N

 
Strona   Powrót   1 2
Pokazuje firmy 1124 w sumie 34
NEXT, spol. s r.o.

NEXT, spol. s r.o.

Produkcja i sprzedaż drzwi antywłamaniowych, mocne, nożycowe i rolowane kraty, folie bezpieczeństwa, autofolie. Okienne rolety zewnętrzne, bramy garażowe, EZS, EPS, CCTV.
nasze produkty: Drzwi antywłamaniowe, Folie zabezpieczające, Kraty, Systemy kamerowe, Zabezpieczenie elektroniczne
Wysłać wiadomość NEXT, spol. s r.o.
NOWASTAV akciová společnost

NOWASTAV akciová společnost

Spółka akcyjna Nowastav od chwili założenia w roku 1990 działa w dziedzinie rewitalizacji krajobrazu. Naszym celem jest świadczenie usług przy budowie i odnowie jazów, stawów oraz przy regulacji toków wodnych i kanalizacji.
nasze produkty: Budownictwo wodne, Rewitalizacja stawów
Wysłać wiadomość NOWASTAV akciová společnost
NOVING ROŠTY s.r.o.

NOVING ROŠTY s.r.o.

Stalowe podłogowe ruszty spawane, prasowane, ciągnięte, kręte (spiralne) klatki schodowe z nich, ruszty kompozytowe, przełamywane nośniki i wypałki. Konstrukcja, zaprojektowanie i diagnostyka stalowych konstrukcji budowlanych i technologicznych wraz z mostowymi.
nasze produkty: Ruszty kompozytowe, Stalowe ruszty podłogowe
Wysłać wiadomość NOVING ROŠTY s.r.o.
N.KO spol. s r.o.

N.KO spol. s r.o.

Szczero czeska firma N.KO Sp. z o.o. została założona w roku 2000. Produkujemy bardzo efektywne systemy stępiające blachi stalowe. Sprzedajemy wiertarki magnetyczne, szlifierki taśmowe, koronki wiertnicze, skosownice, pilarki tarczowe.
nasze produkty: Ukosowarki, Ukosowarki przewoźne do blach
Wysłać wiadomość N.KO spol. s r.o.
NBB Bohemia s. r. o.

NBB Bohemia s. r. o.

Nasza spółka została założona w roku 1997 w Republice Czeskiej. Jesteśmy wybitnym dostawcą sprzętu oświetleniowego dla rynku czeskiego i słowackiego, zaś w ostatních latach rozpoczęliśmy nastawianie się na eksport naszych produktów do krajów europejskich.
nasze produkty: Ceramiczne lampy wysokociśnieniowe, Metalo-halogenidowe lampy łukowe, Reflektorowe lampy wyładowcze, Stateczniki elektroniczne, Studiowe lampy łukowe, Tętniące ksenonowe lampy łukowe
Wysłać wiadomość NBB Bohemia s. r. o.
NOVUM, spol. s r.o.

NOVUM, spol. s r.o.

Sprzedajemy i serwisujemy wagi sklepowe DIGI, kasy rejestracyjne CHD, boksy kasowe SCS, czytniki kodów kreskowych Metrologic, maszyny do liczenia banknotów ACCUBANKER, automaty do oddawania butelek, systemy kasowe do restauracji i sklepów, pakowarki ręczne.
nasze produkty: Boksy taśmowe, Czytniki kodów kreskowych, Kasy rejestracyjne, Materiał użytkowy do sklepu, Wagi do sklepów
Wysłać wiadomość NOVUM, spol. s r.o.
Nature Notea, s.r.o.

Nature Notea, s.r.o.

Naszym głównym produktem jest herbata pieczona. Kolejnymi naszymi produktami są np. syropy, orzechy w miodzie akacjowym, pasty z owoców, owoce lodowe, cukierki Frubo i soki. Rozwój naszej spółki i naszych produktów jest dynamiczny ze względu na klientów i popyt.
nasze produkty: Herbata pieczona
Wysłać wiadomość Nature Notea, s.r.o.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Produkcja aparatów kosmetycznych marki NIODE, regularne dostawki materiałów konsumpcyjnych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wielka oferta akcesoriów, intensywne szkolenia pracy z aparatami, działalność handlowa.
nasze produkty: Usuwanie cellulitu, Vacupress
Wysłać wiadomość NIODE s.r.o.
NWK TECHNOLOGY s.r.o.

NWK TECHNOLOGY s.r.o.

Rozwój i produkcja elektroniki przemysłowej. Produkujemy panele informacyjne przeznaczone do mierzenia prędkości pojazdów IPR10 i IPR11 sterowanym radarem. Identyfikacja radiowa oraz systemy dostępu. Produkcja niepodległego systemu dostępu RFMR2. Produkcja pilotów zdalnych na 433,92MHz.
nasze produkty: Radarowe panele informacyjne, Systemy dostępu
Wysłać wiadomość NWK TECHNOLOGY s.r.o.
Nábytek Jiroušek

Nábytek Jiroušek

Nasza firma już od roku 1991 specjalizuje się na produkcję mebli dziecięcych i studenckich, wyposażenie szkół oraz przedszkoli. Nastawiamy się na produkcję seryjną mebli dziecięcych, mebli do przedszkoli oraz szkół, przeznaczonych na rynek krajowy i zagraniczny.
nasze produkty: Meble do przedszkoli
Wysłać wiadomość Nábytek Jiroušek
NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY to idealne miejsce do treningu sportowców amatorów oraz zawodowców oraz klubów. Oferujemy idealne warunki do zgrupowania sportowców oraz campingów treningowych. Oferujemy: hotel, parking, fitness, pizzerię z dwoma salonikami, piwnicę, salę gimnastyczną i inne.
nasze produkty: Stadion zimowy Republika Czeska
Wysłać wiadomość NED HOCKEY s.r.o.
NS Trans s.r.o.

NS Trans s.r.o.

Transport krajowy oraz międzynarodowy za pośrednictwem pojazdów Ford Transit o różnych wielkościach i nośnościach. Nasza spółka NS Trans Sp. z o.o. bardzo wąsko współpracuje z spółką Cars 4x4, która zapewnia wywóz i pośrednictwo pojazdów osobowych i użytkowych z UE.
nasze produkty: Transport międzynarodowy
Wysłać wiadomość NS Trans s.r.o.
Naturfyt-Bio s.r.o.

Naturfyt-Bio s.r.o.

Zajmujemy się produkcją specjalnych preparatów kosmetycznych – naturalne preparaty kosmetyczne (bio kosmetyka) NATURFYT, kosmetyka do pielęgnacji stóp FOOTEE ( naprzykład balsamy do pielęgnacji stóp ), preparaty do opalania HAWAII, żel lubrykacyjny ErosGel, szampony dla zwierząt i wyroby na zamówienie.
nasze produkty: Balsamy do pielęgnacji stóp
Wysłać wiadomość Naturfyt-Bio s.r.o.
NORIS reklamní agentura

NORIS reklamní agentura

Oferujemy wynajem billboardów, mostów i elewacji, druk wielkoformatowy, oklejanie samochodów i wystaw sklepowych, reklamy świetlne, pieczątki, druk bannerów, koszulki i czapki reklamowe, przedmioty reklamowe, ulotki, plakaty, wizytówki, drukowanie na canvas, 3D literki, systemy służące do orientacji.
nasze produkty: Wynajem billboardów
Wysłać wiadomość NORIS reklamní agentura
Strona   Powrót   1 2
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.