Środki komunikacji i przewozy

Tutaj 18 znajdują się sekcje w których jest 90 podsekcji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 8193 w sumie 192
MH Zasilatelství, s.r.o.

MH Zasilatelství, s.r.o.

MH Zasilatelství, Sp. z o.o. realizuje transport krajowy i zagraniczny własnymi pojazdami od 100 kg do 25 t i za pośrednictwem sprawdzonych kontrahentów. Wykonujemy także centralizowanie mniejszych przesyłek do kamionów z następującym rozwozem aż do odbiorców.
nasze produkty: Transport przesyłek
Wysłać wiadomość MH Zasilatelství, s.r.o.
DC AUTO spol. s r.o.

DC AUTO spol. s r.o.

Autoryzowany sprzedawca samochodów Škoda. Oferujemy leasing, sprzedaż samochodów używanych - bazar, sprzedajemy części zamienne i akcesoria, oferujemy kompletny serwis, roboty lakiernicze i karoseryjne, mierzenia wylotowe, zapewniamy SKP
nasze produkty: Samochody Škoda
Wysłać wiadomość DC AUTO spol. s r.o.
AEROCENTRUM, spol. s r.o.

AEROCENTRUM, spol. s r.o.

Wykonujemy roboty lotnicze śmigłowcem, transporty obciążeń, latający żuraw, osadzanie urządzeń technologicznych na budynki. Kolejne możliwości: budowa słupów, kolejek linowych, wydobycie drewna śmigłowcami, fotoloty, szkoła lotnicza, paraskoki, loty obserwacyjne i tranportowe.
nasze produkty: Czynności lotnicze śmigłowcem
Wysłać wiadomość AEROCENTRUM, spol. s r.o.
SCORPIO, o. s.

SCORPIO, o. s.

Z naszą ekipą dragster oferujemy Państwu możliwość pokazów dragster na Państwa imprezie. Na naszych stronach www poświęconych dragsterom znajdziecie Państwo aktualny spis imprez oraz wyścigów Dragster. Nasza dragster ekipa jeździ w kategorii Super street bike.
nasze produkty: Dragster
Wysłać wiadomość SCORPIO, o. s.
JD-HELICOPTER

JD-HELICOPTER

JD-HELICOPTER po wieloletniej pracy rozwojowej przychodzi na rynek z postępowo rozwiązanym jednoosobowym ultralekkim śmigłowcem, napędzanym silnikiem czterosuwowym o mocy 80 hp, z dobrymi właściwościami autorotacyjnymi oraz kompletnie cichymi kulturalnym biegiem.
nasze produkty: Jednoosobowy ultralekki śmigłowiec
Wysłać wiadomość JD-HELICOPTER
AUTOMONT CSW, spol. s r. o.

AUTOMONT CSW, spol. s r. o.

Nasza firma dział na rynku czeskim od rok 1991 i posiada długoletnie doświadczenia w branży hurtowej i dystrybucji tarzy stalowych, kół lanych oraz kół tarczowych przeznaczonych dla pojazdów osobowych, dostawczych oraz towarowych. Kolejna działalność: hurtownia paliw oraz smarów, autosalon Skoda.
nasze produkty: Tarcze stalowe
Wysłać wiadomość AUTOMONT CSW, spol. s r. o.
NS Trans s.r.o.

NS Trans s.r.o.

Transport krajowy oraz międzynarodowy za pośrednictwem pojazdów Ford Transit o różnych wielkościach i nośnościach. Nasza spółka NS Trans Sp. z o.o. bardzo wąsko współpracuje z spółką Cars 4x4, która zapewnia wywóz i pośrednictwo pojazdów osobowych i użytkowych z UE.
nasze produkty: Transport międzynarodowy
Wysłać wiadomość NS Trans s.r.o.
Hayes Lemmerz Autokola, a.s.

Hayes Lemmerz Autokola, a.s.

Produkujemy i dostarczamy do całego świata perforowane autokoła stalowe przeznaczone jak dla samochodów osobowych, tak również dla wózków widłowych czy wózków przemysłowych. Naszymi klientami są czołowi producenci branży samochodowej. Wykonujemy również lakierowanie katoforezyjne.
nasze produkty: Autokoła
Wysłać wiadomość Hayes Lemmerz Autokola, a.s.
MOPAS a.s.

MOPAS a.s.

Spółka akcyjna Mopas Holešov posiada długoletnie doświadczenia w dziełalności naprawczej oraz montażowej w przemyśle samochodowym. Chodzi o jednen z największych fachowych warsztatów naprawczych pojazdów użytkowych w Republice Czeskiej. Specjalizujemy się głównie na samochody marki Tatra oraz Avia.
nasze produkty: Części zamienne do pojazdów użytkowych
Wysłać wiadomość MOPAS a.s.
Longway Czech s.r.o.

Longway Czech s.r.o.

Zakup i sprzedaż samochodowego sprzętu dopełnieniowego, alarmów, systemów parkingowych, zamykania centralnego, akcesoriów oraz wyposażeń dodatkowych pojazdów. Sprzedaż systemów przeznaczonych do mierzenia ciśnienia oraz temperatury w oponach (TPMS) dla samochodów osobowych, użytkowych, dostawczych oraz autobusów.
nasze produkty: Samochodowy sprzęt dopełnieniowy
Wysłać wiadomość Longway Czech s.r.o.
TROMA - MACH s.r.o.

TROMA - MACH s.r.o.

Nasza firma zapewnia: pośrednictwo techniczno handlowe firm zagranicznych w branży maszynowej, produkcja i montaż systemów hydraulicznych, agregatów filtracyjnych przeznaczonych do filtracji płynów chłodniowych, sprzedaż elementów hydraulicznych i akcesoriów i inne.
nasze produkty: Hamulce
Wysłać wiadomość TROMA - MACH s.r.o.
MONZA CZ, s.r.o.

MONZA CZ, s.r.o.

W dziedzinie produkcji mieszkalnych i przewozowych kontenerów poruszamy się już 20 lat. Nasze kontenery znalazły swe stałe miejsce nie tylko u nas w kraju, lesz także na całym rynku europejskim. Obecnie oprócz rynku krajowego mamy zapotrzebowanie od klientów z całej Europy.
nasze produkty: Abroll kontenery
Wysłać wiadomość MONZA CZ, s.r.o.
VOP CZ, s.p

VOP CZ, s.p

Specjalizacja, naprawy, modernizacje: czołgi, samochody dostawcze, naprawy oraz przeglądy techniczne systemów artyleryjskich oraz broni dywizji pieszej. Produkcja: czołti T-72M4 oraz transportery pancerne PANDUR II 8x8. Jesteśmy wybitnym dostawcą Armii Republiki Czeskiej.
nasze produkty: Produkcja maszynowa
Wysłać wiadomość VOP CZ, s.p
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.