B

Biomag

Biomag

Rozwój i produkcja opatentowanej 3D impulsowej magnetoterapii Biomag. Lecznicze i rehabilitacyjne urządzenia magnetoterapii impulsowej Biomag są dużym nabytkiem służby zdrowia oraz opieki domowej. Produkty magnetoterapii Biomag istnieją na rynku w dwudziestu krajach świata.
nasze produkty: Magnetoterapia, Urządzenia magnetoterapii
Wysłać wiadomość
BEMA Lanškroun s.r.o.

BEMA Lanškroun s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy opakowania plastikowe – butelki plastikowe do środków do mycia, środków zmiękczających, plastikowych kanisterów, beczek, zbiorników, kubłów, specjalnych butelek na środki chemiczne do basenów. Następnie nakrętki plastikowe – rozpylacze, pompki, flip-top, pull push oraz nakrętki z zabezpieczeniem CRC.
nasze produkty: Butelki na mleko, Butelki plastikowe, PET butelki na wino
Wysłać wiadomość
Bohemia Trade CZ s.r.o.

Bohemia Trade CZ s.r.o.

Folie termokurczliwe LDPE i HDPE, BOPP folie, BOPET folie, PCV folie, poliolefin, stretch folie, PCV sleeve, zarękawki termokurczliwe, torby z nadrukiem i bez nadruku, worki konfekcyjne, woreczki odpadowe i woreczki do zamrażalników, oraz urządzenia do zbiorowego pakowania produktów.
nasze produkty: BOPET folie, Folie BOPP, Poliolefin
Wysłać wiadomość
Bílek Filtry s.r.o.

Bílek Filtry s.r.o.

Bílek Filtry Sp. z o.o. produkuje, handluje i stosuje filtry, urządzenia filtracyjne płynów oraz stacje sanitacyjne CIP z stali nierdzwnej w Republice Czeskiej i zagranicy. Projekty, doradztwo w dziedzinie filtracji i sanitacji w przemyśle maszynowym, spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym.
nasze produkty: Filtracja piwa, Filtracje, Filtry
Wysłać wiadomość
BOWLING - CENTRUM s.r.o.

BOWLING - CENTRUM s.r.o.

Produkujemy i sprzedajemy tory bowlingowe. Kompletne dostawy „pod klucz“, urządzenie i wyposażenie. Budowa, serwis kręgielni, torów bowlingowych włącznie z projektami. Poradnictwo w dziedzinie rentowności i budowy torów bowlingowych. Doradztwo sprzedaży na leasing.
nasze produkty: Produkcja artykułów sportowych, Tory bowlingowe, Tory kręglowe
Wysłać wiadomość
BANES, spol. s r.o.

BANES, spol. s r.o.

Firma Banes Sp. z o.o. zajmuje się obróbką na zlececnie na automatach tokarskich. W roku 1994 poszerzyliśmy swoje pole działalności na roboty montażowo-maszynowe w produkcji zbiorowej. Nasza firma rozdzielona jest więc do dwu dywizji – obróbki oraz montaży.
nasze produkty: Automaty wzdłużne, CNC obrabianie, Obróbka CNC na zlecenie, Śruby do płytek skrawających
Wysłać wiadomość
B+J MIKESKA

B+J MIKESKA

Firma B+J MIKESKA jako przedmiot swej działalności wybrała produkcję oraz sprzedaż przenośnych wyciągów z niskim prowadzeniem liny ( małe wyciągi narciarskie ). Wszystkie produkowane rodzaje wyciągów posiadają certyfikat dopuszczający do sprzedaży w krajach UE według rozporządzeń Parlamentu Europejskiego i Rady 2000/9/ES.
nasze produkty: Produkcja wyciągów narciarskich
Wysłać wiadomość
Brněnská továrna plstí, s.r.o.

Brněnská továrna plstí, s.r.o.

Nasza firma nastawiona jest na dostawki filców wełnianych oraz niedzianych tkanin syntetycznych przeznaczone do zastosowania w branży odzieżowej oraz dekoracyjnej. Różne rodzaje filców oraz tkanin niedzianych oferujemy w zwojach lub postaci różnych kształtów. Posiadamy certyfikat CSN EN ISO 9001:2001
nasze produkty: Filc wełniany, Modne produkty z filcu
Wysłać wiadomość
BAST s.r.o.

BAST s.r.o.

Produkcja maszynowa głównie produktów z blachy, spawanie, lakierowanie proszkowe i mokre, montaż. Z materiałów stal, stal nierdzewna, aluminium. Natryskiwanie piaskiem oraz szklanym materiałem ściernym. Cynkowanie żarem oraz obróbki galwaniczne w kooperacji. Certyfikacja DIN6700-C2.
nasze produkty: Lakierowanie proszkowe, Spawane obudowy blaszane, Spawanie laserowe
Wysłać wiadomość
BENKOR s.r.o.

BENKOR s.r.o.

Jesteśmy czeską spółką o ponad siedemdziesięcioletniej tradycji. Specjalizujemy się w produkcji przypraw, ziół i suszonych warzyw. Wielki nacisk kładziemy na zasady racjonalnego odżywiania. Zaopatrujemy rynek w ponad sto pięćdziesiąt gatunków przypraw oraz ziół i ponad sto rodzajów mieszanek.
nasze produkty: Preparaty do konserwowania, Przyprawy
Wysłać wiadomość
BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.

Przemysł maszynowy – cięcie blachy laserem, spawanie stali nierdzewnej, obróbka CNC. Produkcja maszyn z napędem mechanicznym – łamarki, maszyny mulczujące, roztrząsacze gnoju, wirniki. Produkcja metalowa na zlecenie. Lakierowanie proszkowe i mokre, produkcja przyczep zbierających do zbioru siana. STS Strakonice.
nasze produkty: Lakiernia proszkowa, Lakierowanie stali, Pojazd zbiorczy HORAL, Produkcja techniki rolniczej, Produkcja wirników, Proszkowe lakierowanie metali, Przyczepy zbierające, Spawanie konstrukcji stalowych, Stal spawana
Wysłać wiadomość
BULGARIATOUR, spol. s r. o.

BULGARIATOUR, spol. s r. o.

Fachowiec na Państwa wczasy w Bułgarii i Grecji. Wczasy w Bułgarii, oferujemy całe wybrzeże czarnomorskie. Wczasy w Grecji – Thassos, Chalkidiki – Athos. Samolotem z Pragi, Pardubic i Brna, pobyty na 8 – 15 dni. Dzieci za cenę 2.290 Kč. Sprzedaż biletów lotniczych i zaktwaterowania.
nasze produkty: Wczasy Bułgaria, Wczasy Grecja
Wysłać wiadomość
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naszą główną działalnością jest sprzedaż materiałów hutniczych. Obecnie specjalizujemy się na osłony Union i asortyment rur, głównie na rury stalowe, bezszwowe gładkie, gwintowe 11353, 11523, spiralnie spawane, kotłowe 12021 i 12022 oraz kolejne rury.
nasze produkty: Bezszwowe rury stalowe, Materiał hutniczy, Profile stalowe, Rury, Spawane rury stalowe, Stalowe rury konstrukcyjne
Wysłać wiadomość
BH - PLAST, spol. s r.o.

BH - PLAST, spol. s r.o.

Produkujemy jednolity program profili plastikowych dla kontaktowego ocieplania obiektów i konstrukcji z płyt gipsowo kartonowych. Dalej produkujemy podstawowe profile dla mebli kancelaryjnych i specjalne profile według wymagań klientów.
nasze produkty: Plastikowe profile budowlane, Plastikowe profile meblowe, Profile do systemów ocieplania
Wysłać wiadomość
Blažek Glass s.r.o.

Blažek Glass s.r.o.

Produkujemy unikatne pilniki szklane, przeznaczone głównie do piłowania paznokci. Pierwotnie nasza produkcja była nastawiona na tradycyjnym szlifowanym krystale ołowiowym z obfitymi nowoczesnymi dekoraci. Prawie 95% naszej produkcji eksportujemy do całego świata.
nasze produkty: Szklane pilniki, Ręcznie dekorowany kryształ ołowiany
Wysłać wiadomość
Brusírna skla - Jaroslav Ježek

Brusírna skla - Jaroslav Ježek

Głównym programem produkcyjnym naszej spółki są szklane elementy żyrandolowe, zawieszki żyrandolowe, repliki starych żyrandoli. Następnie produkujemy miski żyrandolowe, tulejki, elementy środkowe, kule, ostrza, abażurki. Zawieszki żyrandolowe – pendle IA, IB, wachtle, prysmy, gruszki, dzwonki i owoce.
nasze produkty: Szklane elementy żyrandolowe, Szklane zawieszki żyrandolowe
Wysłać wiadomość
BeF Home, s.r.o.

BeF Home, s.r.o.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą kominków w zakresie od projektu po realizację. Cało żeliwne wkłady kominkowe, kominki ciepłowodne i ciepłopowietrzne, zestawy do budowy kominka. Następnie oferujemy obróbkę kamienia od okładziny kominka po blaty kuchenne i parapety.
nasze produkty: Kominki ciepłowodne, Kominki z talku, Piece do peletek, Wkłady kominkowe, Zestawy kominkowe
Wysłać wiadomość
BORGA s.r.o.

BORGA s.r.o.

Projektacja, produkcja i montaż stalowych hali montowanych. Hale produkcyjne i przemysłowe, hale rolnicze, hale magazynowe, hale sportowe i jeździeckie. Produkcja i sprzedaż lekkich materiałów pokryciowych, blach trapezowych, profili C / Z, paneli rozjaśniających.
nasze produkty: Montowane hale stalowe, Lekkie blaszane pokrycia dachu
Wysłać wiadomość
BODEN - MATTE, spol. s r.o.

BODEN - MATTE, spol. s r.o.

Hurtownia z szerokim asortymentem materiałów hutniczych – stal stopowa, rury, pręty ( okrągłe, płaskie ), blachi. Oferujemy stal z własnego magazynu, z magazynów naszych partnerów w Republice Czeskiej oraz z zagranicy, bądź prosto z stalowni w kraju czy na obczyźnie.
nasze produkty: Stal stopowa
Wysłać wiadomość
BAZÉN LIBEREC

BAZÉN LIBEREC

Basen pływacki 50 m i basen dziecięcy, brodzik, zjeżdżalnia i hydromasaż dla niemowląt, tobogany 107 i 150 m. Sauny, również wspólna, parowa, hydromasaże, whirpool zewnętrzny, dzika rzeka, strefa skoczniowa, łączka słoneczna i solarium. Nauka pływania, nurkowania, aquaerobik.
nasze produkty: Aquapark Liberec, Basen pływacki Liberec, Wellness centrum Liberec
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.