Maszyny rolnicze

Tutaj 7 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 63
DAKR spol. s r.o.

DAKR spol. s r.o.

Jesteśmy producentami ogrodowej, rolnej i komunalnej techniki (kosiarki rotacyjne na wysoką trawę, kosiarki mulczujące, szczotki do zamiatania, wózki, odśnieżarki, rozrzutniki soli i inne). Szukamy dystrybutorów do eksportu naszych produktów do USA, Kanady, Rosji i Hiszpanii.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.dakr.eu  
nasze produkty: Cepakowa kosiarka mulczująca, Jednostka napędowa Panter, Kosiarka, Miniciągnik FD-5
Wysłać wiadomość DAKR spol. s r.o.
BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.

Przemysł maszynowy – cięcie blachy laserem, spawanie stali nierdzewnej, obróbka CNC. Produkcja maszyn z napędem mechanicznym – łamarki, maszyny mulczujące, roztrząsacze gnoju, wirniki. Produkcja metalowa na zlecenie. Lakierowanie proszkowe i mokre, produkcja przyczep zbierających do zbioru siana. STS Strakonice.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Lakiernia proszkowa, Lakierowanie stali, Pojazd zbiorczy HORAL, Produkcja techniki rolniczej, Produkcja wirników, Proszkowe lakierowanie metali, Przyczepy zbierające, Spawanie konstrukcji stalowych, Stal spawana
Wysłać wiadomość BISO - Keibel s.r.o.
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą wielofunkcyjnego sprzętu do trawy, kosiarki do trawy, ciągniki, miniciągniki, odśnieżarki, sprzęt do koszenia wysokiej trawy, obracarki do siana, mulczarki, sczotki do zamiatania, pompy do ciągników i inne. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Ciągniki, Kosiarki, Odśnieżarki
Wysłać wiadomość WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Nasza firma jest dostawcą technologii dla linii do suszenia, peletowania oraz brykietowania, łącznie z montażem i serwisem. Obecnie oferujemy dostawki, montaż i serwis technologii dla linii pozbiorowych oraz magazynów zbożowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Linie do peletowania, Linie pozbiorowe, Magazyny peletowe, Suszarnie do wykorzystania ciepła odlotowego
Wysłać wiadomość OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
MONTICOM spol. s.r.o.

MONTICOM spol. s.r.o.

Firma MONTICOM społ. z.o.o. jest dostawcą technologii dla magazynowania w rolnictwie, ekologii i przemyśle. Obiektem do magazynowania są wielko pojemnościowe silosy zbożowe, zbiorniki i zasobniki z emaliowanych włącznie wypełniania, wybierania i dalszych dróg technologicznych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wielkopojemnościowe silosy zbożowe, Zasobniki granulatów, Zbiorniki do magazynowania
Wysłać wiadomość MONTICOM spol. s.r.o.
Farmet a.s.

Farmet a.s.

Farmet to dynamicznie rozwijająca się spółka czeska, zajmująca się rozwojem, produkcją oraz sprzedażem maszyn rolniczych do obróbki gleby oraz siania, jak również technologii do obróbki roślin oleistych. Produkty te są przeznaczone do zawodowego użycia w najbardziej wymagających warunkach.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Agregat uprawowy, Brona talerzowa, Kultywator, Siewnik pneumatyczny
Wysłać wiadomość Farmet a.s.
TAURUS s.r.o., Chrudim

TAURUS s.r.o., Chrudim

Produkcja i naprawy rolniczych i leśnych urządzeń. Produkujemy przenośniki substancji sypkich, przenośniki ślimakowe, separatory magnetyczne, zasobniki zbożowe i śrutowe, mieszalniki karm mieszanych, śrutowniki i urządzenia do ważenia dla kompletnych linii dla tej produkcji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Śrutowniki, Wytwórnie karm mieszanych
Wysłać wiadomość TAURUS s.r.o., Chrudim
1. Slezská strojní, a.s.

1. Slezská strojní, a.s.

Oferujemy maszyny rolnicze ( CLAAS, FENDT, HARDI, VÄDERSTAD, KVERNELAND ) oraz oryginalne części zamienne. Oferujemy serwis oraz naprawy maszyn rolniczych. Wykonujemy badania kontrolne opryskiwaczy i spryskiwaczy polowych. W razie kupna maszyny zapewnimy finansowanie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Maszyny rolnicze
Wysłać wiadomość 1. Slezská strojní, a.s.
KŮŽE, spol. s r.o

KŮŽE, spol. s r.o

Rymarstwo. Produkcja uprzęży dla koni pociągowych i sportowych, uprząż do kolasy. Chomąta. Uzdy i ogłowia. Potrzeby dla bydła. Produkcja galanteryjna: paski, torby robocze. Akcesoria myśliwskie: pasy na naboje, paski do broni. Akcesoria kynologiczne: smycze.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Uprząż dla koni
Wysłać wiadomość KŮŽE, spol. s r.o
UNICOM Agro, a.s.

UNICOM Agro, a.s.

Sprzedaż i serwis - maszyny rolnicze, traktory, technologia do zbiorów, magazynowanie nawozów ciekłych, hale drewniane i metalowe, maszyny komunalne. Jesteśmy przedstawicielem firm Amazone, Grimme, Dina, Geschwill, Conrads, Mecmar, Agritech, SIP, Tatoma, Lehner.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Naczepy ciągnikowe, Siewniki
Wysłać wiadomość UNICOM Agro, a.s.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.