Palety

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 197
TMT a.s. Chrudim

TMT a.s. Chrudim

Automatyka, robotyka i systemy przenośników. Projektowanie, budowa, produkcja, montaż i serwis linii przenośnikowych wraz z systemami sterowania - dostawy pod klucz. 30 lat doświadczenia w branży, ponad 6300 zrealizowanych zleceń. TMT a.s. Chrudim posiada własne zakłady produkcyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia. Możesz polegać na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz na zgranych zespołach pracowników, którzy zapewniają pomyślny przebieg zleceń. TMT Chrudim zaopatruje wszystkie gałęzie przemysłu na całym świecie.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.tmt.cz  
nasze produkty: Automatyczne systemy magazynowania, Linie montażowe, Linie przenośnikowe, Linie przenośnikowe dla punktów dystrybucji, Przenośniki, Przenośniki rolkowe, Stanowiska zrobotyzowane
Wysłać wiadomość TMT a.s. Chrudim
ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

ZK ŽERNÍČEK KOVÝROBA s.r.o. realizuje kompleksową produkcję maszynową. Za pomocą najnowocześniejszych maszyn wykonujemy cięcie blach i profili zamkniętych z wykorzystaniem laserów, spawanie za pomocą robotów spawalniczych, lakierowanie proszkowe i pomiary 3D. Specjalizujemy się w produkcji metalowych palet transportowych.
Pokaż na mapie   Strona www.: kovozernicek.cz  
nasze produkty: Metalowe palety transportowe, Wycinanie laserem
Wysłać wiadomość ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.
Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products s.r.o.

Avex projektuje i dostarcza systemy magazynowe oraz manipulacyjne już od roku 1996. Należymy do największych producentów na świecie palet metalowych przeznaczonych do systemów magazynowych spółek przemysłowych i logistycznych. Produkujemy oporowe konstrukcje metalowe przeznaczone do systemów solarnych.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.avexproducts.com  
nasze produkty: Konstrukcje przeznaczone do fotowoltaiki, Kontenery stalowe, Palety na opony, Palety stalowe
Wysłać wiadomość Avex Steel Products s.r.o.
První Paletová Společnost s.r.o.

První Paletová Společnost s.r.o.

Produkujemy palety EUR, palety Standart, nietypowe palety według zlecenia, łącznie z suszeniem oraz IPPC. Skupujemy i sprzedajemy palety EUR używane oraz Standart, oferujemy kompletne doradztwo oraz serwis paletowy. Transport własny. Certyfikaty: IPPC.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.euro-palety.com  
nasze produkty: Europalety, Palety drewniane
Wysłać wiadomość První Paletová Společnost s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY s.a. działa w przemyśle papierniczym w dziedzinie obróbki papieru. Specjalizujemy się na produkcję ekologicznych materiałów wypełniających, fiksacyjnych i pakunkowych o strukturze plastra miodu, jak również Fixboard ® - palet, boksów transportowych. W tej produkcji zaliczamy się do czołowych producentów Europy środkowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biała korkowa tablica magnetyczna, Kątowniki tekturowe, Palety tekturowe, Papier o strukturze plastra miodu, Płyty Fixboard, Przewozowe boksy tekturowe
Wysłać wiadomość MELECKY a.s.
František Kessner – KOS

František Kessner – KOS

Oferujemy produkty plastikowe, palety i boksy plastikowe, skrzynie transportowe, płytki do obsiewania trawą, korytka odwadniające z kratą, korytka kablowe, studnie PC, folie ostrzegawcze, płoty, deski, różne profile, fundamenty płotu. Bioplastiki, Bioopakowania, kompostery.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Bioopakowania, Korytko kablowe z plastiku, Palety plastikowe, Plastikowe deski ogrodzeniowe
Wysłać wiadomość František Kessner – KOS
R.S. AQUATECH CZ s.r.o.

R.S. AQUATECH CZ s.r.o.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drewnianych opakowań i nadstawek na palety. Elektroniczne oczyszczanie wody – montaż i sprzedaż urządzeń.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Fizykalne elektroniczne opracowanie wody, Nadstawki paletowe, Rework 100% kontrola produktów
Wysłać wiadomość R.S. AQUATECH CZ s.r.o.
FEPO - europalety,s.r.o.

FEPO - europalety,s.r.o.

Oferujemy palety i nadstawki paletowe, które są opatrzone przeciw kornikom dla eksportu do Chin i USA. Już od roku 1996 zajmujemy się odkupem palet używanych, produkcją nowych palet i naprawami palet EUR i standart. Produkujemy również palety i europalety według życzeń klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety
Wysłać wiadomość FEPO - europalety,s.r.o.
SAJL, s.r.o.

SAJL, s.r.o.

Nasza spółka SAJL produkuje drewniane opakowania, głównie palety drewniane EUR, jednodrogowe palety drewniane oraz nietypowe palety drewniane. Materiały do produkcji palet skrócamy na precyzyjnych pilarkach skracających.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Palety drewniane EUR
Wysłać wiadomość SAJL, s.r.o.
PPO GROUP CZ, s.r.o.

PPO GROUP CZ, s.r.o.

Produkcja i sprzedaż plastikowych opakowań transportowych oraz stabilizatorów ochronnych. Dla przemysłu spożywczego oferujemy pojemniki do mięsa, owoców i warzyw, palety plastikowe, wózki i bigboksy. Dla przemysłu technicznego oferujemy pojemniki, palety, boksy wielkoobjętościowe oraz składane.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Opakowania przeznaczone dla przemysłu samochodowego, Opakowania przeznaczone dla przemysłu spożywczego, Plastikowe opakowania transportowe, Stabilizatory ochronne
Wysłać wiadomość PPO GROUP CZ, s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.