J

Jizerská porcelánka s.r.o.

Jizerská porcelánka s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy porcelanę techniczną i ceramikę z specjalizacją na porcelanę laboratoryjną. Znaczącą część produkcji tworzą rurki porcelanowe dla bezpieczników wysokiego napięcia, ogrzewacza, dźwigacza spirali odpornościowych. Produkcja także na zamówienie i izolatorów.
nasze produkty: Ceramika techniczna, Porcelana laboratoryjna, Produkty z porowatego korundu, Przewody porcelanowe
Wysłać wiadomość
Jiří Honner

Jiří Honner

Wykonujemy zleceniową obróbkę CNC na CNC automatach tokarskich. Oferujemy produkcję seryjną oraz jednostkową precyzyjnych elementów rotacyjnych od średnicy 5 do 70 mm, w produkcji sztukowej do 300mm. CNC frezowanie na CNC centrach frezujących – zakres 500 x 1100 mm.
nasze produkty: Grawerowanie na zamówienie, Zleceniowa obróbka CNC
Wysłać wiadomość
JAKOS s.r.o.

JAKOS s.r.o.

Nośnym programem naszej firmy jest produkcja taśmociągów dla przemysłu wydobywczego, taśmociągów dla recyklingu i ciągi technologiczne surowców. Następnie produkujemy o dostarczamy rolki nośne, bębny napędowe i wrotne, stacje tras transportowych, trasy rolkowe i różne dodatki do transporterów.
nasze produkty: Kotły automatyczne, Kotły na paliwo stałe, Przenośniki Jakos, Taśmociągi
Wysłać wiadomość
Jan Benda - Požární služby

Jan Benda - Požární služby

Wykonujemy kontrole prewencyjne obiektów, przeglądy techniczne hydrantów pożarowych, łącznie z zapewnieniem przepisowych kontroli kolejnych urządzeń ochrony pożarnej. Sprzedaż gaśnic, hydrantów pożarowych oraz kolejnego sprzętu dla strażaków zawodowych oraz ochotniczych.
nasze produkty: Sport pożarny, Sprzęt pożarniczy
Wysłać wiadomość
JESAN KOVO s.r.o.

JESAN KOVO s.r.o.

Zajmujemy się produkcją maszyn do obróbki – zaginarki do blachy, zwijarki do blachy, zwijarki do profili, krawędziarki, nożyce do blachy, zginarki rur, prasy warsztatowe, imadła, pionowe piły taśmowe do drewna i metalu.
nasze produkty: Zaginarki rur, Nożyce do blachi, Zaginarki do blach, Zwijarki do blachy, Zwijarki do profili
Wysłać wiadomość
Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Atmos to czeska firma rodzinna oraz współcześnie jeden z największych producentów europejskich kotłów na paliwo stałe. Kotły na paliwo stałe – ciepłowodne gazyfikujące kotły na drewno i węgiel, od mocy 15 aż 100 KW, zautomatyzowane kotły na pelety.
nasze produkty: Kombinowane kotły na drewno, pellety i olej, Kotły do gazyfikacji, Kotły gazujące na węgiel i drewno, Kotły na paliwo stałe, Kotły na peletki, Kotły ze spalaniem dolnym ATMOS, Palnik na pellet Atmos
Wysłać wiadomość
JUNEK

JUNEK

Spółka JUNEK działa na czeskim rynku od 1991 roku. Nawiązaliśmy do 140 letniej tradycji produkcji rękawic skórzanych w naszym regionie. Zajmujemy się produkcją damskich i męskich rękawic skórzanych. W ofercie posiadamy ponad 100 modeli. Nowe tekstylne rękawice z różnych materiałów.
nasze produkty: Damskie rękawice skórzane, Rękawice skórzane
Wysłać wiadomość
J 4  s.r.o.

J 4 s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy kompletne, w pełni lub półautomatycznie sterowane technologiczne całości oraz linie produkcyjne z tunelowymi taśmowymi piecami PPP przeznaczone do piekarni, pieczywarni czy zakładów cukierniczych. Piece piekarskie J4 posiadają oryginalną konstrukcję, chronioną przemysłowymi patentami.
nasze produkty: Linie piekarskie, Taśmowe piece piekarnicze, Technologie piekarskie
Wysłać wiadomość
Jihostroj a.s.

Jihostroj a.s.

Program produkcyjny rozszerzył się do dwóch podstawowych kierunków działalności: hydraulika dla pojazdów i maszyn, produkcja lotnicza ( elementy napędowe i hydrauliczne oraz systemy do samolotów ). Pozostałe dziedziny działalności: obróbka cieplna materiałów, wykończenie powierzchni, produkcja narzędzi, przyrządów i przyrządów pomiarowych.
nasze produkty: Hydrauliczne dzielniki przepływu, Pompy zębate, Przyrządy do układów paliwowych samolotów, Hydrauliczne aparaty do samolotów, Hydrosilniki kłowe, Cylindry hydrauliczne
Wysłać wiadomość
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Przetwórstwo odpadów PCV, recykling, regranulacja, aglomeracja, kruszenie, wtryskiwanie, wydmuchiwanie, odkup, zbór. Produkty PCV: folie, worki LDPE, kompostery, silosie kompostujące, łamacze. Produkcja sortownic magnetycznych, detektory metali.
nasze produkty: Kompostownik, Regranulat
Wysłać wiadomość
Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

MINERAL METAL to hurtownia z biżuterią oraz produktami z kamieni półszlachetnych, próbkami minerałów dla kolekcjonerów, surowcami oraz półfabrykatami z kamieni szlachetnych. Towar sami importujemy z całego świata. Oferujemy bardzo dogodne ceny hurtowe oraz zniżki ilościowe.
nasze produkty: Biżuteria z kamieni półszlachetnych, Kamienie dla uzdrowicieli, Kamienie szlachetne i minerały, Kamienie szlachetne jako prezenty upominkowe, Produkty z kamieni szlachetnych
Wysłać wiadomość
J.P. PLAST, s. r.o.

J.P. PLAST, s. r.o.

Spółka zajmuje się produkcją opakowań plastikowych oraz elementów technicznych wykonywaną przez technologię wydmuchiwania. Produkcja opakowań od 0,5 l do 60 l (butelki, kanistery, beczki, konewki). Następnie elementów odkurzaczy, sprzętu ogrodowego, fotelików samochodowych, znaków drogowych.
nasze produkty: Wydmuchiwane opakowania plastikowe, Wytłoczki techniczne
Wysłać wiadomość
Jiří Nejedlo

Jiří Nejedlo

Od roku 1990 zajmujemy się wiórową obróbką metali z nastawieniem na produkcję mosiężnych części żyrandoli. Produkcja wykonywana jest na automatach tokarskich i automatach CNC. Przeprowadzamy frezowanie horyzontalne i prasowanie na mimośrodowych prasach.
nasze produkty: CNC obrabianie mosiądzu, Metalowe części żyrandoli
Wysłać wiadomość
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Produkujemy tuleje budownicze do drzwi przesuwanych, segmentowych, schodów kręconych, klasycznych do wnątrz czy eksterierów oraz schodów strychowych wbudowanych do sufitu czy do ściany.
nasze produkty: Drzwi przesuwane, Schody, Schody strychowe, Tuleja budowlana
Wysłać wiadomość
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spółka JACER-CZ, a. s. zajmuje się produkcją i sprzedażą drewna opałowego (pakowane luzem lub w worach raszowych), sprzedażą budowlanej, konstrukcyjnej (słupy, dyle, deski, tyczki) i paletowej tarcicy. Jesteśmy stabilnym i długoletnim producentem palet.
nasze produkty: Drewno opałowe
Wysłać wiadomość
Jiří Vencl

Jiří Vencl

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wyrobów drewnianych, zwłaszcza sprzedażą płyt o różnym profilu i w różnych rozmiarach, płyt podłogowych. W ofercie mamy również meble z drewna, meble ogrodowe z drewna, dekoracje drewniane, szopki, zabawki i inne wyroby z drewna.
nasze produkty: Drewniane meble z masywu, Drewniane Szopki Bożonarodzeniowe, Drewniane meble ogrodowe, Zabawki z drewna
Wysłać wiadomość
Jiří Bambásek - PROFESO

Jiří Bambásek - PROFESO

Nasza firma za pośrednictwem swej hurtowni i detalu dostarcza całościowy asortyment produktów dla Państwa zdrowego i spokojnego snu. Oferujemy materace zdrowotne, stelaże lamelkowe, łóżka, kołdry, PUR piankę i inne produkty.
nasze produkty: Łóżka z drewna, Materace zdrowotne
Wysłać wiadomość
Jako, s.r.o.

Jako, s.r.o.

Jesteśmy czeską firmą handlową i dystrybucyjną, działającą w dziedzinie przemysłu wodnego, chemii przemysłowej i farmaceutycznej oraz chemii środowiska naturalnego. Zajmujemy się sprzedażem produktów jak: węgiel aktywny, antracyt, urządzenia do dezynfekcji UV, chemikalia dla cukrowni.
nasze produkty: Węgiel aktywny
Wysłać wiadomość
Jiří Kysela-SKLOJAS

Jiří Kysela-SKLOJAS

Zajmujemy się produkcją szkła ręcznie dmuchanego i zdobionego. Produkujemy szklane lustra,lustra typu MURANO, szklane elementy lustrzane, ramiona, listwy, szkło napojowe i stołowe różnych rodzai. Szkło kryształowe – ręcznie dmuchany kryształ ołowiowy i bezołowiowy.
nasze produkty: Lustra szklane, Ręcznie zdobione szkło kolorowane, Szkło kryształowe
Wysłać wiadomość
Jadranka - Zahradní doplňky

Jadranka - Zahradní doplňky

Dodatki do ogrodu z imitacji marmuru, odporne na działanie mrozu, trwałe kolory, nośne elementy budowlane, dodatki mieszkaniowe, rzeźby, plastyki, słupy, balustrady, fontanny, ławki, stoły, krawędzie basenów, wazony, miski, donice, skrzynki, produkcja na zamówienie.
nasze produkty: Donice z imitacji marmuru, Fontanny ogrodowe, Rzeźby z imitacji marmuru
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.