Alkohol

Tutaj 5 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 211
PEMAG, spol. s r. o.

PEMAG, spol. s r. o.

Produkujemy kapsuły do chłodzenia i utrzymywania temperatury / klapy i kapsuły polietylenowe dla winogrodników i producentów napoi. Dalej oferujemy korki naturalne, nakrętki do zamykania, akcesoria dla winogrodników. Sprzedajemy również sadzonki winnej latorośli. Zapewniamy międzynarodowy transport zwierząt.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.pemag.cz  
nasze produkty: Drukowanie nakrętek, Kapsuły do chłodzenia i utrzymywania temperatury, Sadzonki winorośli
Wysłać wiadomość PEMAG, spol. s r. o.
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Browar restauracyjny. Własna produkcja 11° piwa - drożdżowe, niefiltrowane jasne i ciemne piwo leżakowe. 340 miejsc w atrakcyjnych rozległych przestrzeniach. Zwiedzanie z fachowym komentarzem. Wyśmienita kuchnia typowo czeska i międzynarodowa. Wieczory piwne z muzyką „ na żywo “.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Browar czeski w Pradze, Czeska restauracja w Pradze
Wysłać wiadomość Novoměstský pivovar spol. s r.o.
Pivovar HOLBA, a.s.

Pivovar HOLBA, a.s.

Od roku 1874 produkuje browar HOLBA w przepięknym otoczeniu Jesioników czyste piwo górskie, które jest znane nie tylko w całym kraju lecz także za granicami. Spróbujcie najbardziej znane piwo browaru Holba pod nazwą Šerák, które zostało ocenione jako najlepsze Piwo Republiki Czeskiej roku 2015, albo piwo browaru Holba pod nazwą Horské byliny (Zioła górskie) i mnóstwo innych rodzajów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Holba Premium, Jasny lager
Wysłać wiadomość Pivovar HOLBA, a.s.
Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.

Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.

Od roku 1518 produkujemy i sprzedajemy napoje alkoholiczne/spirytusowe w zakresie : wódki, Absinth, destylaty owocowe, likiery owocowe i ziołowe, alkohole emulsyjne, specjalności gorzkie, redestylaty ziołowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Absinth, Likiery, Wódki
Wysłać wiadomość Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.
Pacovské strojírny a.s.

Pacovské strojírny a.s.

Naszym głównym programem produkcyjnym jest produkcja urządzeń z szlachetnych materiałów nierdzewnych oraz z miedzi. Zwłaszcza chodzi o produkcję szerokiej gamy urządzeń browarskich, minibrowarów, urządzeń gorzelniczych oraz palonek, różne rodzaje urządzeń chłodniczych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Gorzelnie, Jednostopniowe gorzelnie hodowlane, Wyposażenie minibrowarów, Zbiorniki chłodnicze do mleka, Zbiorniki z stali nierdzewnej
Wysłać wiadomość Pacovské strojírny a.s.
Klášterní pivovar Strahov

Klášterní pivovar Strahov

Nasza spółka zapewnia serwis restauracyjny włącznie z ucztami weselnymi i zabawami tanecznymi (ciastka, dekoracja, catering, muzyka, itd.). Zwiedzanie mini browaru z degustacją piwa naszej produkcji. Organizujemy także imprezy /"team-building/", konkursy i czynności połączone z piwem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Browar Strahov
Wysłać wiadomość Klášterní pivovar Strahov
KOVODĚL Janča s.r.o.

KOVODĚL Janča s.r.o.

Jesteśmy tradycyjnym czeskim producentem w dziedzinie kowalstwa miedzianego i zajmujemy się produkcją, sprzedażą i serwisem kotłów i gorzałki hodowlanej. Dostarczamy kotły dla celów spożywczych i dla aparatury destylacyjnej, chłodnice i wielopojemnościowe gorzałki hodowlane.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Gorzałka hodowlana, Gorzelnie, Kotły miedziane, Urządzenie destylacyjne
Wysłać wiadomość KOVODĚL Janča s.r.o.
Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr jest częścią kompleksu Dziedzińca browarnianego Pilzno, który znajduje się w spokojnym środowisku rezerwatu zabytkowego "Selská náves w Pilznie- Černicích". Kompleks zawiera oprócz hotelu piwiarnię z mini browarem, restaurację, salę konferencyjną, bar z bowlingiem i oryginalne Pierwsze kąpiele piwne z welness ośrodkiem w Pilznie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość Hotel Purkmistr ****
ZAN-AROMI, spol. s r.o.

ZAN-AROMI, spol. s r.o.

Aromaty, esencje, olejki esencjonalne i nalewki, koncentraty owocowe. Do napojów, gastronomii, cukierni, do przyprawienia domowych destylatów i likierów. Akcesoria winiarskie i preparaty enologiczne do stabilizacji, drożdże, enzymy, SO2. Import włoskich win i płynów owocowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Aromaty i esencje
Wysłać wiadomość ZAN-AROMI, spol. s r.o.
TEJAS, s.r.o.

TEJAS, s.r.o.

Produkcja i sprzedaż alkohol testerów do jednego wykorzystania przeznaczonych do pomiaru alkoholu w tchu. Produkcja kolejnych środków detekcyjnych. Produkcja i wypełnianie szkła technicznego oraz ampulek z substancjami chemicznymi. Produkcja prefabrykatów biżuteryjnych oraz ich uszlachetnianie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Alkohol tester
Wysłać wiadomość TEJAS, s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.