Medycyna, zdrowie i środowisko

Tutaj 24 znajdują się sekcje w których jest 44 podsekcji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 Następna
Pokazuje firmy 5170 w sumie 148
ASTRID COSMETICS, a.s.

ASTRID COSMETICS, a.s.

Astrid do tradycyjny czeski producent kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery i naskórka na całym ciele, w szczególności kosmetyki do opalania (kremy do cery, olejki, sun spraye, mleczko do opalania), kosmetyki do pielęgnacji nóg i do warg.
nasze produkty: Mleczko do opalania
Wysłać wiadomość ASTRID COSMETICS, a.s.
ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION, s. a. zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażem kosmetyków aptecznych, środków zdrowotnych oraz suplementów odżywczych. Specjalizujemy się na preparaty do ochrony przed promieniowaniem słonecznym - altermed sun i panthenol, do opieki dzieci, stawów i innych.
nasze produkty: Panthenol Spray
Wysłać wiadomość ALTERMED CORPORATION a.s.
ML Chemica

ML Chemica

Dostarczamy kompletny asortyment firmy holenderskiej Euromex Microscopen BV – mikroskopy ( szkolne, laboratoryjne, odbijające, polaryzacyjne, odwrócone, stereoskopiczne, mikroskopy foto i video ), źródła światła zimnego i lupy. Następnie oferujemy również oleje immersyjne.
nasze produkty: Mikroskopy laboratoryjne
Wysłać wiadomość ML Chemica
UNIBAL s.r.o.

UNIBAL s.r.o.

Spółka Unibal już od roku 1992 oferuje usługi w dziedzinie służby zdrowia. Od założenia firmy nastawia się na sterylizację produktów zdrowotnych. Do oferty firmy należą opakowania sterylizacyjne, stelrylizatory, kontenery sterylizacyjne, spawalnice itd.
nasze produkty: Przeciw kacowi
Wysłać wiadomość UNIBAL s.r.o.
Thai Sun, s.r.o.

Thai Sun, s.r.o.

Tradycyjne masaże tajlandzkie to legendarna sztuka, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i jej korzenie sięgają do czasów sprzed 2500 lat, czyli do tzw. czasów Buddy. Wcześniej sztuką masażu zajmowali się zwłaszcza lekarze, ponieważ sztuka ta wymaga świetnej znajomości ludzkiego ciała.
nasze produkty: Masaże tajlandzkie
Wysłać wiadomość Thai Sun, s.r.o.
R - MARK s.r.o.

R - MARK s.r.o.

Przedstawicielstwo handlowe firm farmaceutycznych dla Czech i Słowacji. Eksport leków i produktów firm zajmujących się produkcją artykułów zdrowotnych. Wyłączny dystrybutor artykułów zdrowotnych z zawartością węgla aktywnego BIACTIVE.
Wysłać wiadomość R - MARK s.r.o.
SSI Schäfer s.r.o.

SSI Schäfer s.r.o.

Dostawca rozwiązań i producent komponentów dla wysokiej jakości systemów produkcyjnych w dziedzinie: wyposażenia magazynów i zakładów produkcyjnych, urządzenia biurowe, przerób śmieci i recykling, planowanie logistyczne i usługi z tym związane, systemy taśmociągowe i przesiewające.
nasze produkty: Metalowe regały paletowe, Metalowy regał półkowy, Pojemnik plastikowy
Wysłać wiadomość SSI Schäfer s.r.o.
Depos Horní Suchá, a.s.

Depos Horní Suchá, a.s.

Zarządzanie odpadami, ważenie towarów transportowanych pojazdami ciężarowymi i kamionami, produkcja oraz sprzedaż energii elektrycznej. Wysypisko śmieci, zwozy odpadów komunalnych, odpadów sortowanych, zwóz oraz kompostacja odpadów podlegających biologicznemu rozkładowi.
nasze produkty: Zarządzanie odpadami
Wysłać wiadomość Depos Horní Suchá, a.s.
BOEMI

BOEMI

Szczero czeska firma z dziesięcioletnią tradycją oferuje kompletne serie naturalnych kosmetyków pamiątkowych oraz ręcznie produkowanych mydeł glicerynowych, które wprowadziła na rynek pod oryginalną marką BOEMI. Następnie zajmujemy się produkcją mydeł reklamowych oraz pamiątkowych zestawów kosmetycznych.
nasze produkty: Naturalne kosmetyki
Wysłać wiadomość BOEMI
PATOK a.s.

PATOK a.s.

Wykonujemy sprzątanie i czyszczenie technologii z zastosowaniem koparki odsysającej – prowadzimy odsysanie materiałów sypkich i prochów, również gęstego szlamu, włącznie ADR wywozu i likwidacji odpadów. Zapewniamy kompleksową konserwację kanalizacji – czyszczenie, video przeglądy i próby ciśnieniowe, naprawy bezwykopowe.
nasze produkty: Czyszczenie kanalizacji
Wysłać wiadomość PATOK a.s.
WAVIN Ekoplastik s.r.o.

WAVIN Ekoplastik s.r.o.

Wavin Ekoplastik, należy do koncernu międzynarodowego Wavin Group, uważanego za największego producenta PE rur do instalacji wodnych – rury, węże ciśnieniowe do ciepłej i zimnej wody, do ogrzewania podłogowego i centralnego, rury i studzienki kanalizacyjne, konserwacja, sanacja bezwykopowa kanalizacji.
Wysłać wiadomość WAVIN Ekoplastik s.r.o.
Jenny Lane s.r.o.

Jenny Lane s.r.o.

Producent i dostawca kosmetyków dekoracyjnych Jenny Lane oraz kosmetyków aromaterapeutycznych Karel Hadek. Produkcja i rozwój materii dekoracyjnych, kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz aromaterapeutycznych, kompletacja produktów oraz uniwersalny serwis handlowy dla zagranicznych firm kosmetycznych.
Wysłać wiadomość Jenny Lane s.r.o.
Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.

Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.

Specjalizujemy się na produkcję wyrobów odwodnionych, mieszanek przyprawowych, past czosnkowych, skrobiów, mieszanek kombi, warzyw suszonych oraz suszonych grzybów. Wszystkie nasze produkty produkujemy według własnych przepisów oraz na życzenie klienta.
nasze produkty: Domieszki do artykułów spożywczych
Wysłać wiadomość Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.
PD clean construction s.r.o.

PD clean construction s.r.o.

Specjalizujemy się na realizację czystych przestrzeni łącznie z zapewnieniem wszystkich elementów potrzebnych dla czystych przestrzeni. Dostawka jakościowych czystych przestrzeni przeznaczonych dla wszystkich obszarów przemysłowych (farmaceutyczny, slużba zdrowia, chemiczny i inne). Realizacje w Republice Czeskiej i w zagranicy.
nasze produkty: Czyste przestrzenie, Realizacja czystych przestrzeni pod klucz, Wyposażenie laboratoriów
Wysłać wiadomość PD clean construction s.r.o.
QUINS spol. s r.o.

QUINS spol. s r.o.

Firma QUINS Sp. z o.o. to firma rodzinna, która nastawiona jest na produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych dla gospodarstwa wodnego. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oczyszczalnie komunalnych i przemysłowych wód ściekowych, zbiorniki, cysterny, baseny, zadaszenia. Zaletą naszej firmy jest wielka fleksybilność.
nasze produkty: Biologiczne oczyszczalnie wód ściekowych
Wysłać wiadomość QUINS spol. s r.o.
ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným

ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným

Opracowanie, udoskonalanie oraz stabilizacja gruntów wapnem lub spoiwami, recykling warstw konstrukcyjnych jezdni na zimno. Pokładanie warstwy, konstrukcja jezdni,umocnionego lub nieumocnionego pobocza szosy lub pozostałych budowli transportowych i innych.
nasze produkty: Recykling jezdni, Stabilizacja gruntów
Wysłać wiadomość ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným
Badger Meter Czech Republic s.r.o.

Badger Meter Czech Republic s.r.o.

Nasza spółka rozwija i produkuje przepływomierze. W dziedzinie pomiaru przepływu posiadamy mnóstwo opatentowanych rozwiązań. Przepływomierz jest głównym przedmiotem naszej działalności. Produkujemy przepływomierze indukcyjne, przepływomierze ultradźwiękowe, przepływomierze mechaniczne oraz zawory sterujące.
nasze produkty: Przepływomierz, Przepływomierze indukcyjne
Wysłać wiadomość Badger Meter Czech Republic s.r.o.
FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

Produkujemy czarno-białe fotomateriąly (papiery i filmy), medycjonalne filmy rentgence, filmy dentalne, techniczne filmy rentgence, systemy radiograficzne, łaźnie obróbcze do wykorzystania ręcznego i maszynowego, materiały dla kryminalistyki i inne.
nasze produkty: Dentystyczne RTG filmy, Průmyslovę RTG filmy
Wysłać wiadomość FOMA BOHEMIA spol. s r.o.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Produkcja aparatów kosmetycznych marki NIODE, regularne dostawki materiałów konsumpcyjnych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wielka oferta akcesoriów, intensywne szkolenia pracy z aparatami, działalność handlowa.
nasze produkty: Usuwanie cellulitu, Vacupress
Wysłać wiadomość NIODE s.r.o.
TECHNOSKLO s.r.o.

TECHNOSKLO s.r.o.

Jesteśmy firmą z tradycją ponad pięćdziesiąt lat w produkcji laboratoryjnego i technicznego szkła. Jesteśmy specjalistami na produkcję technicznego i laboratoryjnego szkła. Laboratoryjne i techniczne szkło różnych typów. Produkty o wysokiej jakości zatwierdzone certyfikatami ISO.
nasze produkty: Szkło laboratoryjne
Wysłać wiadomość TECHNOSKLO s.r.o.
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.