Zakwaterowanie

Tutaj 13 znajdują się sekcje w których jest 45 podsekcji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 2130 w sumie 116
HOTEL Vacek

HOTEL Vacek

Zakwaterowanie w hotelu **** w historycznym centrum Hradce Králové. Hotel usytuowany jest w bardzo atrakcyjnej części miasta, gdzie znajdą Państwo mnóstwo możliwości kulturalnych, sportowych czy zwiedzania. Oferujemy zakwaterowanie w dwudziestu pokojach czy apartamentach z szczytowym wyposażeniem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Zakwaterowanie Hradec Králové
Wysłać wiadomość HOTEL Vacek
Penzion Anitka Brno

Penzion Anitka Brno

Zakwaterowanie w Brně w pensjonacie Anitka. Spokojne środowisko, niedaleko centrum miasta Brna, połączenie transportem miejskim. Odpowiednie zakwaterowanie z pełnym zapleczem w Brně dla jednostek, jak również grup. W miejscu kwatery możliwość wyżywienia. Zakwaterowanie możliwe przez cały rok, parking.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość Penzion Anitka Brno
Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE znajduje się w historycznym centrum malowniczego południowo-czeskiego miasta Cesky Krumlov, które zapisane jest w spisie naturalnego i kulturalnego dziedzictwa UNESCO. Częścią objektu jest hotelowa restauracja, która znajduje się w piwnicy, następnie pizzeria i galeria sprzedażna.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Zakwaterowanie Český Krumlov, Hotel Český Krumlov, Zakwaterowanie Český Krumlov
Wysłać wiadomość Hotel ARCADIE
Hotel MAS

Hotel MAS

Hotel MAS oferuje kompleksowe usługi hotelowe i gastronomiczne, organizowanie kongresów, szkoleń. Spokojny region Południowe Czechy. W cenie pobytu jest wejściówka na basen hotelowy i śniadanie. Południowe Czechy – optymalne miejsce do urządzania imprez firmowych, seminariów, kongresów oraz zakwaterowanie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Imprezy firmowe, Zakwaterowanie w Południowych Czechach
Wysłać wiadomość Hotel MAS
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Hotel Alexander oferuje zakwaterowanie w 24 nowoczesno urządzonych pokojach odpowiednich nie tylko dla imprez firmowych. lecz również wczasów rodzinnych czy turystycznych. Jest idealnym punktem wypadowym do wycieczek do przyrody czy zwiedzania zabytów, jak również aktywnych wczasów (golf, cykloturystyka itd.).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hotel Plzeňsko, Zakwaterowanie Plzeňsko
Wysłać wiadomość Hotel Alexander
MY HOTEL s.r.o.

MY HOTEL s.r.o.

Największy hotel Areału Lednicko-Valtickiego odpowiedni dla rodzin z dziećmi, imprez firmowych i prywatnych, znajdujący się bardzo blisko Zamku Lednice. My Hotel oferuje 49 pokoi, łącznie 120 łóżek, przestrzenie kongresowe, piwnicę winną, catering. Własna produkcja bio wina.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hotel Lednice, Zakwaterowanie Lednice, Zakwaterowanie w Lednici na Morawach
Wysłać wiadomość MY HOTEL s.r.o.
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal znajduje się w samym sercu Pragi na Starym Mieście, otoczony licznymi zabytkami historycznymi. Rodzinna atmosfera hotelu podnieca do przechadzek po bliskim Rynku Staromiejskim ( kuranty, Chram Tynski ) oraz do wizyty bliskiej Galerii Narodowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hotel rodzinny w centrum Pragi
Wysłać wiadomość Hotel Hastal Prague Old Town
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz znajduje się w spokojnej części Pragi 9. Ten nowoczesny, zaklimatyzowany hotel został przebudowany z historycznych budynków gospodarczych.. Romantyczny hotel Chvalská Tvrz to nowocześnie urządzony hotel z salami kongresowymi, salonikiem oraz wyśmienią restauracją.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Nowoczesny hotel w Pradze, Spokojne zakwaterowanie w Pradze, Tanie zakwaterowanie Praha 9
Wysłać wiadomość Hotel Chvalská Tvrz
VESTA a.s.

VESTA a.s.

Agencja turystyczna Vesta zapewnia zakwaterowanie w Pradze w wszystkich kategoriach cenowych. Oferujemy miły nocleg w pobliżu centrum Pragi ( Hotel Kafka, Amadeus i hostel Vesta ), wycieczki okrężne, wycieczki, wieczory folklorowe oraz inne usługi według pożądań klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hotele w Pradze, Zakwaterowanie w Pradze
Wysłać wiadomość VESTA a.s.
Penzion Vila Park

Penzion Vila Park

Luksusowe zakwaterowanie niedaleko centrum miasta Valašské Meziříčí, Vsetín, obszar Beskid. Oferujemy pokoje dwuosobowe i apartament z ponadstandartowym urządzeniem. Podłączenie do internetu, telewizor, radiobudzik i telefon, własne WC i łazienka. Parking strzeżony, ogród.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Luksusowe zakwaterowanie Valasske Mezirici, Zakwaterowanie w Beskidach
Wysłać wiadomość Penzion Vila Park
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.