Prezenty i rzemiosło

Tutaj 35 znajdują się sekcje w których jest 24 podsekcji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna
Pokazuje firmy 3150 w sumie 87
BijouxPack

BijouxPack

Jesteśmy firmą o 17-to letniej tradycji. Zajmujemy się fachową produkcją i nadrukiem opakowań papierowych, kart adiustacyjnych z eurozamknięciami (ponad 200 rodzai). Następnie produkujemy przywieszki, hologramy drukowane oraz samoprzylepne, kolorowe opakowania z laminacją.
nasze produkty: Papierowe pudełka upominkowe
Wysłać wiadomość BijouxPack
MONT GROUP s.r.o.

MONT GROUP s.r.o.

Nasza spółka zajmuje się produkcją tekturowych odświeżaczy powietrza z nadrukiem reklamowym. Produkujemy odświeżacze powietrza i pochłaniacze zapachów marki Black Elegance. Drukujemy reklamowe tacki piwne i nadrukujemy 3D reklamowe przedmioty.
nasze produkty: Aromatyczne przywieszki reklamowe
Wysłać wiadomość MONT GROUP s.r.o.
Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ

Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ

Sprzedaż komponentów koralikowych do tworzenia biżuterii i klejnotów. Autoryzowana hurtownia Swarovski Elements. Wszystko do tworzenia koralików - szklane i drewniane koraliki, wisiorki Swarovski, perły woskowane, FIMO, srebrne i biżuteryjne komponenty, kolczyki, łańcuszki itd.
nasze produkty: Czeskie koraliki
Wysłać wiadomość Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Perfekt Glass

Perfekt Glass

W regionie Světlá tradycja szklarstwa rozpoczęła się już przed kilkoma stuleciami. Nasza firma powstała po upadku komunizmu w Czechosłowacji. Nazywa się PERFEKT, ponieważ pragniemy zaspokoić każdego klienta perfekcyjnym towarem i usługami.
nasze produkty: Ręcznie szlifowany kryształ ołowiowy
Wysłać wiadomość Perfekt Glass
COLLEGIUM Trade, s. r. o.

COLLEGIUM Trade, s. r. o.

Produkcja biżuterii z modnymi trendami, biżuteria szklana, biżuteria ekskluzywna, biżuteria ślubna. Biżuteria dla okazji wieczorowych i dziennych, z klejnotów oferujemy naszyjniki, bransolety, kolczyki i pierścień w oryginalnym designie i bardzo wysokiej jakości opracowania.
nasze produkty: Biżuteria szklana
Wysłać wiadomość COLLEGIUM Trade, s. r. o.
DO.OL.-GLASS s. r. o.

DO.OL.-GLASS s. r. o.

Logiem lub znakiem zodiaka na uchwycie Także dostarczamy opakowania na pilniki szklane. Produkujemy przeźroczyste pilniki szklane, kolorowe, szklane pilniki ze szlifowanym lub malowanym uchwytem, z uchwytem piaskowanym lub z kolorowym logo lub ze znakiem zodiaku na uchwycie. Zapewniamy również dostawy pokrowców na pilniki.
nasze produkty: Pilniki szklane
Wysłać wiadomość DO.OL.-GLASS s. r. o.
Svět dýmek.cz

Svět dýmek.cz

SVET DYMEK.cz (Świat fajek.cz) prowadzi import i sprzedaż wysokiej jakości orientalnych fajek wodnych i akcesoriów. Nasze fajki wodne dystrybuujemy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Hurt i detal. Atrakcyjne warunki hurtowe dla partnerów handlowych.
nasze produkty: Fajki wodne
Wysłać wiadomość Svět dýmek.cz
BUREŠ ART s.r.o.

BUREŠ ART s.r.o.

Oferujemy najszerszy wybór reprodukcji obrazów. Reprodukcje drukowane są na jakościowy papier z możliwością opracowania powierzchni imitacji płótna. Druki w różnych rozmiarach i motywach (kraina, kwiaty, natura, akty, zwierzęta, nowoczesne oraz ezoteryczne motywy i inne).
nasze produkty: Obrazy, Reprodukcja obrazów
Wysłać wiadomość BUREŠ ART s.r.o.
R - STICK

R - STICK

Produkcja pałeczek do perkusji. Oferta typowych rodzajów lub pałeczki na zamówienie. Ponad 50 podstawowych modeli + możliwość modyfikacji długości, kształtu i grubości poszczególnych typów. Możliwość produkcji specjalnych pałeczek na zamówienie według wymagań klienta. Nadruk na pałeczkach na zamówienie.
nasze produkty: Pałeczki do perkusji
Wysłać wiadomość R - STICK
Jiří Španihel - průmyslový designér

Jiří Španihel - průmyslový designér

Studio design´u graficznego z Kopřivnicy zajmuje się przemysłowym design´em. Wyszukiwanie nietradycyjnego metod twórczych w dziedzinie przemysłowego design´u, odkrywanie nowych koncepcji, konstrukcji i rozwiązań technologicznych.
nasze produkty: Design przemysłowy
Wysłać wiadomość Jiří Španihel - průmyslový designér
KAMENICTVÍ Čech

KAMENICTVÍ Čech

Wykonujemy i zapewniamy dostawę nagrobków, urn, wazonów, płyt kuchennych, płyt barowych, parapetów, schodów, okładziny, cokołów, kostki brukowej, podmurówki z surowca naturalnego – granit, marmur, piaskowiec, kominki, rzeźby, dodatki ogrodowe.
nasze produkty: Nagrobki z naturalnego kamienia
Wysłać wiadomość KAMENICTVÍ Čech
ZNOVOZ, sociální družstvo

ZNOVOZ, sociální družstvo

Haftowanie maszynowe, szycie seryjne i zleceniowe, drobna produkcja w warsztacie drzewnym – półki, kasety, ramki oraz pozostałe w warsztacie ślusarskim – drobne narzędzia ogrodowe, produkcja różnych przedmiotów upominkowych, sprzedaż obuwia zdrowotnego, sprzedaż sprzętu biurowego.
nasze produkty: Zadaszenie wózka inwalidzkiego
Wysłać wiadomość ZNOVOZ, sociální družstvo
INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

Jesteśmy jedną z najsilniejszych oraz najstalszych spółek w Republice Czeskiej, od roku 1995. Hurtowy oraz detaliczny sprzedaż diamentów. Specjalizujemy się na sprzedaż i doradztwo w dziedzinie diamentów inwestycyjnych. Pracujemy z najbardziej wartościowymi certyfikatami GIA i HRD.
nasze produkty: Diamanty inwestycyjne
Wysłać wiadomość INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
Glass Fantasy

Glass Fantasy

Unikatna technologia szkła ręcznie malowanego, które dodatkowo dekorowane jest metalową plastyką oraz patynowane do miedziannego, czarnego lub srebrnego koloru. Nowoczesne lub retro ujęcie można udekorować według wymagań klienta.
nasze produkty: Szkło ręcznie malowane z metalem
Wysłać wiadomość Glass Fantasy
SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.

SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.

Nasza spółka została założona w roku 1992 w Jablonci nad Nisou, w obszarze z długoletnia tradycja produkcji pereł szklanych oraz biżuterii. Jesteśmy zdolni dogodzić Państwa konkrętným życzeniom oraz wymaganiom. W wypadku zainteresowania kontaktujcie nas. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron internetowych.
nasze produkty: Biżuteria szklana
Wysłać wiadomość SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.
Studio Miracle - Vlasta Voborníková

Studio Miracle - Vlasta Voborníková

Studia szklarskie Miracle prezentuje się Państwu swoimi ręcznie dokorowanymi produktami, których design jest założony na zastosowaniu metali w kombinacji z przestrzeniami kolorystycznymi. Chodzi wyłącznie o roboty ręczne i oryginalne dekory, których autorką jest Vlasta Vobornikova, właścicielka studia.
nasze produkty: Szkło ręcznie dekorowane
Wysłać wiadomość Studio Miracle - Vlasta Voborníková
Bořivoj Tomeš – Art Crystal

Bořivoj Tomeš – Art Crystal

Firma Bořivoj Tomeš – Art Crystal kontynuuje tradycyjną produkcję oraz handel z szkłem czeskim. Już ponad 20lat swoje produkty exportuje klientom z całego świata. Specjalizujemy się na żyrandole kryształowe, żyrandole z mosiądzu, światła ścienne oraz sufitowe. Szachy oraz szklanki z kryształu.
nasze produkty: Żyrandole kryształowe
Wysłać wiadomość Bořivoj Tomeš – Art Crystal
ELEF, Lukáš a Frouz

ELEF, Lukáš a Frouz

Produkujemy i sprzedajemy przedmioty pamiątkowe z czeskiego szkła szlifowanego – figurki szklane, kwiaty szklane, szklane winogrono, szklane drzewka oraz szlifowane szklane szachy. Nasze przedmioty pamiątkowe produkujemy również z kolorowymi elementami ozdobnymi.
nasze produkty: Szklane przedmioty pamiątkowe
Wysłać wiadomość ELEF, Lukáš a Frouz
DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DIAMOND TRADE CENTER a.s.

Firma DTS prowadzi sprzedaż wysokiej jakości diamentów do lokowania funduszów. Diamenty z międzynarodowym certyfikatem pochodzą wprost z izraelskiego zakładu do obróbki diamentów. Diamenty inwestycyjne służą do kumulacji Państwa majątku, nie podlegają żadnej ewidencji.
nasze produkty: Diamenty inwestycyjne
Wysłać wiadomość DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Smaltovna Český Brod, s.r.o.

Smaltovna Český Brod, s.r.o.

Produkujemy przedmioty reklamowe emaliowane, emalię techniczną i artystyczną, półfabrykaty z blachy, tablice reklamowe, tablice emaliowane, systemy orientacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, tablice ostrzegawcze, tabliczki na rury, numery grobów, wskaźniki poziomu wody i inne.
nasze produkty: Tablice emaliowane
Wysłać wiadomość Smaltovna Český Brod, s.r.o.
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.