Gastronomia i catering

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 244
RETIGO s.r.o.

RETIGO s.r.o.

Spółka RETIGO działa na rynku gastronomicznym od roku 1993. Główną czynnością jest produkcja konwektomatów parowych i pieców piekarniczych oraz sprzedaż hold-o-matów i schładzarek szokowych. RETIGO uczestniczy w prestiżowych targach w Republice Czeskiej jak również w targach zagranicznych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.retigo.pl  
nasze produkty: Holdomaty, Konwektomaty, Piece piekarnicze DeliMaster, Schładzarko - zamrażarki szokowe, Sprzęt gastronomiczny, Wyposażenie gastronomiczne
Wysłać wiadomość RETIGO s.r.o.
LÁF NEREZ s.r.o.

LÁF NEREZ s.r.o.

Produkcja urządzeń nierdzewnych, systemów odwadniających,kanałów ściekowych, rynien, rusztów, nierdzewnych drzwi eksploatacyjnych, chłodniczych, produkcja i montaż kolektorów słonecznych. Produkcja zleceniowa według wymagań ( zbiorniki, wanny i tym podobnych ).
Pokaż na mapie   Strona www.: www.laf.cz  
nasze produkty: Balustrady z stali nierdzewnej, Drzwi chłodnicze, Korytka łazienkowe, Nierdzewny podłogowy kanał ściekowy, Produkcja zleceniowa – stal nierdzewna, Zbiorniki nierdzewne
Wysłać wiadomość LÁF NEREZ s.r.o.
PROGAST, spol. s.r.o.

PROGAST, spol. s.r.o.

Producent i importer przypraw naturalnych, mieszanek przypraw i dodatków. Wyroby z naszego asortymentu dostarczamy szerokiej rzeszy klientów w szczególności z przemysłu mięsnego i gastronomii. Świadczymy kompleksowe doradztwo technologiczne i gwarantujemy najwyższą jakość.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.progast.eu  
nasze produkty: Dodatki spożywcze, Przyprawy
Wysłać wiadomość PROGAST, spol. s.r.o.
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Browar restauracyjny. Własna produkcja 11° piwa - drożdżowe, niefiltrowane jasne i ciemne piwo leżakowe. 340 miejsc w atrakcyjnych rozległych przestrzeniach. Zwiedzanie z fachowym komentarzem. Wyśmienita kuchnia typowo czeska i międzynarodowa. Wieczory piwne z muzyką „ na żywo “.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Browar czeski w Pradze, Czeska restauracja w Pradze
Wysłać wiadomość Novoměstský pivovar spol. s r.o.
MORAVIA PROPAG, s.r.o.

MORAVIA PROPAG, s.r.o.

Produkcja i sprzdaż – namioty wielkoplacowe, party namioty, pawilony, stoiska, hale, pergole, nietypowe zadaszenia, plandeki, transparenty, nadruki. Wynajem namiotów, zestawów browarowych, catering, nagłośnienie, oświetlenie, ogrzewanie, mobilne WC. Kompletne imprezy pod klucz.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hale składane, Namioty imprezowe, Namioty nożycowe, Produkcja namiotów, Sprzedaż namiotów, Stoiska służące do sprzedaży, Wynajem namiotów
Wysłać wiadomość MORAVIA PROPAG, s.r.o.
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma produkuje sprzęt do lania piwa oraz sprzęt gastronomiczny w całym jego asortymencie, z nastawieniem na stoły chłodzące i mrożące, które dzięki swojej konstrukcji i jakości uzyskały sobie klientów w kraju, jak również w zagranicy. Zapewnimy projektację oraz działalność doradczą.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wyposażenie dla fast food-ów
Wysłać wiadomość RGT s.r.o.
AMBI CZ, s.r.o.

AMBI CZ, s.r.o.

Restauracje i kawiarnie w Pradze z kuchnią czeską, włoską, brazylijską, francuską oraz kuchnią tex-mex w celu odnowienia tradycji gourmectwa w Czechach, jak również odświeżenia czeskiej sztuki kulinarnej. Restauracja degustacyjna w Pradze prezentuje dania dobranej czeskiej kuchni gourmet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kuchnia czeska, Restauracje w Pradze, Włoska restauracja w Pradze
Wysłać wiadomość AMBI CZ, s.r.o.
Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert*** oferuje nowoczesny komfort, przestrzenie konferencyjne oraz restaurację w unikatnym środowisku ogrodów areału historycznego Břevnowskiego Klasztoru w Pradze, niedaleko centrum i lotniska. Posiadamy znak ekologiczny The Flower oraz Usługi oszczędne ekologicznie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Klasztor Břevnovský
Wysłać wiadomość Hotel Adalbert
DUNET s.r.o.

DUNET s.r.o.

Spółka DUNET nastawia się na rozwój, produkcję i dystrybucję aparatów przeznaczonych do ręcznego mycia szklanek restauracyjnych – ręczne zmywarki szklanek DUNETIC ® Compact oraz DUNETIC ® Comfort. Zajmujemy się również produkcją form i tłoczeniem plastików, kompletacją i pakowaniem produktów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Ręczne zmywraki do szklanek
Wysłać wiadomość DUNET s.r.o.
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Produkcja wyrobów z stali nierdzewnej ŠPENDLIK to czeska firma produkcyjna nastawiona na rozwój, produkcję i sprzedaż sprzętu gastronomicznego – mebli nierdzewnych: stoły robocze, stoły zmywające, zmywaki, regały, rury kuchenne, półki, skrzynki podwieszane, skrzynie, wózki, zlewy, pulpity i kredensy.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.