Miary i miarki

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 93
CRESSTO s.r.o.

CRESSTO s.r.o.

Spółka CRESSTO rozwija i produkuje czujniki, moduły ciśnieniowe, czujniki ciśnienia, mierniki ciśnienia i przyrządy do mierzenia ciśnienia. Dalej oferujemy testery do pomiaru nieszczelności. Nowoczesne przyrządy pomiarowe, oraz metody i postępowania kontrolne gwarantują wysoką jakość naszych produktów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.cressto.cz  
nasze produkty: Przemysłowe czujniki ciśnienia, Ręczny ciśnieniomierz elektroniczny
Wysłać wiadomość CRESSTO s.r.o.
MEATEST spol. s r.o.

MEATEST spol. s r.o.

Tradycją spółki Meatest jest produkcja urządzeń do kalibrowania i pomiaru z niezmienną niezawodnością i łatwym sterowaniem. To dwa największe priorytety. Produkujemy urządzenia do kalibrowania dla wielkości elektrycznych i różnych urządzeń laboratoryjnych i przepływomierzów elektromagnetycznych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.meatest.com  
nasze produkty: Czujniki siły, Oporowe dekady z możliwością programowania i symulatory oporowych czujników temperatury, Przepływomierze elektromagnetyczne, Wielofunkcyjne urządzenie do kalibrowania
Wysłać wiadomość MEATEST spol. s r.o.
FLOMAG s.r.o.

FLOMAG s.r.o.

Tradycyjny czeski producent przepływomierzy magnetyczno-indukcyjnych dla przemysłu wodnego, nawadniania, oczyszczalni wód ściekowych, cukrowni, browarów oraz przemysłu chemicznego i spożywczego. Produkujemy także ultradźwiękowe mierniki poziomu przeznaczone do mierzenia w zasobnikach otwartych i zamkniętych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.flomag.com  
nasze produkty: Produkcja przemysłowych liczników na wodę (wodomierzy), Przepływomierz magnetyczno-indukcyjny
Wysłać wiadomość FLOMAG s.r.o.
ZPA EKOREG, spol. s r.o.

ZPA EKOREG, spol. s r.o.

Produkujemy urządzenia pomiarowe i regulacyjny sprzęt techniczny, np. regulatory ciśnienia, podciśnienia i temperatury, rejestratory temperatury, wyłączniki ciśnieniowe i przetworniki. Do naszych produktów zaliczamy także rezystory pomiarowe, bimetalową ochronę temperatury i inne.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.zpaul.cz  
nasze produkty: Czujniki temperatury, Regulatory ciśnienia
Wysłać wiadomość ZPA EKOREG, spol. s r.o.
DEOM s.r.o.

DEOM s.r.o.

Dostawca optycznych urządzeń pomiarowych do geometrycznej kontroli produktów oraz do kontroli rozmiaru tych produktów. Nasze urządzenia można zastosować do drobnicowego lub seryjnego pomiaru produktów o jakimkolwiek rozmiarze. Oferujemy usługi instalacyjne, kalibracyjne, szkoleniowe oraz produkcję miarowych wyrobów dociskowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: 3D optyczne przyrządy pomiarowe, 3D skanery pomiarowe, 3D urządzenia do pomiaru z ekranem dotykowym
Wysłać wiadomość DEOM s.r.o.
GEARSPECT GROUP a.s.

GEARSPECT GROUP a.s.

Produkujemy urządzenia obrabiające do uzębienia włącznie z otaczającymi szlifierkami CNC, frezarkami i dłutownicami do cylindrycznego i stożkowego uzębienia. Dalej produkujemy urządzenia pomiarowe do kompleksowego pomiaru wychyleń czołowego i stożkowego uzębienia. Oferujemy kooperację obróbki kształtowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Obrabiarki do uzębienia, Przyrządy pomiarowe do uzębienia
Wysłać wiadomość GEARSPECT GROUP a.s.
REGMET s.r.o.

REGMET s.r.o.

Jesteśmy czołowymi producentami czeskimi sprzętu w zakresie MaR, TZB, klimatyzacja, ogrzewanie, i chłodzenie. Naszą specjalizacją jest technika pomiarowa przede wszystkim w segmencie pomiaru temperatury. Asortyment tworzą zwłaszcza czujniki temperatury, przetworniki i termostaty elektroniczne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czujniki do pomiaru CO2, Czujniki temperatury, Naścienne urządzenia sterownicze
Wysłać wiadomość REGMET s.r.o.
SMARIS, s.r.o.

SMARIS, s.r.o.

Produkcja komponentów do pomiaru i regulacji. Specjalizujemy się na przetworniki przemysłowe, przetworniki z ethernetem, cyfrowe wyświetlacze oraz przetworniki przewodnictwa. Produkujemy ciśnieniomierze, termoogniwa, przyrządy pomiarowe do przewodnictwa i wartości pH, czytniki z Pt100, Pt1000, Ni1000, NTC. Rozwój HW i SW.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czujniki temperatury, Przetwornik do pomiaru pH, redoksu, chloru i tlenu
Wysłać wiadomość SMARIS, s.r.o.
TENZOVÁHY, s.r.o.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Produkujemy wagi samochodowe, wagi bezobsługowe do ważenia w trakcie jazdy, wagi pomostowe, przenośne wagi dla policji i do kontrolnego ważenia, wagi dla zakładów testujących i Stacji Kontroli Pojazdów, wagi dla przejść granicznych, ważenie przy niskiej prędkości – LSWIM i przy wysokiej prędkości - HSWIM, wagi do ładowarek.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wagi przenośne, Wagi samochodowe, Ważenie pojazdów
Wysłać wiadomość TENZOVÁHY, s.r.o.
SIS Spektrum, spol. s r.o.

SIS Spektrum, spol. s r.o.

Spółka SIS Spektrum zajmuje się produkcją wielkoformatowych tablic informacyjnych sterowanych komputerem, na zasadzie LED diod do zastosowania we wszystkich dziedzinach sportu, oraz produkuje tablice reklamowe. Nasz główny cel to zadowolony klient.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Ekrany wielkoformatowe, Panele video, Systemy pomiaru czasu, Tablice LED, Wyświetlacze LED
Wysłać wiadomość SIS Spektrum, spol. s r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.