Systemy Informatyczne

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna
Pokazuje firmy 18 w sumie 56
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identyfikacja w procesach produkcyjnych i w logistyce. Kody kreskowe – implementacja do systemów. Drukarki termiczne do drukowania etykiet samoprzylepnych. Materiały użytkowe dla druku – etykiety, TTR taśmy koloryzujące. Czytniki do kodów kreskowych. Mobilne terminale do gromadzenia danych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czytniki do kodów kreskowych, Drukarki do etykiet, Etykiety RFID, Etykiety samoprzylepne, RTLS, Taśmy barwiące, Terminale do kodów kreskowych
Wysłać wiadomość GABEN, spol. s r. o.
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Systemy identyfikacyjne, aplikacje płatnicze i GSM, konsultacje, NFC. Systemy frekwencji i dostępu danych, wjazdowe, korelacyjne i stołowania. Systemy ID dla automatów wydających. Kioski internetowe z terminalem płatniczym. SW i usługi do frekwencji i przygotowania płac.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Technologia NFC
Wysłać wiadomość Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Spółka EPRIN jest czołowym dostawcą dla Republiki Czeskiej i krajów UE w dziedzinie AID, drukarki, czujniki, terminały RFID, aplikatory, etykiety, taśmy barwiące, współpracujemy z renomowanymi producentami, posiadamy najlepsze referencje w wszystkich gałęziach branżowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Automatyczne identyfikacje, Aplikatory etykiet, Czytniki kodów kreskowych
Wysłać wiadomość EPRIN spol. s r.o.
LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

Produkujemy radiowe RFID etykiety ( transpondery ) w czestotliwościach 125kHz i 13,56MHz. Nasza oferta obejmuje: cewki nieobudowane, karty zbliżeniowe-bezkontaktowe, karty clamshell, breloczki, zegarki z układem elektronicznym, tagi dyskowe ( PVC, PET, epoksy ).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Czipy RFID, Karty zbliżeniowe - bezkontaktowe
Wysłać wiadomość LUX - IDent s.r.o.
ELVIS

ELVIS

Rozwój, produkcja i dostawki systemów kontroli obecności, dostępu oraz zapezpieczające, produkcja systemów odpraw turniketowych dla wyciągów narciarskich i kąpielisk. Bezkonkaktowe czujniki identyfikacyjne już od 1700,- Kč. Produkcja elektroniki i softwaru na zlecenie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość ELVIS
METRA BLANSKO a.s.

METRA BLANSKO a.s.

Produkujemy elektryczne przyrządy pomiarowe, systemy sterowania, tachografy lokomotywne, systemy RFID. Metrologia, produkcja maszynowa, kształtowanie blach, odlewanie ciśnieniowe aluminium, plan i produkcja form wtryskowych, narzędzia specjalne, tłoczenie wyrobów z masy plastycznej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość METRA BLANSKO a.s.
ESKON a.s.

ESKON a.s.

Bezkontaktowe systemy identyfikacyjne – systemy frekwencyjne, dostępowe i systemy dotyczące wyżywienie, systemy płatnicze i ds. za ciągłość pracy, ewidencja majątku, wjazd i wyjazd pojazdów, kierowanie automatów do wydawania i maszyn kseroksowych, identyfikacja przedmiotów, turnikietów (drzwi obrotowych) i bramek.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Bezkontaktowy system identyfikacyjny
Wysłać wiadomość ESKON a.s.

SCS servis s.r.o.

Elektroniczne systemy informacyjne
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość SCS servis s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.