Sprzęt hardware

Tutaj 16 znajdują się sekcje w których jest 15 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 1842
TT Klávesnice, a.s.

TT Klávesnice, a.s.

Produkujemy foliowe ( membranowe ) klawiatury i tabliczki. Tabliczki samoprzylepne, produkcyjne, narzędziowe i designowe. Produkcja zleceniowa i seryjna. Sitodruk oraz druk tamponowy ( tampoprint ). Nasze produkty są niezawodne i w pełni porównywalne z wyrobami światowych producentów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.ttklavesnice.cz  
nasze produkty: Klawiatury foliowe ( membranowe )
Wysłać wiadomość TT Klávesnice, a.s.
Aerodata s.r.o.

Aerodata s.r.o.

Spółka Aerodata Sp. z o.o. oferuje usługi i techonolgię w branży lotniczego robienia zdjęć oraz wideo z małych wysokości. Zdjęcia z małych wysokości (stworzone z bezpilotowych, sterowanych radiowo urządzeń, w przybliżeniu do 200 m). priorytetem jest vysoka jakość oferowanych usług.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Fotobank Praha
Wysłać wiadomość Aerodata s.r.o.
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identyfikacja w procesach produkcyjnych i w logistyce. Kody kreskowe – implementacja do systemów. Drukarki termiczne do drukowania etykiet samoprzylepnych. Materiały użytkowe dla druku – etykiety, TTR taśmy koloryzujące. Czytniki do kodów kreskowych. Mobilne terminale do gromadzenia danych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czytniki do kodów kreskowych, Drukarki do etykiet, Etykiety RFID, Etykiety samoprzylepne, RTLS, Taśmy barwiące, Terminale do kodów kreskowych
Wysłać wiadomość GABEN, spol. s r. o.
KMP Bürotechnik, s.r.o.

KMP Bürotechnik, s.r.o.

Produkcja, sprzedaż, renowacja: tonerów, ink - jet cartridżów KMP, taśm kolorowych, taśm termotransferowych,papieru do drukowania, etykiety, wizytówki. Prowadzimy skup pustych cartridżów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cartridże atramentowe, Taśmy kolorowe, Taśmy termotransferowe, Tonery
Wysłać wiadomość KMP Bürotechnik, s.r.o.
DATARECOVERY, s.r.o.

DATARECOVERY, s.r.o.

Odzyskiwanie danych z dowolnych nośników danych – dyski twarde i flash, macierze dyskowe RAID, karty pamięci, FDD, CD, DVD i inne nośniki. Odzyskiwanie danych z dowolnych systemów i dowolnym formacie. Windows, Linux, Unix, Novell, Macintosh, OS/2, DOS i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odnawianie danych, Odzyskiwanie danych
Wysłać wiadomość DATARECOVERY, s.r.o.
KODYS, spol. s r.o.

KODYS, spol. s r.o.

Systemy identyfikacyjne wykorzystujące kody kreskowe, technologie RFID, technologie głosowe, sieci bez drutu – odpowiednie rozwiązanie dla logistyki, kierowanie i obserwacja produkcji, ewidencja majątku, aplikacja dla terminali mobilnych, systemy magazynowe – magazyn kierowany.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość KODYS, spol. s r.o.
Renot s.r.o.

Renot s.r.o.

Regeneracja i produkcja zastępczych, kompatybilnych tonerów i cartridżów do drukarek atramentowych, sprzedaż oryginalnych i zastępczych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek i faksów, serwis drukarek, kompleksowe usługi dla druku.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cartridże do drukarek atramentowych, Tonery do drukarek laserowych
Wysłać wiadomość Renot s.r.o.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zleceniowa produkcja elektroniki ( osadzanie DPS technologią SMT ) oraz dokładnej mechaniki ( opracowanie blach na maszynach CNC). Wyroby własne to ELAIR, Visuality Multimedia, Paravent, C-gas, wzmacniacze autobusowe oraz ich akcesoria.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Urządzenie do leczenia hemoroidów, Multimedialne LCD, Osadzanie SMD, Rekuperacja, Osadzanie płytek obwodu drukowanego, Sztuczna wentylacja płucna, Jednostka rekuperacyjna
Wysłać wiadomość ELMET, spol. s r. o.
Notebook-servis.cz

Notebook-servis.cz

E – Shop z notebookami ACER, ASUS, DELL, HP, SONY VAIO, TOSHIBA, Umax. Torby do notebooków Samsonite. Notebooki używane i regenerowane, komputery, monitory i LCD. Baterie do notebooków i PDA.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Baterie do notebooków, Notebooki regenerowane, Notebooki używane, Torby do notebooków
Wysłać wiadomość Notebook-servis.cz
MONY

MONY

Jesteśmy agencją reklamową, specjalizującą się w produkcji reklamowych dodatków komputerowych lub biurowych na zlecenie klienta. Podkładki po mysz, podkładki na biurko, podkładki pod filiżanki, podkładki do klawiatur według życzeń klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Podkładki pod mysz
Wysłać wiadomość MONY
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.