Kanalizacja

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 18 w sumie 539
EUTIT s. r. o.

EUTIT s. r. o.

Kostka bazaltowa, odporna podłoga przemysłowa, stała, obciążeniowa, odporna na mróz, odporna chemicznie, odporna na ździeranie, piecyki, rynny, cegły, rurociągi, kształtki, okładziny, kanalizacje, gospodarstwo wodne, transportery, zasobniki, cyklony, torowanie. Bazalt i aucor.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.eutit.cz  
nasze produkty: Bazalt, Kanalizacja bazaltowa, Nawierzchni przemysłowe, Rurociągi odporne na zdzieranie
Wysłać wiadomość EUTIT s. r. o.
PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Postorna s.a to przedsiębiorstwo z ponad 130to letnią tradycją. Już w roku 1867 w Cegielni Lichtensztajnskiej zostały wypalone pierwsze cegły, zaś w krótce asortyment poszerzono o kolejne elementy budownicze. Produkty Posztorenskie stały się wyszukiwanym towarem w całej Europie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Farfurowe płytki posadzkowe odporne na mróz, Kamionka kanalizacyjna, Płyty podłogowe do eksploatacji chemicznych, Ręczna produkcja ceramiczna, Ceramiczne wkłady kominowe, Zewnętrzna ceramika ogrodowa odporna na działania mrozu
Wysłać wiadomość PKZ Keramika Poštorná a.s.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Nasza spółka wykonała elastyczną całość, której siła polega na stabilnej pozycji czeskiego producenta wraz z doskonałym zapleczem i największym udziałem na rynku w dwu oddziałach – rurociąg ściekowy z polipropylenu ( HT ) i rurociąg kanalizacyjny z PCV ( KG ).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Rury kanalizacji z PCV, Systemy kanalizacji OSMA
Wysłać wiadomość Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
KASI, spol. s r. o.

KASI, spol. s r. o.

Zajmujemy się rozwojem, produkcją i sprzedażem żeliwa kanalizacyjnego, podnożek kanalizacyjnych oraz linii do produkcji betonowych elementów kanalizacyjnych, maszynową produkcją oraz obróbką CNC. Dzięki funduszom UE zbudowaliśmy nowoczesną oraz ekologiczną wytwórnię żeliwa.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Klapy szybowe, Klapy żeliwne, Kraty z żeliwa, Podnóżki szybowe, Uliczny kanał ściekowy
Wysłać wiadomość KASI, spol. s r. o.
B M H spol. s r.o.

B M H spol. s r.o.

Przeprowadzamy odbudowę rurociągów technologią bezwykopową – Insak – wykładanie. Wykonujemy monitorowanie rurociągów kamerą TV. Wszelkie prace wykonujemy robotem kanalizacyjnym. Przeglądy kanalizacji systemem kamerowym. Naprawy i budowa woda – kanalizacja.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Bezwykopowe naprawy rurociągów
Wysłać wiadomość B M H spol. s r.o.
NOWASTAV akciová společnost

NOWASTAV akciová společnost

Spółka akcyjna Nowastav od chwili założenia w roku 1990 działa w dziedzinie rewitalizacji krajobrazu. Naszym celem jest świadczenie usług przy budowie i odnowie jazów, stawów oraz przy regulacji toków wodnych i kanalizacji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Budownictwo wodne, Rewitalizacja stawów
Wysłać wiadomość NOWASTAV akciová společnost
PATOK a.s.

PATOK a.s.

Wykonujemy sprzątanie i czyszczenie technologii z zastosowaniem koparki odsysającej – prowadzimy odsysanie materiałów sypkich i prochów, również gęstego szlamu, włącznie ADR wywozu i likwidacji odpadów. Zapewniamy kompleksową konserwację kanalizacji – czyszczenie, video przeglądy i próby ciśnieniowe, naprawy bezwykopowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czyszczenie kanalizacji
Wysłać wiadomość PATOK a.s.
WAVIN Ekoplastik s.r.o.

WAVIN Ekoplastik s.r.o.

Wavin Ekoplastik, należy do koncernu międzynarodowego Wavin Group, uważanego za największego producenta PE rur do instalacji wodnych – rury, węże ciśnieniowe do ciepłej i zimnej wody, do ogrzewania podłogowego i centralnego, rury i studzienki kanalizacyjne, konserwacja, sanacja bezwykopowa kanalizacji.
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość WAVIN Ekoplastik s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.