Przetwórstwo drewna

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 82
MOIRY, s.r.o.

MOIRY, s.r.o.

Zajmujemy się tradycyjną produkcją zleceniową z masywu – meble, altany, chatki, pergole, Eurookna, Eurodrzwi, podłogi, schody, okładziny i inne. Specjalizujemy się na skrzynie transportowe oraz nietypowe palety. Produkujemy drewniane skrzynie przeznaczone do transportu krajowego czy międzynarodowego.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.moiry.cz  
nasze produkty: Drewniane opakowania transportowe, Izolacje ogniotrwałe, Meble z masywu, Pergole, Drewniane skrzynie transportowe
Wysłać wiadomość MOIRY, s.r.o.
URBAN KOVO s.r.o.

URBAN KOVO s.r.o.

Pod marką URBAN produkujemy rębaki o własnej konstrukcji, które z odpadów drewna wytwarzają duże zrębki – klocki wykorzystywane do ogrzewania. Nasze portfolio wyrobów obejmuje rębaki współpracujące z ciągnikiem, benzynowe, elektryczne i z napędem hydraulicznym oraz wyposażeniem. Serwis. Eksport.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.branch-logger.com  
nasze produkty: Rębaki do współpracy z ciągnikiem, Rębaki z silnikiem benzynowym
Wysłać wiadomość URBAN KOVO s.r.o.
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Nasza spółka udziela serwis w dziedzinie pierwszorzędnej obróbki fornirów. Głównym programem produkcyjnym są elementy łączone z forniru. Kolejnym naszym produktem są metrykalne zwoje fornirowe do produkcji krawędzi. Oferujemy sprzedaż szerokiego asortymentu fornirów łącznie z egzotycznymi.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Deski z płyty wiórowej, Elementy łączone ze forniru, Tapicerowane zestawy siedzeniowe
Wysłać wiadomość Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Blumenfeld oferuje sprzedaż tarcicy ślusarskiej i egzotycznej, pryzmy klejone i konstrukcyjne ( KVH, BSH ), panele okładzinowe i podłogowe, spoiny szczelinowe, biodeski. Sprzedaż materiałów wielkopowierzchniowych – płyty stolarskie, sklejki, lamina, OSB, DTD, MFP, MDF i płyty fornirowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Materiały drewniane, Tarcica
Wysłać wiadomość Weyland Holz spol. s r.o.
MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, Sp. z o.o zajmuje się sprzedażem drewna, skupem drewna od pozostałych właścicieli lasów i hodowaniem oraz następującym sprzedażem sadzonek. Sprzedaż drewna urzeczywistniamy w wszystkich klasach grubości i jakości w kompozycji drewna świerk, sosna, modrzew, buk w długościach 2- 14 m.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Polowanie za opłatą, Sprzedaż i zakup drewna
Wysłać wiadomość MP LESY, spol. s r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spółka JACER-CZ, a. s. zajmuje się produkcją i sprzedażą drewna opałowego (pakowane luzem lub w worach raszowych), sprzedażą budowlanej, konstrukcyjnej (słupy, dyle, deski, tyczki) i paletowej tarcicy. Jesteśmy stabilnym i długoletnim producentem palet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drewno opałowe
Wysłać wiadomość JACER - CZ, a.s.
Stolárna Santo a.s.

Stolárna Santo a.s.

Usługi stolarskie. Produkcja, obróbka drewna, dostawy, montaż, sprzedaż: bębny ( szpule ) do kabli z drewna, drzwi, okna, okna EURO, klatki schodowe z drewna, wnętrza. Dla rynku krajowego i zagranicznego oferujmy produkcję bębnów (szpul) do kabli z drewna, wykonywane według wymagań klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Bębny ( szpule ) do kabli
Wysłać wiadomość Stolárna Santo a.s.
LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

Produkcja i sprzedaż listew i ramów obrazowych. Produkcja przebiega w nowoczesnych technologiach maszynowych, jak również klasycznym ręcznym procesem, założonym na tradycji historycznej. Oferujemy wszelkie usługi ramowe w dziedzinie ramowania. 400 rodzai listew bezpośrednio od producenta z długoletnim doświadczeniem i tradycją.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Ramowanie, Ramowanie obrazów, Ramy obrazowe
Wysłać wiadomość LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Produkcja tarcicy budowlanej oraz kolejnych wyrobów tartacznych, rżniemy okrąglaki świerkowe, szlifujemy narzędzia tnące w naszej szlifiarni. Produkujemy wyżarżania dla domów z bali oraz budynków. Okrąglaki przeznaczone do produkcji tarcicy budowlanej odkorowywujemy i skracamy na własnej linii manipulacyjnej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Tarcica budowlana
Wysłać wiadomość WOOD-FOREST GROUP a.s.
HOUFEK a.s.

HOUFEK a.s.

Produkcja i sprerzedaż przerzynarek. W naszym asortymencie znajdują się szlifierki szerkotaśmowe, szlifierki taśmowe, szlifierki profilowe i oscylacyjne, maszyny szczotkowe, grubościówki, dłutownice oraz CNC centra obróbcze.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: CNC centra obróbcze, Szlifierki szerokotaśmowe
Wysłać wiadomość HOUFEK a.s.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.