jakość oferowanych usług.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Fotobank Praha
Wysłać wiadomość Aerodata s.r.o.
DATARECOVERY, s.r.o.

DATARECOVERY, s.r.o.

Odzyskiwanie danych z dowolnych nośników danych – dyski twarde i flash, macierze dyskowe RAID, karty pamięci, FDD, CD, DVD i inne nośniki. Odzyskiwanie danych z dowolnych systemów i dowolnym formacie. Windows, Linux, Unix, Novell, Macintosh, OS/2, DOS i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odnawianie danych, Odzyskiwanie danych
Wysłać wiadomość DATARECOVERY, s.r.o.
KMP Bürotechnik, s.r.o.

KMP Bürotechnik, s.r.o.

Produkcja, sprzedaż, renowacja: tonerów, ink - jet cartridżów KMP, taśm kolorowych, taśm termotransferowych,papieru do drukowania, etykiety, wizytówki. Prowadzimy skup pustych cartridżów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cartridże atramentowe, Taśmy kolorowe, Taśmy termotransferowe, Tonery
Wysłać wiadomość KMP Bürotechnik, s.r.o.
Data Labs s.r.o.

Data Labs s.r.o.

Ratowanie danych, odnawianie danych, outsourcing IT. Ratowanie danych hardwarowych HDD, odnawianie RAID. Ratowanie dysków wszelkich rodzai i sprzężenia. Odnawianie usuniętych danych. Zarządzanie siecią. Kompleksowe usługi w dziedzinie IT. Sieć laboratoriów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odnawianie danych, Ratowanie danych
Wysłać wiadomość Data Labs s.r.o.
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identyfikacja w procesach produkcyjnych i w logistyce. Kody kreskowe – implementacja do systemów. Drukarki termiczne do drukowania etykiet samoprzylepnych. Materiały użytkowe dla druku – etykiety, TTR taśmy koloryzujące. Czytniki do kodów kreskowych. Mobilne terminale do gromadzenia danych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czytniki do kodów kreskowych, Drukarki do etykiet, Etykiety RFID, Etykiety samoprzylepne, RTLS, Taśmy barwiące, Terminale do kodów kreskowych
Wysłać wiadomość GABEN, spol. s r. o.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zleceniowa produkcja elektroniki ( osadzanie DPS technologią SMT ) oraz dokładnej mechaniki ( opracowanie blach na maszynach CNC). Wyroby własne to ELAIR, Visuality Multimedia, Paravent, C-gas, wzmacniacze autobusowe oraz ich akcesoria.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Urządzenie do leczenia hemoroidów, Multimedialne LCD, Osadzanie SMD, Rekuperacja, Osadzanie płytek obwodu drukowanego, Sztuczna wentylacja płucna, Jednostka rekuperacyjna
Wysłać wiadomość ELMET, spol. s r. o.
Notebook-servis.cz

Notebook-servis.cz

E – Shop z notebookami ACER, ASUS, DELL, HP, SONY VAIO, TOSHIBA, Umax. Torby do notebooków Samsonite. Notebooki używane i regenerowane, komputery, monitory i LCD. Baterie do notebooków i PDA.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Baterie do notebooków, Notebooki regenerowane, Notebooki używane, Torby do notebooków
Wysłać wiadomość Notebook-servis.cz
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.