Podróżowanie

Tutaj 5 znajdują się sekcje w których jest 12 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 363
BULGARIATOUR, spol. s r. o.

BULGARIATOUR, spol. s r. o.

Fachowiec na Państwa wczasy w Bułgarii i Grecji. Wczasy w Bułgarii, oferujemy całe wybrzeże czarnomorskie. Wczasy w Grecji – Thassos, Chalkidiki – Athos. Samolotem z Pragi, Pardubic i Brna, pobyty na 8 – 15 dni. Dzieci za cenę 2.290 Kč. Sprzedaż biletów lotniczych i zaktwaterowania.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wczasy Bułgaria, Wczasy Grecja
Wysłać wiadomość BULGARIATOUR, spol. s r. o.
Agency InterBohemia s.r.o.

Agency InterBohemia s.r.o.

Oferujemy domki wczasowe, chałupy oraz pozostałe obiekty wczasowe do wynajęcia. Jakościowe, a tanie zakwaterowanie w górach czy nad wodą w kraju. Czekają na Państwo przepiękne wczasy letnie czy zimowe. Zapewnimy Państwu zakwaterowanie na prywatności, pobyty wczasowe, hotele, pensjonaty, apartamenty.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Domki wczasowe Czechach, Domki wczasowe do wynajęcia, Domki wczasowe i chałupy, Wczasy lato 2016, Wczasy w Czechach, Zakwaterowanie w Czechach
Wysłać wiadomość Agency InterBohemia s.r.o.
ADRIA DATABANKA s.r.o.

ADRIA DATABANKA s.r.o.

System rezerwacji oferujący zakwaterowanie na prywatności w krajach Chorwacja i Słowenia. Oferujemy wybrzeże i wyspy ( Chorwacja ), Alpy Julskie ( Słowenia ) – apartamenty, pensjonaty, robinsonady, latarnie morskie, hotele, wille, rejsy ( Chorwacja ), góry ( Słowenia ).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Chorwacja apartamenty, Wczasy w Chorwacji, Zakwaterowanie w Chorwacji
Wysłać wiadomość ADRIA DATABANKA s.r.o.
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola posiada do dyspozycji 20 klimatyzowanych pokoi (2 jednoosobowe oraz 18 dwuoosobowych, w tym 12 double i 6 twin), z własną łazienką i WC, telewizją s SAT, radiem, podłączeniem do internetu, telefonem z wyborem bezpośrednim oraz minibarem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość Hotel Gondola
A A A radiotaxi s.r.o.

A A A radiotaxi s.r.o.

Usługi taksówkowe na terenie Pragi, RC oraz zagranicy. Przyjedzie po Państwo najbliższy z 1200 pojazdów. Bezpłatne podstawienie samochodu na terenie Pragi. Uprzednie oznajmienie zbliżonej ceny za przejazd. Udogodnione ceny za przejazdy firmowe, zamówienie w postaci SMS, czynne Nonstop, online, zielona linia, mówimy również po angielsku.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Tania taksówka Praga, Transport z lotniska Praga, Transport w Pradze
Wysłać wiadomość A A A radiotaxi s.r.o.
PRAGUE BOATS s.r.o.

PRAGUE BOATS s.r.o.

Nasza spółka posiada i prowadzi statki wycieczkowe oraz parowce w Pradze. Działalność przez cały rok, regularne żeglugi widokowe po Pradze, obiady i kolacje, dla grup i jednostek. Imprezy społeczne pod klucz, wieczorki firmowe, uroczystości, śluby, konferencje.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Rejsy po Wełtawie, Parowce Praga
Wysłać wiadomość PRAGUE BOATS s.r.o.
Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Zapewniamy transport autobusowy kolektywów dziecięcych ( szkolnych ), transport wycieczek dla biur podróży, grup, przedsiębiorstw, naszymi zagranicznymi autobusami Scania i Volvo. Jeździmy gdziekolwiek i kiedykolwiek, w kraju i zagranicy. Oferujemy komfort na wysokim poziomie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Transport autobusowy
Wysłać wiadomość Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha
CK Hungariatour s.r.o.

CK Hungariatour s.r.o.

Nasza agencja turystyczna Hungariatour sp. z o.o. oferuje Państwu wspaniały urlop na Węgrzech. Przygotujemy dla Państwa zakwaterowanie w Budapeszcie i w innych miejscach na Węgrzech, organizujemy wycieczki poznawcze, pobyty wellnes dla wzmocnienia zdrowia, wycieczki na Węgry własnym samochodem, autobusem, kąpiele termalne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kąpiele Sárvár, Kąpiele termalne na Węgrzech, Pobyty w Budapeszcie, Urlop na Węgrzech, Zakwaterowanie nad Balatonem
Wysłać wiadomość CK Hungariatour s.r.o.
CONNEA TRAVEL, s.r.o.

CONNEA TRAVEL, s.r.o.

CONNEA TRAVEL, specjalizujemy się na turystykę golfową oraz motywacyjną ( incentive travel ). Nasza firma została założona w celu zaoferowania swym klientom szczytowego serwisu. Kładziemy najwyższy nacisk na wygody i komfort obrad osobistych i oprócz oferty katalogowej przygotujemy Państwu podróż pod klucz.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wycieczki golfowe
Wysłać wiadomość CONNEA TRAVEL, s.r.o.
JIROUT CS, spol. s r.o.

JIROUT CS, spol. s r.o.

Narciarstwo oraz turystyka letnia w Alpach. CA Jirout CS, Sp z o.o. to doświadczony fachowiec nastawiony na Alpy latem i zimą w niskich cenach. Oferujemy pobyty całoroczne oraz serwis dla jednostek, rodzin i grup w wszystkich ośrodkach alpejskich oraz krajach alpejskich.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Narciarstwo w Alpach, Wczasy w Alpach
Wysłać wiadomość JIROUT CS, spol. s r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.