Peryferia

Tutaj 10 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 Następna
Pokazuje firmy 19 w sumie 28
TT Klávesnice, a.s.

TT Klávesnice, a.s.

Produkujemy foliowe ( membranowe ) klawiatury i tabliczki. Tabliczki samoprzylepne, produkcyjne, narzędziowe i designowe. Produkcja zleceniowa i seryjna. Sitodruk oraz druk tamponowy ( tampoprint ). Nasze produkty są niezawodne i w pełni porównywalne z wyrobami światowych producentów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.ttklavesnice.cz  
nasze produkty: Klawiatury foliowe ( membranowe )
Wysłać wiadomość TT Klávesnice, a.s.
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identyfikacja w procesach produkcyjnych i w logistyce. Kody kreskowe – implementacja do systemów. Drukarki termiczne do drukowania etykiet samoprzylepnych. Materiały użytkowe dla druku – etykiety, TTR taśmy koloryzujące. Czytniki do kodów kreskowych. Mobilne terminale do gromadzenia danych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czytniki do kodów kreskowych, Drukarki do etykiet, Etykiety RFID, Etykiety samoprzylepne, RTLS, Taśmy barwiące, Terminale do kodów kreskowych
Wysłać wiadomość GABEN, spol. s r. o.
NOVUM, spol. s r.o.

NOVUM, spol. s r.o.

Sprzedajemy i serwisujemy wagi sklepowe DIGI, kasy rejestracyjne CHD, boksy kasowe SCS, czytniki kodów kreskowych Metrologic, maszyny do liczenia banknotów ACCUBANKER, automaty do oddawania butelek, systemy kasowe do restauracji i sklepów, pakowarki ręczne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Boksy taśmowe, Czytniki kodów kreskowych, Kasy rejestracyjne, Materiał użytkowy do sklepu, Wagi do sklepów
Wysłać wiadomość NOVUM, spol. s r.o.
Strona   1 2 3 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.