Powlekania

Tutaj 19 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 38
BEMA Lanškroun s.r.o.

BEMA Lanškroun s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy opakowania plastikowe – butelki plastikowe do środków do mycia, środków zmiękczających, plastikowych kanisterów, beczek, zbiorników, kubłów, specjalnych butelek na środki chemiczne do basenów. Następnie nakrętki plastikowe – rozpylacze, pompki, flip-top, pull push oraz nakrętki z zabezpieczeniem CRC.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.bema-la.cz  
nasze produkty: Butelki na mleko, Butelki plastikowe, PET butelki na wino
Wysłać wiadomość BEMA Lanškroun s.r.o.
Lepíky s.r.o.

Lepíky s.r.o.

Produkujemy Lepiki, wielodocelowe punkty klejące DotFix. Konwertujemy dwustronne taśmy klejące VHB i AFT, taśmy piankou, taśmy samoklejące, taśmy winylowe, rzepy Velcro. Samoklejące taśmy przeciwpoślizgowe, eurozasłony, CD środki, ograniczniki ruchu – bumpony, aktywatory.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.lepiky.cz  
nasze produkty: Dwustronne taśmy klejące, Punkty klejące, Rzepy samoprzylepne, Taśmy antypoślizgowe
Wysłać wiadomość Lepíky s.r.o.
Bohemia Trade CZ s.r.o.

Bohemia Trade CZ s.r.o.

Folie termokurczliwe LDPE i HDPE, BOPP folie, BOPET folie, PCV folie, poliolefin, stretch folie, PCV sleeve, zarękawki termokurczliwe, torby z nadrukiem i bez nadruku, worki konfekcyjne, woreczki odpadowe i woreczki do zamrażalników, oraz urządzenia do zbiorowego pakowania produktów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.bohemiatradecz.cz  
nasze produkty: BOPET folie, Folie BOPP, Poliolefin
Wysłać wiadomość Bohemia Trade CZ s.r.o.
LAGA Borohrádek s.r.o.

LAGA Borohrádek s.r.o.

Naszym głównym programem produkcyjnym jest obróbka półfabrykatów materiałów klejących jednostronnych i dwustronnych, cięcie taśm klejących, formatowanie, produkcja wycięć formatowych z jednostronnych i dwustronnych materiałów klejących.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.laga.cz  
nasze produkty: Taśmy klejące
Wysłać wiadomość LAGA Borohrádek s.r.o.
Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Produkcja opakowań i kartonów do pakowania Państwa produktów. Oferujemy Państwu kompletny serwis w dziedzinie produkcji opakowań zbiorowych, transportowych i konsumpcyjnych. Produkujemy pudła, opakowania, boksy transportowe, pudełka, pudła klapowe, oktabiny, fiksacja, kraty, nadruk.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kartonowe pudła klapowe, Papierowe boksy transportowe, Pudła z tektury falistej, Rogi ochronne, Wycięcia formatowe
Wysłać wiadomość Podorlická kartonážní spol. s r.o.
COMET OBALY, s.r.o.

COMET OBALY, s.r.o.

Nasz asortyment: taśmy stalowe zimnowalcowane, stalowe druty wiążące, taśmy z tworzyw sztucznych PP, poliesterowe PET, PES taśmy, klamry do taśmowania, odwijacze do taśmy stalowej PP, PES, PET taśmy, folie stretchowe, brzegi papierowe, rogi ochronne, taśmówka.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Profile ochronne, Produkcja drutów, Stalowe taśmy do pakowania, Taśmy wiążące PET
Wysłać wiadomość COMET OBALY, s.r.o.
ZLP s.r.o.

ZLP s.r.o.

Produkujemy różne rodzaje opakowań foliowych ( PP PE ). Do naszych produktów należą woreczki do pakowania artykułów spożywczych, woreczki do pakowania owoców i warzyw, woreczki do pakowania tekstylii itd, worki, torby, folie z wykończeniem graficznym i nadrukiem folii.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Plastikowe koperty pocztowe, Woreczki do pakowania artykułów spożywczych, Woreczki do pakowania CD, Woreczki do pakowania wyrobów tekstylnych
Wysłać wiadomość ZLP s.r.o.
A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.

A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.

Produkujemy plastikowe PP i PVC taśmy samoprzylepne, LDPE taśmy ograniczające i etykiety perforowane z nadrukiem zlecenia. Dostarczamy szeroki sortyment materiałów opakunkowych i reklamowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Taśmy klejące, Taśmy klejące z nadrukiem
Wysłać wiadomość A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
VÁŽEME s.r.o.

VÁŽEME s.r.o.

Nasza spółka sprzedaje i dostarcza polipropylenowe taśmy wiążące, które są używane do belownic prasujących odpady. W naszej ofercie jest kompleksowa paleta taśm PP i PE do pakowania – taśmy klejone i splatane oraz folie do pakowania. Taśmy wiążące do belownic, taśmy do pakowania, folie do pakowania, palety EURO.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Taśmy do pakowania, Taśmy wiążące dla belownic do prasowania odpadów
Wysłać wiadomość VÁŽEME s.r.o.
BijouxPack

BijouxPack

Jesteśmy firmą o 17-to letniej tradycji. Zajmujemy się fachową produkcją i nadrukiem opakowań papierowych, kart adiustacyjnych z eurozamknięciami (ponad 200 rodzai). Następnie produkujemy przywieszki, hologramy drukowane oraz samoprzylepne, kolorowe opakowania z laminacją.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Papierowe pudełka upominkowe
Wysłać wiadomość BijouxPack
Strona   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.