Meble

Tutaj 16 znajdują się sekcje w których jest 6 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 951
MOIRY, s.r.o.

MOIRY, s.r.o.

Zajmujemy się tradycyjną produkcją zleceniową z masywu – meble, altany, chatki, pergole, Eurookna, Eurodrzwi, podłogi, schody, okładziny i inne. Specjalizujemy się na skrzynie transportowe oraz nietypowe palety. Produkujemy drewniane skrzynie przeznaczone do transportu krajowego czy międzynarodowego.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.moiry.cz  
nasze produkty: Drewniane opakowania transportowe, Izolacje ogniotrwałe, Meble z masywu, Pergole, Drewniane skrzynie transportowe
Wysłać wiadomość MOIRY, s.r.o.
IRON - ART, s.r.o.

IRON - ART, s.r.o.

Największy producent mebli kutych metalowych na terenie Czeskiej Republiki. Specjalizujemy się zwłaszcza w produkcji ręcznie kutych metalowych łóżek, krzeseł, stołów, dodatków i mebli ogrodowych. Wszystkie wyroby są produkowane z litej stali – znaczna część produkcji odbywa się w sposób ręczny. Gwarancja na wyroby jest 10 lat.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Meble kute, Metalowe łóżka
Wysłać wiadomość IRON - ART, s.r.o.
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Nasza spółka udziela serwis w dziedzinie pierwszorzędnej obróbki fornirów. Głównym programem produkcyjnym są elementy łączone z forniru. Kolejnym naszym produktem są metrykalne zwoje fornirowe do produkcji krawędzi. Oferujemy sprzedaż szerokiego asortymentu fornirów łącznie z egzotycznymi.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Deski z płyty wiórowej, Elementy łączone ze forniru, Tapicerowane zestawy siedzeniowe
Wysłać wiadomość Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
HON a.s.

HON a.s.

Produkcja i sprzedaż: meble biurowe i akcesoria, serwis związany z wymienioną dziedziną działalności. Udostępniamy oprogramowanie dla opracowania 3D projektów zestawów meblowych i miejsc pracy. Udostępniamy wsparcie sprzedaży dla naszych pośredników w danym obszarze.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: HOBIS Integral stoły, HOBIS kontenery, HOBIS Novel stoły, HOBIS Standard stoły, HOBIS szafy
Wysłać wiadomość HON a.s.
BRAHA plasty, s.r.o.

BRAHA plasty, s.r.o.

Jesteśmy jednym z przodujących dostawców wyrobów produkowanych wytłaczaniem z tworzyw sztucznych. Produkujemy obrotową podstawkę pod telefon, podstawkę z przegubem pod telefon, stojak mały oraz mały z miseczką, plastikowe szuflady na dokumenty, zestawy szufladowe, flipcharty, obciążniki.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Podstawka biurowa pod telefon, Biurowe szuflady na dokumenty, Podstawka obrotowa pod telefon
Wysłać wiadomość BRAHA plasty, s.r.o.
EDEN CZ s.r.o.

EDEN CZ s.r.o.

Produkujemy meble łazienkowe w szerokiej skali wykonań klasycznych i nowoczesnych, nietypowe zestawy łazienkowe, meble kuchenne, meble różnego rodzaju. Meble łazienkowe o powierzchniach błyszczących i matowych, szeroka paleta kolorów fornirów/laminatów i elementów drewnianych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Meble łazienkowe
Wysłać wiadomość EDEN CZ s.r.o.
Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Nasza spółka jest producentem i dostawcą mebli ogrodowych. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko produkty drobnicowe mebli ogrodowych, lecz także całe zestawy, lub uzupełnienia do mebli ogrodowych i meble balkonowe.

nasze produkty: Drewniane zestawy ogrodowe, Meble ogrodowe z masywu, Metalowe meble ogrodowe
Wysłać wiadomość Zahradní nábytek Liška
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Szafy do zabudowy oraz szatnie na wymiar, produkcja, sprzedaż, montaż. Bogata oferta materiałów, systemów otwierania oraz dodatków we wszystkich kategoriach cenowych. Projekt graficzny, kalkulacja, przeprowadzenie pomiarów, transport - darmowo! Wszystko możliwe na raty. Darmowa linia telefoniczna 800 179 260.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Szafy do ubrań Woodface, Szafy do zabudowy Woodface, Szafy na wymiar Woodface
Wysłać wiadomość WOODFACE spol. s r.o.
MAKRA

MAKRA

Martin KRAUS - MAKRA, firma z ponad 10-cio letnią tradycją, zajmuje się produkcją mebli dziecięcych. Specjalizujemy się na kompletne urządzenie przedszkoli oraz ośrodków dziecięcych w Republice Czeskiej oraz krajach UE.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kuchnie dla dzieci
Wysłać wiadomość MAKRA
Tomáš Kovačka - Rustikální nábytek

Tomáš Kovačka - Rustikální nábytek

Sprzedajemy meble rustykalne i stylowe, krzesła rustykalne, skórzane zestawy siedzeniowe, stoły, stołki, komody, cieplarnie, gabloty, ściany gościnne, zegary i żyrandole. Jesteśmy specjalistami – na powierzchni 1000 m2. oferujemy nowe i używane meble rustykalne z Holandii
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Meble rustykalne, Skórzane zestawy siedzeniowe
Wysłać wiadomość Tomáš Kovačka - Rustikální nábytek
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.