Biura podróży

Tutaj 2 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 1319
Čedok a.s.

Čedok a.s.

Cedok jest najstarszym ( założonym 1920 ) i największym biurem podróży ( turystyka dojazdowa i wyjazdowa, krajowy ruch turystyczny i biuro podróży ). Zapewnimy zakwaterowanie, paczki usług, wycieczki objazdowe, wycieczki autobusowe, konferencje i kongresy, transport, bilety wstępu.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.cedok.com  
nasze produkty: Hotele w Pradze, Wycieczki grupowe po Republice Czeskiej
Wysłać wiadomość Čedok a.s.
BULGARIATOUR, spol. s r. o.

BULGARIATOUR, spol. s r. o.

Fachowiec na Państwa wczasy w Bułgarii i Grecji. Wczasy w Bułgarii, oferujemy całe wybrzeże czarnomorskie. Wczasy w Grecji – Thassos, Chalkidiki – Athos. Samolotem z Pragi, Pardubic i Brna, pobyty na 8 – 15 dni. Dzieci za cenę 2.290 Kč. Sprzedaż biletów lotniczych i zaktwaterowania.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wczasy Bułgaria, Wczasy Grecja
Wysłać wiadomość BULGARIATOUR, spol. s r. o.
SPARK AIRTICKETS s.r.o.

SPARK AIRTICKETS s.r.o.

Nurkowanie w Chorwacji, nurkowanie w Egipcie – organizujemy nurkowanie w czeskich bazach. Kursy nurkowania pod okiem czeskich instruktorów w Chorwacji, Egipcie, Pradze i w Brnie. Organizujemy wyjazdy dla nurków oraz prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych do całego świata.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kursy nurkowania, Nurkowanie, Nurkowanie w Chorwacji, Nurkowanie w Egipcie, Wycieczki dla nurków
Wysłać wiadomość SPARK AIRTICKETS s.r.o.
Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Zapewniamy transport autobusowy kolektywów dziecięcych ( szkolnych ), transport wycieczek dla biur podróży, grup, przedsiębiorstw, naszymi zagranicznymi autobusami Scania i Volvo. Jeździmy gdziekolwiek i kiedykolwiek, w kraju i zagranicy. Oferujemy komfort na wysokim poziomie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Transport autobusowy
Wysłać wiadomość Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha
CK Hungariatour s.r.o.

CK Hungariatour s.r.o.

Nasza agencja turystyczna Hungariatour sp. z o.o. oferuje Państwu wspaniały urlop na Węgrzech. Przygotujemy dla Państwa zakwaterowanie w Budapeszcie i w innych miejscach na Węgrzech, organizujemy wycieczki poznawcze, pobyty wellnes dla wzmocnienia zdrowia, wycieczki na Węgry własnym samochodem, autobusem, kąpiele termalne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kąpiele Sárvár, Kąpiele termalne na Węgrzech, Pobyty w Budapeszcie, Urlop na Węgrzech, Zakwaterowanie nad Balatonem
Wysłać wiadomość CK Hungariatour s.r.o.
Eurorama s.r.o.

Eurorama s.r.o.

Eurorama jest prywatną agencją turystyczną ze specjalizacją na incoming. Współpracujemy ze znaczącymi operatorami oraz agencjami turystycznymi, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Programy według wymagań Czeska Republika, Specjalne progamy tematyczne - Czeska Republika, Wycieczki kulturoznawcze do Pragi
Wysłać wiadomość Eurorama s.r.o.
CONNEA TRAVEL, s.r.o.

CONNEA TRAVEL, s.r.o.

CONNEA TRAVEL, specjalizujemy się na turystykę golfową oraz motywacyjną ( incentive travel ). Nasza firma została założona w celu zaoferowania swym klientom szczytowego serwisu. Kładziemy najwyższy nacisk na wygody i komfort obrad osobistych i oprócz oferty katalogowej przygotujemy Państwu podróż pod klucz.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wycieczki golfowe
Wysłać wiadomość CONNEA TRAVEL, s.r.o.
ATIS a.s.

ATIS a.s.

Wypoczynek w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, nastawiony na kąpiele, góry, źródła termalne, wellness oraz pobyty weekendowe. Dominują wypoczynki dla rodzin i emerytów, urlopy z wędkowaniem oraz wypoczynek dla dzieci w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Urlopy w wyprzedaży ze zniżką nawet 50%.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wypoczynek na Słowacji, Wypoczynek na Węgrzech, Wypoczynek w Czechach
Wysłać wiadomość ATIS a.s.
JIROUT CS, spol. s r.o.

JIROUT CS, spol. s r.o.

Narciarstwo oraz turystyka letnia w Alpach. CA Jirout CS, Sp z o.o. to doświadczony fachowiec nastawiony na Alpy latem i zimą w niskich cenach. Oferujemy pobyty całoroczne oraz serwis dla jednostek, rodzin i grup w wszystkich ośrodkach alpejskich oraz krajach alpejskich.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Narciarstwo w Alpach, Wczasy w Alpach
Wysłać wiadomość JIROUT CS, spol. s r.o.
VproV s.r.o.

VproV s.r.o.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Pragi, przy hotelu Intercontinental, skąd rozpoczynamy nasze przejażdżki. Wypożyczalnia segway Praha przygotowała dla Państwa bardzo ciekawe trasy. Przejażdżki 30 minut aż po całodobowe segway jazdy. Bardzo ciekawy talony upominkowe dla Państwa najbliższych. Cieszymy się na was.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wypożyczalnia Segway Praha
Wysłać wiadomość VproV s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.