I

Ing. Zuzana Krejčová

Ing. Zuzana Krejčová

Nasza firma zajmuje się kolorowaniem kryształowych zawieszek żyrandolowych, pereł szklanych oraz innych drobnych przedmiotów szklanych. Ta usługa przeznaczona jest głównie dla producentów oświetleń kryształowych, figurek oraz biżuterii. Oferujemy wysoką jakość usług oraz krótkie terminy dostawy.
nasze produkty: Farbowanie szkła, Zawieszki żyrandolowe
Wysłać wiadomość
Ing. Vladimír Jehlička

Ing. Vladimír Jehlička

Rozwijamy programy księgowe Adm Win (ewidencja podatkowa, księgowość podwójna), które są związane z ewidencją faktur, magazynów, kas, zleceń, zamówień, ksiąg jazdy, korespondencji oraz wynagrodzeń do jednego systemu informacyjnego. Przeprowadzamy dodatkowe opracowanie programów księgowych na zlecenie.
nasze produkty: Programy księgowe
Wysłać wiadomość
INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o.

INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o.

Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażem maszyn przeznaczonych do przemysłu pakunkowego oraz materiałów pakunkowych. Oferujemy głównie przewijarki, krajalnice, ekstrudery, dwustronne taśmy klejące do produkcji woreczków, dwuwarstwową tekturę falistą, pudła z klapą.
nasze produkty: Dwuwarstwowy karton falisty, Ekstrudery folii bąbelkowych, Maszyny do producji i obróbki opakowań, Przewijarki do folii stretch, Systemy pakowania inteligentnego, taśmy klejące z nadrukiem, Urządzenia do produkcji worków, Urządzenia do segregacji
Wysłać wiadomość
INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

Firma INPO, Sp. z o. o. posiada pięc linii produkcyjnych, LZK2500 ton oraz trzy linie z prasami LZK1600, jedną linie dla wyżarrzania normalizacyjnego oraz izotermicznego, trzy piece komorowe oraz jeden piec próżniowe dla hartowania tłoczników.
nasze produkty: Odkuwki, Odkuwki matrycowe
Wysłać wiadomość
INTEKA Brno spol. s r.o.

INTEKA Brno spol. s r.o.

Dostawki i montaż urządzeń używanych w dziedzinie energetyki cieplnej, ciepła oraz kompletnego zakresu technologii uzdatniania wody, łącznie z robotami budowlanymi, wysokiego napięcia, systemów sterowania, mierzenia i regulacji.
nasze produkty: Energetyka cieplna
Wysłać wiadomość
I.B.C., a.s.

I.B.C., a.s.

I.B.C. a.s. - produkcja bardzo jakościowych urządzeń i sprzętu rehabilitacyjnego. Już od roku 1996 poleca swym partnerom i odbiorcom sprzęt rehabilitacyjny nie tylko do wykorzystania domowego, lecz także dla urządzeń rehabilitacyjnych, domy uzdrowiskowe, wellness ośrodki.
nasze produkty: Sucha masaż wodna, Lampa polaryzacyjna
Wysłać wiadomość
IRON - ART, s.r.o.

IRON - ART, s.r.o.

Największy producent mebli kutych metalowych na terenie Czeskiej Republiki. Specjalizujemy się zwłaszcza w produkcji ręcznie kutych metalowych łóżek, krzeseł, stołów, dodatków i mebli ogrodowych. Wszystkie wyroby są produkowane z litej stali – znaczna część produkcji odbywa się w sposób ręczny. Gwarancja na wyroby jest 10 lat.
nasze produkty: Meble kute, Metalowe łóżka
Wysłać wiadomość
IMTRADEX, a.s.

IMTRADEX, a.s.

Produkcja i sprzedaż: systemy regałowe paletowe, wspornikowe i półkowe jak w opracowaniu stacjonarnym, tak również ruchomym. Następnie oferujemy również regały wjazdowe i przejezdne, regały regularne, samonośne silosy magazynowe i platformy stalowe.
nasze produkty: Regały, Regały paletowe, Regały półkowe, Regały przesuwne, Regały wspornikowe
Wysłać wiadomość
IMIT spol. s r.o.

IMIT spol. s r.o.

Jesteśmy szczero czeską firmą działającą w dziedzinie okładzin ponad 17 lat. Naszym klientom oferujemy okładziny oraz zestawy okładzinowe z Liaporem. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroką gamę okładzin przeznaczonych do interieriu oraz eksterieru.
nasze produkty: Kamień okładzinowy, Obłożenia kamienne
Wysłać wiadomość
IRISA, výrobní družstvo

IRISA, výrobní družstvo

Firma z długoletnią tradycją na rynku czeskim. Obecnie posiada 4 programy produkcyjne: produkcja i sprzedaż szklanych ozdób choinkowych ( bombki ), prasowanie i montaż wyrobów z termoplastów, narzędziownia ( produkcja forem dla wstryskiwania i próżniowania tworzyw sztucznych ) oraz kartonaż.
nasze produkty: Kartonaż, Ozdoby choinkowe, Prasowanie tworzyw sztucznych
Wysłać wiadomość
ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiatory Sp. z o.o. produkuje rurowe oraz designowe kaloryfery ISAN MELODY, konwektory promieniujące ISAN EXACT oraz konwektory z wymiennikiem płytkowym ISAN EXACT ECOLITE, konwektory podłogowe ISAN TERMO, kaloryfery komorou ISAN ATOL oraz kaloryfery z rur żebrowych ISAN SPIRAL.
nasze produkty: Konwektory podłogowe, Designowe kaloryfery łazienkowe
Wysłać wiadomość
Impex Car corp.,s.r.o.

Impex Car corp.,s.r.o.

Wynajem samochodów Praga. Sprzedaż oraz wynajem luksusowych samochodów najbardziej znanych producentów światowych: : Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Hummer, Infiniti, Lamborghini. Sprowadzanie na zamówienie, serwis, ręczne mycie pojazdów, ubezpieczenie, leasing samochodów.
nasze produkty: Luksusowe samochody Praga, Wynajem samochodów Praga, Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Pradze
Wysłać wiadomość
INGO HOTEL ARNIKA

INGO HOTEL ARNIKA

Hotel na Szumawie w Południowych Czechach leży u podnóża Boubína. Hotel posiada własne korty tenisowe, pole do mini golfa, stok do jazdy na nartach 400m od hotelu. Częścią hotelu jest sauna oraz basen zadaszony. Oprócz miejsc noclegowych hotel posiada restaurację, saloniki, lobby bar.
nasze produkty: Hotel Šumava, Zakwaterowanie na Szumawach, Zakwaterowanie Szumawa, Zakwaterowanie w hotelu na Szumawie
Wysłać wiadomość
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Systemy identyfikacyjne, aplikacje płatnicze i GSM, konsultacje, NFC. Systemy frekwencji i dostępu danych, wjazdowe, korelacyjne i stołowania. Systemy ID dla automatów wydających. Kioski internetowe z terminalem płatniczym. SW i usługi do frekwencji i przygotowania płac.
nasze produkty: Technologia NFC
Wysłać wiadomość
ISOBAST s.r.o.

ISOBAST s.r.o.

Produkcja płaskich wycinanych uszczelek i taśm z piankowych materiałów chemicznych, samoklejących lub bez klejów. Wykształtowane elementy piankowe PUR do form. Sprzedaż materiałów piankowych i używanych klejów ( dwustronne folie samoklejące z warstwą kryjącą ).
nasze produkty: Produkcja uszczelnień, Taśmy uszczelniające, Uszczelki dla przemysłu samochodowego, Uszczelnienia samoklejące
Wysłać wiadomość
IREL, spol. s r.o.

IREL, spol. s r.o.

Spółka IREL, s r.o. należy do największych hodowców i przetwórców Ostropestu plamistego w Europie. Poleca suplementy diety i suplementy karmne z Ostropestu plamistego. Jest przetwórcą ekstraktów i produkuje ludzką i zwierzęcą kosmetykę.
nasze produkty: Karmne suplementy, Suplementy diety
Wysłać wiadomość
INTRIS, s.r.o.

INTRIS, s.r.o.

Nasza firma nastawiona jest na wyciskanie plastików, zwłaszcza miękczonego PCV, polietylenu oraz polipropylenu. Oferujemy: taśmy clipband, taśmy wiążące do pakowania, wyłożone druciki wiążące, rurki wiążące, węże i rurki izolacyjne, profile plastikwe, rurki PE i PP oraz inne.
nasze produkty: Rurki izolacyjne, Taśmy clipband, Taśmy zawiesne
Wysłać wiadomość
INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.

INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.

Główną działalności naszej spółki jest międzynarodowy transport przesyłek – transport lotniczy, transport morski, transport kombinowany oraz transport drogowy. Do podanych usług nasza spółka oferuje zapewnienie deklaracji celnej oraz możliwości magazynowania. Import i eksport z / do całego świata.
nasze produkty: Transport międzynarodowy
Wysłać wiadomość
INT-EX , s.r.o.

INT-EX , s.r.o.

Naszą podstawową działalnością jest produkcja i montaż okien i drzwi. Kolejną naszą działalnością jest produkcja i montaż szaf wbudowanych. Oferujemy swoje usługi głównie w Województwie (kraji) Środkowoczeskim i Usteckim.
nasze produkty: Okna plastikowe Ústí nad Labem - INT-EX , Sp. z o.o.
Wysłać wiadomość
IVV Engineering s.r.o.

IVV Engineering s.r.o.

Firma działa w dziedzinie systemów i urządzeń hydraulicznych. Projektujemy, dostarczamy, serwisujemy całościowe systemy hydrauliczne, prądnice hydrauliczne, platformy podnośnikowe, prasy podnoszeniowe, całostki konstrukcyjne oraz sprężarki do sprężania gazu ziemnego.
nasze produkty: Agregaty hydrauliczne, Platformy podnośnikowe, Siłowniki hydrauliczne
Wysłać wiadomość

Firmy czeskie

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnesy TMT a.s. Chrudim Projektowanie i produkcja maszyn i wyposażenia KORAN, spol. s r.o. Kowalstwo artystyczne ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o. Techniki przewozu opakowań
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.