D

DAKR spol. s r.o.

DAKR spol. s r.o.

Jesteśmy producentami ogrodowej, rolnej i komunalnej techniki (kosiarki rotacyjne na wysoką trawę, kosiarki mulczujące, szczotki do zamiatania, wózki, odśnieżarki, rozrzutniki soli i inne). Szukamy dystrybutorów do eksportu naszych produktów do USA, Kanady, Rosji i Hiszpanii.
nasze produkty: Cepakowa kosiarka mulczująca, Jednostka napędowa Panter, Kosiarka, Miniciągnik FD-5
Wysłać wiadomość
DAS  spol. s r. o.

DAS spol. s r. o.

Produkcja urządzeń transportowych i manipulacyjnych, przenośników taśmowych, linii wałkowych, żurawii wspornikowych i bramowych, torów i rozjazdów wielokrążkowych, specjalnych wózków i urządzeń przeznaczonych do manipulacji, obróbki metalu. Biuro konstrukcyjne, elektromontaże przemysłowe.
nasze produkty: Przenośniki, Przenośniki łańcuchowe, Przenośniki taśmowe, Przenośniki wałkowe, Systemy transportowe, Taśmy przenośnikowe, Urządzenia manipulacyjne
Wysłać wiadomość
DBK Glass s.r.o.

DBK Glass s.r.o.

Nasza firma kładzie podczas produkcji swoich wyrobów nacisk na jakość oraz unikatność opracowania ręcznego. Asortyment produkcyjny zawiera czeskie żyrandole kryształowe, ścienne oraz sufitowe urządzenia oświetleniowe, oraz lampy stolne oraz stojakowe.
nasze produkty: Czeskie żyrandole kryształowe, Lampy kryształowe, Producent kryształowych urządzeń oświetleniowych, Producent żyrandoli kryształowych, Ścienne urządzenia oświetleniowe, Żyrandole koszowe, Żyrandole ramienne
Wysłać wiadomość
DELTA X CZ s.r.o.

DELTA X CZ s.r.o.

Nasza firma specializuje się na produkcję przenośników ślimakowych, łańcuchowych oraz czerpakowych dla młynów, zakładów utylizacyjnych, producentów mieszanek karmowych. Produkujemy urządzenia wybierające oraz konstrukcje jednocelowe jak również magazynki dla rolnictva, produkcji młynarskie, produkcji mieszanek karmowych.
nasze produkty: Przenośniki łańcuchowe
Wysłać wiadomość
D.I.P. s.r.o.

D.I.P. s.r.o.

Firma D.I.P. Sp. z o.o. powstała w roku 1990 jako związek przedsiębiorców, do produkcji materiału lekarskiego. Nasza firma stopniowo zmniejszyła swoją działalność na obróbkę plastiku. Materiały połączeniowe dostarczamy jak odbiorcom hurtowym tak również firmom w Republice Czeskiej oraz w krajach UE.
nasze produkty: Haczyki samoprzylepne, Produkcja kołków rozporowych
Wysłać wiadomość
DYAS.EU, a.s.

DYAS.EU, a.s.

Firma zajmująca się produkcją sklejek stolarskich, multipleksów, sklejek foliowanych, listew ramowych, wytłoczek profilowanych, sklejek przeciw hałasowych oraz kolejnych płyt sklejkowych z łuszczonych fornirów bukowych. Możliwość opracowania wszystkich produktów w wersji z obniżoną palnością.
nasze produkty: Sklejka bukowa, Sklejka z obniżoną palnością
Wysłać wiadomość
DB BÖHM Sdružení

DB BÖHM Sdružení

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż części zamiennych dla buldożerów produkcji rosyjskiej i polskiej. Następnie zajmujemy się sprzedażą maszyn nowych i używanych, jak na przykład buldożery, spychacze, sprzedażą i wynajmem ogrzewania ciepłym powietrzem.
nasze produkty: Buldożery
Wysłać wiadomość
DOMKAT, s. r. o.

DOMKAT, s. r. o.

Spółka DOMKAT, s.r.o. od roku 2003 porusza się w obszarze produkcji maszynowej z nastawieniem na rozwój i produkcję hydro-silników, pomp i podnośników hydraulicznych specyficznie przeznaczonych do mebli zdrowotnych takich jak łóżka zdrowotne, krzesła zdrowotne i stoliki instrumentalne.
nasze produkty: Hydrauliczne podnośniki do łóżek zdrowotnych, MEDACT - podnośniki łóżkowe,
Wysłać wiadomość
DAKO-CZ, a.s.

DAKO-CZ, a.s.

Rozwój, produkcja i sprzedaž komponentów systemu hamulcowego DAKO do pojazdów kolejowych, elektromechaniczne oraz hydrauliczne system hamulcowe do tramwai.
nasze produkty: Obrabianie maszynowe, Systemy hamulcowe
Wysłać wiadomość
Deufol Česká republika a.s.

Deufol Česká republika a.s.

Zapakujemy dla Was cokolwiek – od miniaturowego aparatu słuchowego po całościowe urządzenia przemysłowe, od opakowania stylowego po opakowanie nadające się do transportu morskiego. Oprócz tego postaramy się także o implementację systemów sterowania magazynami lub rozwiązanie Pack on Demand (pakowanie na wezwanie).
nasze produkty: Eksportowe pakowanie przemysłowe
Wysłać wiadomość
DEKMETAL, s.r.o.

DEKMETAL, s.r.o.

DEKMETAL Sp. z o.o. jest członkiem grupy DEK s.a., która jest największym dostawcą materiałów budowlanych w Republice Czeskiej oraz na Słowacji. Dekmetal zajmuje się produkcją i dostavami blaszanych systemów dachowych oraz fasadowych, łącznie z produkcją metalową na zamówienie.
nasze produkty: Blachy trapezowe DEKPROFILE, Pokrycia dachowe MAXIDEK, Systemy fasadowe
Wysłać wiadomość
DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o.

Produkujemy siatkę ocynkowaną, plastikowaną, opłocenie przemysłowe 3D, płoty, ogrodzenia, słupy, ramy, bramy, bramki, drut kolczasty, płot rurowy. Gabiony, rabice, tkaniny, kari siatki, kratki, obudowę betonovą, cumy, kluby. Artykuły żelaje.
nasze produkty: Drut kolczasty, Gabiony, Kocyki ogrzewane, Lakierowanie proszkowe, Ogrodzenia leśne i autostradowe, Płoty druciane, Przystawki kwiatowe, Siatka płotowa, Słupki płotowe, Umocnienia do drobnoziarnistych betonów, Wiązania
Wysłać wiadomość
DOOS s.r.o.

DOOS s.r.o.

Firma DOOS sp. z.o.o od początku swego istnienia systematycznie skierowała się na montaż i dystrybucję pomp, próbników ciśnieniowych, elektro silników i nawilżaczy taśmowych. Spółka wybudowała sobie dobre imię na rynku z akcentem na jakość i szybkość naszej pracy.
nasze produkty: Pompy mułowe, Pompy Sigma, Pompy zanurzeniowe, Ręczne pompy skrzydłowe, Zębowe i pojemnościowe pompy
Wysłać wiadomość
DEOM s.r.o.

DEOM s.r.o.

Dostawca optycznych urządzeń pomiarowych do geometrycznej kontroli produktów oraz do kontroli rozmiaru tych produktów. Nasze urządzenia można zastosować do drobnicowego lub seryjnego pomiaru produktów o jakimkolwiek rozmiarze. Oferujemy usługi instalacyjne, kalibracyjne, szkoleniowe oraz produkcję miarowych wyrobów dociskowych.
Wysłać wiadomość
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Nasza spółka udziela serwis w dziedzinie pierwszorzędnej obróbki fornirów. Głównym programem produkcyjnym są elementy łączone z forniru. Kolejnym naszym produktem są metrykalne zwoje fornirowe do produkcji krawędzi. Oferujemy sprzedaż szerokiego asortymentu fornirów łącznie z egzotycznymi.
nasze produkty: Deski z płyty wiórowej, Elementy łączone ze forniru, Tapicerowane zestawy siedzeniowe
Wysłać wiadomość
DEXION, s.r.o.

DEXION, s.r.o.

Wyposażenie archiwów i magazynów: regały półkowe i paletowe, systemy regałowe. Magazyny: wyposażenie magazynów, systemy magazynowania, regały metalowe, ściany działowe, regały wspornikowe. Archiwum: wyposażenie archiwów, półki, regały przesuwne, regały półkowe.
nasze produkty: Regały, Regały paletowe, Regały półkowe, Regał Dexion, Regały wspornikowe
Wysłać wiadomość
DENAS COLOR a.s.

DENAS COLOR a.s.

Spółka DENAS COLOR s.a zajmuje się produkcją substancji lakierniczo-farbowych, kitów i klei rozcięczanych wodą. Firma góruje zwłaszcza w dostawkach substancji lakierniczo-farbowych do firm maszynowych, odlewni oraz do ochronych konstrukcji stalowych i betonowych.
nasze produkty: Farba do metali, Farby na drewno, Lakiery ochronne do betonu, Lakiery przemysłowe
Wysłać wiadomość
Dibaq a.s.

Dibaq a.s.

Produkujemy karmę do psów, kotów, koni, ryb, prosiąt, suplementy karmy, dodatki, smakołyki. Produkujemy karmę oraz suplementy karmy na zlecenie. Hurtownia, doradztwo wyżywieniowe zwierząż, stacja hodowlana Fitmin psów rasy border kolia.
nasze produkty: Karma dla kotów, Pasza dla koni, Karma do psów
Wysłać wiadomość
DITON s.r.o.

DITON s.r.o.

Nasza spółka zaliczana jest do najwybitniejszych producentów produktów betonowych w Republice Czeskiej. Nasz asortyment zawiera głównie kolorowe oraz kształtowane odmiany dwuwarstwowej betonowej kostki brukowej, krawężników, kształtowników płotowych oraz daszków, jak również mnóstwo innych produktów.
nasze produkty: Betonowe kostki brukowe, Kostka brukowa, Krawężniki, Palisady, Zewnętrzna kostka brukowa
Wysłać wiadomość
DAJANA PET, s.r.o.

DAJANA PET, s.r.o.

Firma DAJANA PET, Sp. z o.o. została założona w roku 1991, obecnie jest jednym z czołowych producentów na świecie karmy dla rybek dekoracyjnych w akwariach oraz małych stawach zagranicznych oraz preparatów przeznaczonych do opracowania wody akwaryjnej i stawowej.
nasze produkty: Karma dla rybek akwaryjnych
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.