Restauracje

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 1536
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Browar restauracyjny. Własna produkcja 11° piwa - drożdżowe, niefiltrowane jasne i ciemne piwo leżakowe. 340 miejsc w atrakcyjnych rozległych przestrzeniach. Zwiedzanie z fachowym komentarzem. Wyśmienita kuchnia typowo czeska i międzynarodowa. Wieczory piwne z muzyką „ na żywo “.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Browar czeski w Pradze, Czeska restauracja w Pradze
Wysłać wiadomość Novoměstský pivovar spol. s r.o.
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding obecnie posiada zamek w stylu empirowym, ruiny grodu boskowickiego oraz Hotel pod zamkiem, 4 500 ha lasu i pól. Główną naszą działalnością przedsiębiorczą jest oferowanie usług w ruchu turystycznym oraz produkcja leśnicza i drzewna.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Przestrzenie dla imprez firmowych, Śluby na zamku, Zakwaterowanie Boskovice, Zamek Boskovice
Wysłać wiadomość MP Holding, a.s.
HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

Oferujemy zakwaterowania w centrum areału Lednicko – valtickiego. Zabytek architektury zapisany jest w UNESCO. W hotelu znajduje się restauracja, kawiarnia, saloniki, tarasy, sala kongresowa, muzyka, sauna, fitness, wypożyczalnia rowerów oraz naczyń sportowych. Pokój dla osób upośledzonych zdrowotnie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hotel Hraniční zámeček, Imprezy firmowe Morawy Południowe, Romantyczne pobyty na Morawach Południowych, Zakwaterowanie areał Lednicko-valticki
Wysłać wiadomość HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luksusowy hotel Hoffmeister jest miejscem w Pradze, które ciekawscy odkrywają, zadowoleni wyszukują a wymagający powracają. Oferujemy najwyższy standart międzynarodowego komfortu oraz wyposażenia, nie zakłócając uroku historycznej i romantycznej części miasta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Boutique hotel Praga, Boutique hotel w historycznej Pradze, Hotel w Pradze, Luksusowy hotel w centrum Pragi, Pięciogwiazdkowy hotel w Pradze
Wysłać wiadomość Hotel Hoffmeister
Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE znajduje się w historycznym centrum malowniczego południowo-czeskiego miasta Cesky Krumlov, które zapisane jest w spisie naturalnego i kulturalnego dziedzictwa UNESCO. Częścią objektu jest hotelowa restauracja, która znajduje się w piwnicy, następnie pizzeria i galeria sprzedażna.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Zakwaterowanie Český Krumlov, Hotel Český Krumlov, Zakwaterowanie Český Krumlov
Wysłać wiadomość Hotel ARCADIE
AMBI CZ, s.r.o.

AMBI CZ, s.r.o.

Restauracje i kawiarnie w Pradze z kuchnią czeską, włoską, brazylijską, francuską oraz kuchnią tex-mex w celu odnowienia tradycji gourmectwa w Czechach, jak również odświeżenia czeskiej sztuki kulinarnej. Restauracja degustacyjna w Pradze prezentuje dania dobranej czeskiej kuchni gourmet.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kuchnia czeska, Restauracje w Pradze, Włoska restauracja w Pradze
Wysłać wiadomość AMBI CZ, s.r.o.
Hotel Čertousy

Hotel Čertousy

Nasz hotel oferuje zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach i apartamentach. W przestrzeniach hotelu znajduje się restauracja, winiarnia, sala dla organnizowania kongresów i konferencji, ślubów, saloniki dla szkoleń firmowych. Parking w areału hotelu – 100 miejsc. Centrum Pragi 30 minut.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Imprezy firmowe, Ślub w Pradze
Wysłać wiadomość Hotel Čertousy
Hotel IBERIA

Hotel IBERIA

Hotel IBERIA jest nowocześnie wyposażonym hotelem w centrum Opawy. Oferuje wyśmienitą kuchnię czeską i hiszpańską. Latem posiedzenie w ogrodzie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Zakwaterowanie Opawa
Wysłać wiadomość Hotel IBERIA
Penzion Český statek

Penzion Český statek

Całoroczne zakwaterowanie w Pradze 9 przeznaczone dla jednostek i grup. Pensjonat posiada 12 pokoi i 30 łóżek. Restauracja z kominkiem oraz tarasem letnim. Stylowa stodoła dla 70 ludzi. Parking w zamkniętym areale. Imprezy firmowe i rodzinne, organizowanie ślubów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Zakwaterowanie w pensjonacie Praha 9
Wysłać wiadomość Penzion Český statek
Restaurace Hliněná Bašta

Restaurace Hliněná Bašta

Specjały z świeżych ryb. Oferujemy świeże homary i langusty. Do do takich potraw z pewnością należy dobre wino, w naszej restauracji możecie Państwo skosztować wina z obszaru Žernosek oraz wina francuskie. Do urządzania uroczystości, obrad firmowych oferujemy dwa saloniki w 1. i 2. piętrze wieży. Romantyczny taras nad stawem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Restauracja rybna Praha
Wysłać wiadomość Restaurace Hliněná Bašta
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.