Meble metalowe

 
Strona   1 2 3 4 5 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 48
KOVONA SYSTEM, a.s.

KOVONA SYSTEM, a.s.

Naszą główną działalnością jest seryjna obróbka metali na podstawie zamówienia włącznie z dostawą i obróbką powierzchniową. Firma zajmuje się obróbką blach, rur i profilów na urządzeniach CNC, cięciem laserem rur i blach o większych rozmiarach. Nasze możliwości technologiczne obejmuv również perforowanie blach w kręgach. Oferujemy również: regały oraz meble warsztatowe.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.kovona.cz  
nasze produkty: Cięcie laserem, Meble metalowe, Obróbka metalu na zamówienie, Profile walcowane, Regały metalowe, Wytłoczki z metalu
Wysłać wiadomość KOVONA SYSTEM, a.s.
IRON - ART, s.r.o.

IRON - ART, s.r.o.

Największy producent mebli kutych metalowych na terenie Czeskiej Republiki. Specjalizujemy się zwłaszcza w produkcji ręcznie kutych metalowych łóżek, krzeseł, stołów, dodatków i mebli ogrodowych. Wszystkie wyroby są produkowane z litej stali – znaczna część produkcji odbywa się w sposób ręczny. Gwarancja na wyroby jest 10 lat.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.iron-beds.eu  
nasze produkty: Meble kute, Metalowe łóżka
Wysłać wiadomość IRON - ART, s.r.o.
PROFI REGÁLY - Milan Fail

PROFI REGÁLY - Milan Fail

Prowadzimy sprzedaż systemów regałów: regały z półkami, regały do palet, regały przesuwane, regały do magazynów, archiwum, biura, warsztatu, zakładów i sklepów, regały używane. Program plastikowy. Montaż, naprawa, przeglądy regałów i systemów regałów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.profiregaly.cz  
nasze produkty: Meble z metalu, Regały
Wysłać wiadomość PROFI REGÁLY - Milan Fail
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Meble metalowe, szeroki wybór renomowanych producentów europejskich. Dostarczamy kartoteki, biletownice, skrzynie, sejfy, meble warsztatowe, regały, kontenery biurówe. Regały przesuwane, skrzynie żaruodporne. Nastawiamy się również na meble szkolne przeznaczone do szkół.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kartoteki metalowe, Meble do ordynacji, Meble metalowe, Meble warsztatowe, Metalowe szafy do ubrań, Sejfy
Wysłać wiadomość ENPRAG, s.r.o.
DEXION, s.r.o.

DEXION, s.r.o.

Wyposażenie archiwów i magazynów: regały półkowe i paletowe, systemy regałowe. Magazyny: wyposażenie magazynów, systemy magazynowania, regały metalowe, ściany działowe, regały wspornikowe. Archiwum: wyposażenie archiwów, półki, regały przesuwne, regały półkowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Regały, Regały paletowe, Regały półkowe, Regał Dexion, Regały wspornikowe
Wysłać wiadomość DEXION, s.r.o.
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Projekty, produkcja i roboty montażowe regałów magazynowych – regały stałe, regały półkowe, regały wspornikowe, regały ruchome, suwnice, magazyny piętrowe, meble z metalu. Wyposażenie archiwum, hal produkcyjnych i magazynów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Regały, Regały ruchome
Wysłać wiadomość Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
MBG, spol. s r. o.

MBG, spol. s r. o.

Kompletne rozwiązanie wyposarzenia wnętrz sklepów z towarem food i non-food, butików, sklepów sportowych, księgarni, sklepów z DVD, tytoniem. Rozwój,produkcja własnych systemów regałowych w licznych odmianach. Całościowe usługi, projekty designu wyposażenia, dostawki pod klucz, serwis.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wyposażenie sklepów
Wysłać wiadomość MBG, spol. s r. o.
STORE Business s.r.o.

STORE Business s.r.o.

Propozycja, produkcja i montaż: systemy regałowe i technika magazynowa. Regały półkowe stałe i ruchome do archiwów, magazynów, warsztatów, bibliotek, registratur. Regały paletowe, wspornikowe, wielopiętrowe i nietypowe, metalowe meble oraz szafy na ubrania.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Magazynowe regały do archiwum
Wysłać wiadomość STORE Business s.r.o.
BSK Metal, spol. s r.o.

BSK Metal, spol. s r.o.

Zajmujemy się produkcją systemów do wyposażenia sklepów, głównie systemami regałowymi i ich akcesoriami. Następnie specjalizujemy się na systemy kasowe, statywy prezentacyjne, program drutowy, spojrzenia afiszowe, heavy duty police i regały sprzedażowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wyposażenie sklepów
Wysłać wiadomość BSK Metal, spol. s r.o.
Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Nasza spółka jest producentem i dostawcą mebli ogrodowych. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko produkty drobnicowe mebli ogrodowych, lecz także całe zestawy, lub uzupełnienia do mebli ogrodowych i meble balkonowe.

nasze produkty: Drewniane zestawy ogrodowe, Meble ogrodowe z masywu, Metalowe meble ogrodowe
Wysłać wiadomość Zahradní nábytek Liška
Strona   1 2 3 4 5 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.