Energetyka

Tutaj 14 znajdują się sekcje w których jest 13 podsekcji

 
Strona   1 2 3 Następna
Pokazuje firmy 120 w sumie 53
Jizerská porcelánka s.r.o.

Jizerská porcelánka s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy porcelanę techniczną i ceramikę z specjalizacją na porcelanę laboratoryjną. Znaczącą część produkcji tworzą rurki porcelanowe dla bezpieczników wysokiego napięcia, ogrzewacza, dźwigacza spirali odpornościowych. Produkcja także na zamówienie i izolatorów.
nasze produkty: Ceramika techniczna, Porcelana laboratoryjna, Produkty z porowatego korundu, Przewody porcelanowe
Wysłać wiadomość Jizerská porcelánka s.r.o.
STEATIT s.r.o.

STEATIT s.r.o.

Zajmujemy się produkcją ceramiki technicznej oraz elektrotechnicznej. Stosujemy dwie podstawowe technologie produkcji: technologię suchiego prasowania oraz technologię ciągnienia. Można powiedzieć, że produkty naszej spółki znajdą zastosowanie od żelazka aż po elektrownie atomowe.
nasze produkty: Ceramika elektrotechniczna, Ceramika techniczna, Elementy bezpiecznikowe, Grzejniki
Wysłać wiadomość STEATIT s.r.o.
SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.

SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą pomp przemysłowych oraz agregatów, automatycznych stacji ciśnieniowych oraz domowych stacji wodociągowych włącznie akcesorii. Pompy eksportujemy do krajów europejskich, krajów byłego Związku Radzieckiego, Azji i do krajów Środkowego i Bliskiego Wschodu.
nasze produkty: Kopalniane hydrauliczne agregaty do pompowania, Pompy przemysłowe, Pompy wysoko-tłokowe dla pól ropnych, Pompy wysokociśnieniowe do spryskiwania zgorzelin, Pompy wysokociśnieniowe do zakładów produkujących nawozy, Produkcja na zamówienie, Rotacyjne pompy objętościowe, Tłokowe pompy wysokociśnieniowe
Wysłać wiadomość SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
KPB INTRA s.r.o.

KPB INTRA s.r.o.

Rozwój, produkcja i sprzedaż transformatorów prądu i napięcia dla przyrządów do użycia wewnątrz i na zewnątrz. Rozwój, produkcja i sprzedaż generatorów napięcia i prądu oraz specjalnych transformatorów. Odlewanie próżniowe elementów z żywic epoksydowych. Pośrednictwo w handlu.
nasze produkty: Części epoksydowe, Transformatory prądu i napięcia dla przyrządów
Wysłać wiadomość KPB INTRA s.r.o.
Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products s.r.o.

Avex projektuje i dostarcza systemy magazynowe oraz manipulacyjne już od roku 1996. Należymy do największych producentów na świecie palet metalowych przeznaczonych do systemów magazynowych spółek przemysłowych i logistycznych. Produkujemy oporowe konstrukcje metalowe przeznaczone do systemów solarnych.
nasze produkty: Konstrukcje przeznaczone do fotowoltaiki, Kontenery stalowe, Palety na opony, Palety stalowe
Wysłać wiadomość Avex Steel Products s.r.o.
LATOP spol. s r.o.

LATOP spol. s r.o.

Hurtownia, handel detaliczny z asortymentem ogrzewania – piece – łazienki. Produkujemy pelety z czystej masy drzewnej bez kolejnych dodatków, instalujemy kotły na pelety. Jesteśmy przedstawicielem producenta akustriackiego kotłów na pelety – firmy Ökofen.
nasze produkty: Kotły na peletki, Peletki
Wysłać wiadomość LATOP spol. s r.o.
H+D Elektromontáže s.r.o.

H+D Elektromontáže s.r.o.

Działamy na rynku czeskim od roku 1995. Posiadamy obfite doświadczenia w dziedzinie elektromontaży, montaży systemów solarnych, jak również w produkcji tablic rozdzielczych niskiego napięcia. Działalność projekcyjna: kalkulacje oświetlenia, rysunki techniczne w PC Schematic, Autocad.
nasze produkty: Elektromontaże, Produkcja rozdzielni niskiego napięcia
Wysłać wiadomość H+D Elektromontáže s.r.o.
rt steel s.r.o.

rt steel s.r.o.

Spółka rt steel s.r.o. zajmuje się produkcją przegubów zwartych, przypawaniem, zestawianiem i spawaniem części rurowych. Przeprowadzamy obróbkę i konserwację urządzeń. Zapewniamy dostawy kompletów inwestycyjnych dla przemysłu energetycznego lub chemicznego. Oferujemy kompletny asortyment materiału hutniczego.
nasze produkty: Przeguby zwarte 180°, Przypawanie stopu (Cladding), Spawanie części rurowych
Wysłać wiadomość rt steel s.r.o.
INTEKA Brno spol. s r.o.

INTEKA Brno spol. s r.o.

Dostawki i montaż urządzeń używanych w dziedzinie energetyki cieplnej, ciepła oraz kompletnego zakresu technologii uzdatniania wody, łącznie z robotami budowlanymi, wysokiego napięcia, systemów sterowania, mierzenia i regulacji.
nasze produkty: Energetyka cieplna
Wysłać wiadomość INTEKA Brno spol. s r.o.
Green Energy Machine Product s.r.o.

Green Energy Machine Product s.r.o.

Nasza spółka jest producentem i dostawcą urządzeń do opracowania biomasy, takich jak prasa do peletek, łamarkę młotkową, rozdrabiarkę biomasy, suszarkę tarcicy drzewnej i biomasy. Następnie sprzedajemy piece i kotły na peletki.
nasze produkty: Peleciarki, Rozdrabiarki biomasy
Wysłać wiadomość Green Energy Machine Product s.r.o.
EXMONT-Energo a.s.

EXMONT-Energo a.s.

Spółka EXMONT-Energo a.s. świadczy kompleksowe usługi w zakresie elektrycznych maszyn wirujących - produkcja i naprawa silników elektrycznych i generatorów. Ponadto oferuje remonty i modernizacje wszystkich typów turbin wodnych. Produkcja małych elektrowni wodnych.
nasze produkty: Naprawa silników elektrycznych i generatorów, Produkcja silników elektrycznych i prądnic
Wysłać wiadomość EXMONT-Energo a.s.
LÁF NEREZ s.r.o.

LÁF NEREZ s.r.o.

Produkcja urządzeń nierdzewnych, systemów odwadniających,kanałów ściekowych, rynien, rusztów, nierdzewnych drzwi eksploatacyjnych, chłodniczych, produkcja i montaż kolektorów słonecznych. Produkcja zleceniowa według wymagań ( zbiorniki, wanny i tym podobnych ).
nasze produkty: Balustrady z stali nierdzewnej, Drzwi chłodnicze, Korytka łazienkowe, Nierdzewny podłogowy kanał ściekowy, Produkcja zleceniowa – stal nierdzewna, Zbiorniki nierdzewne
Wysłać wiadomość LÁF NEREZ s.r.o.
Rolf

Rolf

Zajmujemy się produkcją ogrzewaczy wody ze stali i ze stali nierdzewnej, zbiorników akumulacyjnych o pojemności 10 - 10 000 litrów, wymienników ciepłowodnych, mieszające węzły bezpieczeństwa, ogrzewacze do basenów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i o długim okresie użytkowania.
nasze produkty: Akumulacyjne zbiorniki stalowe, Ogrzewacze wody ze stali nierdzewnej, Zbiorniki akumulacyjne ze stali nierdzewnej
Wysłać wiadomość Rolf
MOTOR SYSTEM s.r.o.

MOTOR SYSTEM s.r.o.

Firma nastawiona jest na gazowe silniki spalinowe. Przebudowa silników ropnych na dualny bieg, serwis silników spalinowych, mierzenia na silnikach spalinowych oraz kolejne działalności związane z dziedziną silników spalinowych.
nasze produkty: Przebudowa na eksploatację dualną, Przebudowa silników diesla na dual eksploatację
Wysłać wiadomość MOTOR SYSTEM s.r.o.
ENROLL CZ spol. s r.o.

ENROLL CZ spol. s r.o.

Nasza spółka produkuje pierwszorzędną dmuchaną izolację cieplną z celulozy TEMPELAN i CZESKĄ CELULOZĘ, dmuchaną i zasypową izolację styropianową STYROBALL. Zarówno produkujemy także urządzenia aplikacyjne do dmuchania izolacji marki TAJFUN.
nasze produkty: Urządzenia dmuchające
Wysłać wiadomość ENROLL CZ spol. s r.o.
FLEXTRADE

FLEXTRADE

Firma Flextrade zajmuje się produkcją i sprzedażą elastycznych przewodów do gazu NBR, elastycznych metalowych przewodów do gazu, zestawów do samodzielnego montażu, kompensatorów gumowych i ze stali nierdzewnej.
nasze produkty: Przewody do gazu, Systemy solarne
Wysłać wiadomość FLEXTRADE
FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.

FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.

Sprzedajemy – baterie, akumulatory, ładowarki, źródła zasilania sieciowego, źródła zasilania awaryjnego, testery, latąnie. Rozwój i produkcja zestawów akumulatorowych, odnawianie akumulatorów. Baterie oraz akumulatory mark Panasonic, Fiamm, Ansmann, Saft, Cadex, Genesis, Keystone.
nasze produkty: Akumulatory, Baterie
Wysłać wiadomość FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.
HYDRA a.s.

HYDRA a.s.

Produkujemy kondensatory silnikowe z zabezpieczeniem i bez zapezpieczenia. Kondensatory silnikowe przezanczone do jarzeniowych urządzeń oświetleniowych technologii MKP z zabezpieczeniem oraz kondensatory silnikowe z bezpiecznikiem na wypadek przeciążenia – zabezpieczone MKP SI.
nasze produkty: DC-link kondensatory, Kondensatory do kompenzacji mocy biernej, Kondensatory do oświetleń jarzeniowych, Kondensatory silnikowe
Wysłać wiadomość HYDRA a.s.
Trafo CZ, a.s.

Trafo CZ, a.s.

Produkcja stacji transformatorowych ELIN o mocy 50-2500 kVA. Naprawy wszelkich typów stacji transformatorowych, sprzedaż stacji po remoncie kapitalnym, wynajem, skup. Filtrowanie i testy olejów, testy PCB, próby pomocy ochronnych, betonowe stacje transformatorowe.
nasze produkty: Remont transformatorów, Transformątory dystrybucyjne
Wysłać wiadomość Trafo CZ, a.s.
Strona   1 2 3 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.