Akcesoria do masażu

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 321
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Meble metalowe, szeroki wybór renomowanych producentów europejskich. Dostarczamy kartoteki, biletownice, skrzynie, sejfy, meble warsztatowe, regały, kontenery biurówe. Regały przesuwane, skrzynie żaruodporne. Nastawiamy się również na meble szkolne przeznaczone do szkół.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kartoteki metalowe, Meble do ordynacji, Meble metalowe, Meble warsztatowe, Metalowe szafy do ubrań, Sejfy
Wysłać wiadomość ENPRAG, s.r.o.
EKOVUK MEDI, s.r.o

EKOVUK MEDI, s.r.o

Nasza spółka oferuje urządzenia do celów leczniczych. Urządzenia nadają się do dużych ośrodków rehabilitacyjnych lub dla klientów pojedynczych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny na urządzenia PNEUVEN. Transport urządzeń gdziekolwiek po Republice Czeskiej i Słowacji, przeszkolenie obsługi.

nasze produkty: Urządzenie do domowego drenażu limfatycznego, Urządzenie wielofunkcyjne do presoterapii i terapii bańkowej (wakuoterapii)
Wysłać wiadomość EKOVUK MEDI, s.r.o
SABAI, s.r.o.

SABAI, s.r.o.

W naszej ofercie można znaleźć typowe masaże tajskie, jak również aromatyczny masaż całego ciała, refleksyjny masaż stóp czy masaż nastawiony na usnięcie celulitetu. Wszelkie masaże przeprowadzają zaświadczone tajskie masażystki. Oferujemy certyfikaty prezentowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Masaże, Masaże tajskie
Wysłać wiadomość SABAI, s.r.o.
Thai Sun, s.r.o.

Thai Sun, s.r.o.

Tradycyjne masaże tajlandzkie to legendarna sztuka, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i jej korzenie sięgają do czasów sprzed 2500 lat, czyli do tzw. czasów Buddy. Wcześniej sztuką masażu zajmowali się zwłaszcza lekarze, ponieważ sztuka ta wymaga świetnej znajomości ludzkiego ciała.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Masaże tajlandzkie
Wysłać wiadomość Thai Sun, s.r.o.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Produkcja aparatów kosmetycznych marki NIODE, regularne dostawki materiałów konsumpcyjnych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wielka oferta akcesoriów, intensywne szkolenia pracy z aparatami, działalność handlowa.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Usuwanie cellulitu, Vacupress
Wysłać wiadomość NIODE s.r.o.

Jana Kynclová

Akcesoria do masażu
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Jana Kynclová

Pavel Lingr

Akcesoria do masażu
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Pavel Lingr

TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Akcesoria do masażu
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość TORF ZIEGLER spol. s r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.