Browary

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 Następna
Pokazuje firmy 19 w sumie 69
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Browar restauracyjny. Własna produkcja 11° piwa - drożdżowe, niefiltrowane jasne i ciemne piwo leżakowe. 340 miejsc w atrakcyjnych rozległych przestrzeniach. Zwiedzanie z fachowym komentarzem. Wyśmienita kuchnia typowo czeska i międzynarodowa. Wieczory piwne z muzyką „ na żywo “.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Browar czeski w Pradze, Czeska restauracja w Pradze
Wysłać wiadomość Novoměstský pivovar spol. s r.o.
Pivovar HOLBA, a.s.

Pivovar HOLBA, a.s.

Od roku 1874 produkuje browar HOLBA w przepięknym otoczeniu Jesioników czyste piwo górskie, które jest znane nie tylko w całym kraju lecz także za granicami. Spróbujcie najbardziej znane piwo browaru Holba pod nazwą Šerák, które zostało ocenione jako najlepsze Piwo Republiki Czeskiej roku 2015, albo piwo browaru Holba pod nazwą Horské byliny (Zioła górskie) i mnóstwo innych rodzajów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Holba Premium, Jasny lager
Wysłać wiadomość Pivovar HOLBA, a.s.
Pacovské strojírny a.s.

Pacovské strojírny a.s.

Naszym głównym programem produkcyjnym jest produkcja urządzeń z szlachetnych materiałów nierdzewnych oraz z miedzi. Zwłaszcza chodzi o produkcję szerokiej gamy urządzeń browarskich, minibrowarów, urządzeń gorzelniczych oraz palonek, różne rodzaje urządzeń chłodniczych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Gorzelnie, Jednostopniowe gorzelnie hodowlane, Wyposażenie minibrowarów, Zbiorniki chłodnicze do mleka, Zbiorniki z stali nierdzewnej
Wysłać wiadomość Pacovské strojírny a.s.
Klášterní pivovar Strahov

Klášterní pivovar Strahov

Nasza spółka zapewnia serwis restauracyjny włącznie z ucztami weselnymi i zabawami tanecznymi (ciastka, dekoracja, catering, muzyka, itd.). Zwiedzanie mini browaru z degustacją piwa naszej produkcji. Organizujemy także imprezy /"team-building/", konkursy i czynności połączone z piwem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Browar Strahov
Wysłać wiadomość Klášterní pivovar Strahov
B - KONTAKT, komanditní společnost

B - KONTAKT, komanditní společnost

Produkujemy browary oraz minibrowary pod klucz z pełnym serwisem oraz dastawą. Zapewnimy know-how do produkcji piwa czeskiego, składniki takie jak chmiel czy słód. Realizowaliśmy już 40 minibrowarów w Republice Czeskiej oraz w zagranicy. Oferujemy również usługi słodownika czeskiego.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Minibrowar, Minibrowary
Wysłać wiadomość B - KONTAKT, komanditní společnost
ZOUN s.r.o.

ZOUN s.r.o.

Produkujemy karty dań i karty napoi, jadłospisy, menu okładki, papierowe rozetki piwne i gastronomiczne, nakrycia – dla spółek browarnianych, spółek napojowych, spółek kawowych, hurtowni gastronomicznych, łańcuchów hotelowych, hoteli, restauracji i barów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Produkcja kart dań, Rozetki papierowe
Wysłać wiadomość ZOUN s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.