O

OK Záchlumí, a.s.

OK Záchlumí, a.s.

Produkcja ramów i poddziałów samochodów dostawczych, ramów i spoczników maszyn rolniczych i budowlanych, produkcja elementów i urządzeń przeznaczonych do magazynowania, manipulacji i transportu. Tłoczenie elementów kształtowanych na zimno, wypalanie CNC oraz pozostała produkcja metalowa na zlecenie.
nasze produkty: Spawanie konstrukcji stalowych, Ramy maszyn
Wysłać wiadomość
Otavské strojírny a.s.

Otavské strojírny a.s.

Firma Otavské strojírny, s.a. nawiązuje do 50-cio letniej tradycji produkcji maszynowej, montaży i napraw. Firma produkuje spawane konstrukcje aluminiowe oraz produkty przeznaczone do maszyn rolniczych i budowniczych. Produkcja konstrukcji śrubowanych i spawanych.
nasze produkty: Konstrukcje spawane, Kontrukcje aluminiowe, Konstrukcje składane
Wysłać wiadomość
OTAS s.r.o.

OTAS s.r.o.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się spółką. Produkujemy i sprzedajemy maszyny budownicze, koparki, bagiery, mimi bagiery, akcesoria hydrauliczne, sprzęt budowniczy. Nasze produkty w pełni sprawdziły się również na rynku światowym.
nasze produkty: Minibagiery, Minikoparki
Wysłać wiadomość
OSMONT, s.r.o.

OSMONT, s.r.o.

Produkujemy luksusowe, wnętrzowe, sufitowe oraz ścienne żarówkowe i jarzeniówkowe urządzenia oświetleniowe w najnowocześniejszym designie. Zewnętrzne urządzenia świetlne z poliwęglanowymi abażurkami, światła z abażurkami z szkła opałowowego. Możliwe dekoracyjne dekoracje do świateł z drewna czy metalu.
nasze produkty: Oświetlenia opalowe, Oświetlenia plastikowe
Wysłać wiadomość
Ocelové konstrukce s.r.o.

Ocelové konstrukce s.r.o.

Spółka Ocelové kontrukce produkuje i dostarcza szeroki asortyment własnych konstrukcji stalowych oraz wyrobów ślusarskich przeznaczonych dla przemysłu budowniczego. Produkujemy ocynkowane balkony stalowe razem z daszkami oraz balkony podwieszane. Naszą specjalnością są hale stalowe ASTRON.
nasze produkty: Balkony, Elektrownie fotowoltaiczne, Hale stalowe, Konstrukcje stalowe
Wysłać wiadomość
OMNIPULS spol. s r.o.

OMNIPULS spol. s r.o.

Jesteśmy specjalistami na bagażniki dachowe, boxy dachowe i uchwyty rowerowe. Następnie oferujemy uchwyty nart, bagażniki i autoboxy. Jesteśmy dealerami firm Thule, Jetbag, Hakr, Atera, Piccola a Neumann. Wyłącznymi dostawcami firmy MAD – dodatkowe zawieszenia pneumatyczne i sprężyny sportowe.
nasze produkty: Bagażniki dachowe Thule, Boxy dachowe, Łańcuchy śnieżne Thule, Uchwyty rowerowe
Wysłać wiadomość
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Produkujemy konstrukcje stalowe, hangary, hale do magazynów, hale produkcyjne, stajnie dla bydła, hale do jazdy konnnej, schronienia magazynowe do rolnictwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wieże widokowe oraz wózki lotniskowe.
nasze produkty: Wózki lotniskowe
Wysłać wiadomość
Outokumpu s.r.o.

Outokumpu s.r.o.

Z pierwotnego, areału nastawionego wyłącznie na magazynowanie stali nierdzewnej w ciągu upływu lat powstał znaczący ośrodek do obróbki kręgów blachy nierdzewnej walcowanej na zimno – cięcie na dokładne długości płyt oraz wykonanie różnego rodzaju obróbki powierzchni blachy ze stali nierdzewnej.
nasze produkty: Blacha ze stali nierdzewnej
Wysłać wiadomość
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Nasza firma jest dostawcą technologii dla linii do suszenia, peletowania oraz brykietowania, łącznie z montażem i serwisem. Obecnie oferujemy dostawki, montaż i serwis technologii dla linii pozbiorowych oraz magazynów zbożowych.
nasze produkty: Linie do peletowania, Linie pozbiorowe, Magazyny peletowe, Suszarnie do wykorzystania ciepła odlotowego
Wysłać wiadomość
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Projekty, produkcja i roboty montażowe regałów magazynowych – regały stałe, regały półkowe, regały wspornikowe, regały ruchome, suwnice, magazyny piętrowe, meble z metalu. Wyposażenie archiwum, hal produkcyjnych i magazynów.
nasze produkty: Regały, Regały ruchome
Wysłać wiadomość
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Produkcja rozdrabniarek do odpadów – tworzywa sztuczne, opony, drewno, papier, odpady niesortowane i inne. Produkcja transporterów – taśmociągi i transportery łańcuchowe, trasy rolkowe, separatory i segregatory, kompletne linie technologiczne do przeróbki odpadów – linie do recyklingu, sortownie odpadów.
nasze produkty: Linie do recyklingu
Wysłać wiadomość
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Największy czeskich łańcuch hotelowy z 25 hotelami po całej Republice Czeskiej i na Słowacji. Oferujemy pobyty górskie, sportowe, dla seniorów, bożonarodzeniowe, sylwestrowe, relaksacyjne w łaźniach i wellness, wczasy rodzinne, aktywny wypoczynek. Szeroka oferta przestrzeni konferencyjnych.
nasze produkty: Hotel Mariańskie Łaźnie, Imprezy firmowe, Pobyt w kąpielach Marianské Lázne, Pobyty górskie, Pobyty uzdrowiskowe, Pobyty wellness, Wellness hotel Mariánské Lázně, Zakwaterowanie Karkonosze
Wysłać wiadomość
OXALIS, spol. s r.o.

OXALIS, spol. s r.o.

Herbaty sypane, największy asortyment w RC. Herbaty czarne, zielone, rooibos, honeybush, mate, owocowe, BIO herbaty, yogi herbaty, kawa plantacyjna, kawa aromatyzowana. Wielki wybór herbat, akcesoria do kawy i paczki upominkowe.
nasze produkty: Herbata sypana, Kawa ziarnista
Wysłać wiadomość
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dostawki i montaże konstrukcji stalowych, roboty ślusarskie, produkcja, dostawki oraz montaż aluminiowych konstrukcji całoszklanych systemu Wicona, Schüco oraz innych, dostawki i montaże montowanych oraz sandwichowych płaszczy obwodowych, działalność inżynnierska oraz projektowanie.
nasze produkty: Konstrukcje stalowe, Okładziny elewacyjne
Wysłać wiadomość
OBAL CENTRUM s.r.o.

OBAL CENTRUM s.r.o.

Sprzedaż kontenerów IBC ( kontenery nowe, po remoncie, wyczyszczone ), zbiorniki plastikowe i pojemniki transportowe, plastikowe beczki do substancji w postaci ciekłej i sypkiej, kanistry, butelki, puszki, folie, palety, kartony, butelki laboratoryjne, pojemniki do niebezpiecznych odpadów ze szpitali , opakowania antystatyczne.
nasze produkty: Plastikowe beczki
Wysłać wiadomość
OCELTECH, s.r.o.

OCELTECH, s.r.o.

Firma OCELTECH, Sp. z o.o. swoim kontrahentom zapewnia usługi w dziedzinie obórbki i kształtowania blach. Oprócz pojemności produkcyjnych realizujemy również szeroki zakres usług związanych z doradztwem konstrukcyjnym i technologicznym. Posiadamy ocertyfikowanie ISO 9001:2001.
nasze produkty: Cięcie laserem, CNC krawędziowanie blach
Wysłać wiadomość
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

Zakład rodzinny OPAC sp.z o.o. produkuje pieczywo o przedłużonym okresie spożycia oraz wyroby z półki zdrowej żywności. Specjalizujemy się w produkcji według własnych receptur - herbatników wieloziarnistych, herbatników bezglutenowych i niskokalorycznych herbatników z wysoką zawartością błonnika .
nasze produkty: Pełnoziarniste herbatniki zbożowe
Wysłać wiadomość
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Nasza firma zajmuje się produkcją sprzętu grzewczego i posiada ponad 50-letnie doświadczenia w tej dziedzinie. Produkujemy kotły na paliwa stałe do 50 kW, kotły gazujące, piece łazienkowe do ogrzewania wody, wkłady kominkowe, kotły na peletki, ogrzewanie lokalne, w kooperacji – stalowe pokrywy produktów, wykończenie powierzchni.
nasze produkty: Kotły na pelety, Kotły na drewno
Wysłać wiadomość
ORTOTIKA, s.r.o.

ORTOTIKA, s.r.o.

Produkujemy skuteczny w leczeniu sprzęt ortopedyczny do indywidualnego zastosowania. Przy jego zastosowaniu można leczyć wady wrodzone i nabyte u dzieci, zwłaszcza skoliozę. Unieruchomienie po przebytych wypadkach lub operacjach. W naszej ofercie znajduje się obuwie zdrowotne, seryjnie produkowany sprzęt ortopedyczny i inne pomoce zdrowotne.
nasze produkty: Skolioza, Sprzęt ortopedyczny
Wysłać wiadomość
OBSIDIAN a.s.

OBSIDIAN a.s.

Specjalizujemy się szczególnie na produkcję bardzo dużych, lub w inny sposób specjalnych konstrukcji przeszklonych. Przeprowadzamy bezramowe oszklenia szybami o dużym rozmiarze, oszklenia strukturalne i fasadowe. Realizujemy szklane świetliki, po których można przechodzić, fasady tarczowe, szklane elementy do wyposażenia wnętrz.
nasze produkty: Konstrukcje szklane, Oszklenie bezramowe szybami o dużym rozmiarze
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.