Samochody osobowe, ciężarowe i autobusy

Tutaj 21 znajdują się sekcje w których jest 49 podsekcji

 
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna
Pokazuje firmy 8190 w sumie 5353
Motorsport, spol. s r.o.

Motorsport, spol. s r.o.

Oferujemy samochody i przyczepy kempingowe marki Hymer a Eriba. Wypożyczamy karawany kempingowe i przyczepy. Prowadzimy serwis i sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Zajmujemy się sprzedażą kosmetyków samochodowych marki Sonax, środków chemicznych do myjni oraz kompletów serwisowych.
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Motorsport, spol. s r.o.
Hayes Lemmerz Autokola, a.s.

Hayes Lemmerz Autokola, a.s.

Produkujemy i dostarczamy do całego świata perforowane autokoła stalowe przeznaczone jak dla samochodów osobowych, tak również dla wózków widłowych czy wózków przemysłowych. Naszymi klientami są czołowi producenci branży samochodowej. Wykonujemy również lakierowanie katoforezyjne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Autokoła
Wysłać wiadomość Hayes Lemmerz Autokola, a.s.
MOPAS a.s.

MOPAS a.s.

Spółka akcyjna Mopas Holešov posiada długoletnie doświadczenia w dziełalności naprawczej oraz montażowej w przemyśle samochodowym. Chodzi o jednen z największych fachowych warsztatów naprawczych pojazdów użytkowych w Republice Czeskiej. Specjalizujemy się głównie na samochody marki Tatra oraz Avia.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Części zamienne do pojazdów użytkowych
Wysłać wiadomość MOPAS a.s.
TROMA - MACH s.r.o.

TROMA - MACH s.r.o.

Nasza firma zapewnia: pośrednictwo techniczno handlowe firm zagranicznych w branży maszynowej, produkcja i montaż systemów hydraulicznych, agregatów filtracyjnych przeznaczonych do filtracji płynów chłodniowych, sprzedaż elementów hydraulicznych i akcesoriów i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Hamulce
Wysłać wiadomość TROMA - MACH s.r.o.
MIFER, s.r.o.

MIFER, s.r.o.

Produkujemy wytłoczki plastikowe poprzez kształtowanie próżniowe, na 12 prasach do kształtowania próżniowego, z maksymalną powierzchnią do kształtowania 2 x 2 metry i wysokością ciągu do 730 mm. Produkcja elementów przez zginanie liniowe do maksymalnej długości zginania 3 metry. Klejenie i spawanie plastików ultradźwiękiem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wytłoczki z plastiku
Wysłać wiadomość MIFER, s.r.o.
ZPV Rožnov, s.r.o.

ZPV Rožnov, s.r.o.

Wybitny producent europejski kompletnego asortymentu dywanów samochodowych oraz tłoczonych produktów z żywicy technicznej. Dzięki opracowaniu produktów, jakości oraz rozwoju nowych typów dywanów samochodowych nasza firma zaszeregowała się do wybitnych dostawców europejskich koncernów samochodowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Dywany samochodowe, Gumowe dywany samochodowe
Wysłać wiadomość ZPV Rožnov, s.r.o.
BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Jesteśmy spółką, która dysponuje technologiami wtryskiwania PUR RIM, wolnego i szybkiego systemu PUR i wtryskiwania termoplastów. Oferujemy design, konstrukcję, lakierowanie (automatyczne i ręczne), montaż części. Dalej produkujemy kompozycje technologią PREPREG.

nasze produkty: Lakiernia automatyczna, Narzędziownia, Produkcja części karbonowych, Produkcja poliuretanów technologią RIM
Wysłać wiadomość BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
HALOTAXI, s.r.o.

HALOTAXI, s.r.o.

HALOTAXI oferuje nowoczesny system kompletnych usług w dziedzinie usług taksówki oraz autotransportu, za pośrednictwem swej nonstop radiodyspozytury oraz biura zamówień. Dla kierowców oczywistością jest pasywna znajomość języka angielskiego czy niemieckiego oraz nienaganność.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Radio taxi Praha, Taxi Praha, Taxi towarowe Praha, Usługi taksówki w Pradze
Wysłać wiadomość HALOTAXI, s.r.o.
TENZOVÁHY, s.r.o.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Produkujemy wagi samochodowe, wagi bezobsługowe do ważenia w trakcie jazdy, wagi pomostowe, przenośne wagi dla policji i do kontrolnego ważenia, wagi dla zakładów testujących i Stacji Kontroli Pojazdów, wagi dla przejść granicznych, ważenie przy niskiej prędkości – LSWIM i przy wysokiej prędkości - HSWIM, wagi do ładowarek.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wagi przenośne, Wagi samochodowe, Ważenie pojazdów
Wysłać wiadomość TENZOVÁHY, s.r.o.
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.