Prezenty i rzemiosło

Tutaj 35 znajdują się sekcje w których jest 24 podsekcji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna
Pokazuje firmy 2140 w sumie 87
Gold - Crystal s.r.o.

Gold - Crystal s.r.o.

Swoją działalnością nawiązujemy do tradycji produkcji szkła kryształowego w Republice Czeskiej pod własnym znakiem ochronnym. Nasza produkcja nastawiona jest na ręczne zdobienie szerokiego asortymentu wyrobów kryształowych, przeznaczonych nie tylko do upiększania wnętrz, lecz również do codziennego wykorzystania.
nasze produkty: Szkło kryształowe
Wysłać wiadomość Gold - Crystal s.r.o.
VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

Należymy do czołowych producentów opakowań szklanych w Republice Czeskiej. Produkujemy butelki do napoi, szkło konserwowe, szkłanki do odżywek dla dzieci, keczapów, kawy oraz mnóstwo innych opakowań przeznaczonych do wyrobów spożywczych. Produkujemy opakowania szklane na zlecenie.
nasze produkty: Butelki szklane, Opakowania szklane, Szklane opakowania do leków, Szkło konserwowe
Wysłać wiadomość VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Fresh print s.r.o.

Fresh print s.r.o.

Produkujemy reklamowe wisiorki aromatyzowane na zamówienie z możliwością kolorowego nadruku w fotograficznej jakości, w różnym kształcie i o różnym zapachu. Następnie produkujemy puzzle, pachnące życzenia noworoczne, które są kombinacją klasycznego życzenia w połączeniu z upominkiem w postaci pachnącego wisiorka.
nasze produkty: Pachnące kartki noworoczne, Wisiorki aromatyczne
Wysłać wiadomość Fresh print s.r.o.
BOHEMIAN GIFTS s.r.o.

BOHEMIAN GIFTS s.r.o.

Od roku 1994 produkujemy i dostarczamy szklane figurki, muzycy i baletki, szklane kwiaty, przyciski, globusy, flakony. Do naszej oferty należą również szklane pilniki i ozdoby świąteczne. Zapewniamy dostawę figurek z kryształu oraz biżuterii produkcji firmy Preciosa.
nasze produkty: Figurki szklane, Szklane kwiaty
Wysłać wiadomość BOHEMIAN GIFTS s.r.o.
Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum

Galeria Rudolfinum, centrum sztuki współczesnej, instytut państwowy nadzorowany Ministerstwem Kultury w Republice Czeskiej. Wspólnie z Fliharmoniá Czeská posiada swojá siedzibé w budynku praskiego Rudolfinum w centrum Pragi.
nasze produkty: Galeria Praga, Wystawy Praga
Wysłać wiadomość Galerie Rudolfinum
Euro Crystal s.r.o.

Euro Crystal s.r.o.

Dostarczamy szklane zawieszki żyrandolowe. Zawieszki żyrandolowe importujemy i eksportujemy. Nasze zawieszki żyrandolowe sprzedajemy producentom żyrandoli kryształowych w Republice Czeskiej, jak również w zagranicy. Szklane zawieszki żyrandolowe z kryształu bezołowiowego oferujemy w szerokim asortymencie.
nasze produkty: Szklane zawieszki żyrandolowe
Wysłać wiadomość Euro Crystal s.r.o.
Koralky.cz

Koralky.cz

Nasza firma koralky.cz zajmuje się sprzedażem szerokiego asortymentu koralików, biżuterii oraz sprzętu potrzebnego do pracy z koralikami. Oferujemy koralki szklane, drewniane, plastikowe, metalowe, ściskane, szlifowane, woskowe, rokajl, swarovski, perły lampowe, koraliki szklane TOHO-Beads.
nasze produkty: Szklane koraliki
Wysłać wiadomość Koralky.cz
HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

Produkujemy porcelanowe serwisy, serwisy do herbaty, kawy, kołaczy, kompotów oraz zestawy talerzów - stylowe, klasyczne czy nowoczesne. Następnie oferujemy dodatki porcelanowe do kuchni, porcelanę użytkową i ręcznie zdobioną. Nasza specjalność to filigrany – litofanie.
nasze produkty: Naczynia porcelanowe
Wysłać wiadomość HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.
Antik-shop.cz

Antik-shop.cz

Komis Jelinek, Antik-shop.cz zajmuje się skupem i sprzedażą zabytków, przedmiotów artystycznych oraz sprzedażą architektury ogrodowej. Na rynku czeskim i zagranicznych rynkach działa już od roku 1994. Specjalizuje się w sprzedaży oświetlenia, mebli i dodatków.
nasze produkty: Antyki Czeska Republika, Antyki Praga, Zabytkowe meble Praga
Wysłać wiadomość Antik-shop.cz
Batavia s.r.o.

Batavia s.r.o.

Import i sprzedaż towarów pamiątkowych i dekoracyjnych z Orientu i Azji. Specjalizujemy się na orientalne oraz azjatyckie drewniane dekoracje do mieszkania, biżuterię, modne dodatki ubraniowe ( torebki, portmonetki hemp, rasta, chustki ) oraz orientalne ubrania, tytoń oraz fajki wodne.
nasze produkty: Biżuteria orientalna, Orientalne dekoracje drewniane, Pudełka pamiątkowe, Tytoń do fajek wodnych, Vonné oleje
Wysłać wiadomość Batavia s.r.o.
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Figurki czekoladowe i pralinki. Produkujemy 80 rodzai figurek i ponad 40 rodzai nadziewanych pralinek, które na pewno zaspokoją każdego miłośnika słodkiej pokusy. Ciekawą nowością są czekoladowe CD, pralinki lub życzenia z nadrukiem według pożądań klienta.
nasze produkty: Figurki czekoladowe
Wysłać wiadomość ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
JAMAS Co., s.r.o.

JAMAS Co., s.r.o.

Naszą główną działalnością jest handel z biżuterią oraz prefabrykatami. Dostarczamy perły szklane (ściskane, skosowane, cynkowe, woskowe, ogniowe oraz perełki), koraliki kolorowe oraz stylowe, szklane prefabrykaty przeznaczone do producji biżuterii, szatonowe rondelki, kulki i inne.
nasze produkty: Koraliki czeskie, Perły szklane
Wysłać wiadomość JAMAS Co., s.r.o.
WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

Produkcja, montaż oraz renowacje szerokiej gamy urządzeń świetlnych. Klasyczne oraz nowoczesne, kryształowe, szklane oraz metalowe żyrandole. Na zlecenie wyprodukujemy również niestandartowe oraz wielkorozmiarowe urządzenia świetlne. Szkło dekoracyjne, użytkowe oraz artystyczne, biżuteria szklana.
nasze produkty: Czeskie żyrandole kryształowe, Murano żyrandole, Szklane żyrandole
Wysłać wiadomość WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
GEKKO PROMOTION s.r.o.

GEKKO PROMOTION s.r.o.

Producent i dystrybutor reklamowych materiałów tekstylnych. Przedstawicielstwo marki B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan. Na wszystkie typy reklamowych materiałów tekstylnych aplikujemy sitodruk oraz haftowanie we własnych warsztatach.
nasze produkty: Koszulki reklamowe
Wysłać wiadomość GEKKO PROMOTION s.r.o.
RETROSTYL

RETROSTYL

Luksusowe meble stylowe z drewna w stylu RETRO. Wyposażenie łazienek – wanny żeliwne, tradycyjne baterie i inne. Wyposażenie WELLNESS i FITNESS – baseny do hydromasażu, sauny na podczerwień, fotele do masażu i tym podobne. Zapewniamy wyposażenie dla hoteli i pensjonatów.
nasze produkty: Styl Retro
Wysłać wiadomość RETROSTYL
Kytice.cz

Kytice.cz

Bloomies Sp. z o.o. to młoda spółka zajmująca się kwiatami założona w roku 2002. Do naszych głównych aktywności należy: sprzedaż kwiatów, wiazanki kwiatowe, aranżowanie kwiatów oraz wszelkie usługi z tym związane. Jesteśmy zdolni przygotować kwiaty przeznaczone do jakiejkolwiek okazji.
nasze produkty: Kwiaty online Republika Czeska, Kytice online Česką republika
Wysłać wiadomość Kytice.cz
Zakoglass s.r.o.

Zakoglass s.r.o.

Nasza spółka zajmuje się produkcją i zdobieniem szlifowanych koralików i kształtów szklanych. Szlifowane koraliki szklane ( koraliki ogniowe ) dostarczamy w wszystkich odcieniach kolorystycznych, w wielkościach 3 – 18 mm.
nasze produkty: Gniecione koraliki, Koraliki Czeskie, Szlifowane koraliki szklane
Wysłać wiadomość Zakoglass s.r.o.
Glasstech, s.r.o.

Glasstech, s.r.o.

Produkujemy szklane puchary, trofea, prezenty, szklane przedmioty reklamowe i inne produkty ze szkła. Wymagany design przeprowadzamy 2D lub 3D laserowaniem do szkła. Produkujemy nie tylko prezenty korporacyjne, lecz także prezenty z okazji rodzinnych (3D fotografie do szkła).
nasze produkty: Szklane prezenty, Szklane puchary
Wysłać wiadomość Glasstech, s.r.o.
RIAL

RIAL

Zajmujemy się produkcją biżuterii strassu, lanej oraz metalowej. Modna biżuteria. Biżuteria weselna. Biżuteria na dzień powszechny. Produkcja biżuterii z minerałów. Biżuteria z szkła. Dodatki szklane firm Preciosa i Swarovski.
nasze produkty: Strassu biżuteria
Wysłać wiadomość RIAL
BOEMI

BOEMI

Szczero czeska firma z dziesięcioletnią tradycją oferuje kompletne serie naturalnych kosmetyków pamiątkowych oraz ręcznie produkowanych mydeł glicerynowych, które wprowadziła na rynek pod oryginalną marką BOEMI. Następnie zajmujemy się produkcją mydeł reklamowych oraz pamiątkowych zestawów kosmetycznych.
nasze produkty: Naturalne kosmetyki
Wysłać wiadomość BOEMI
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.