Sznurki, sznury

 
Strona   1
Pokazuje firmy 19 w sumie 9
Pavlínek s.r.o.

Pavlínek s.r.o.

Pavlinek Sp. z o.o. należy do największych firm w dziedzinie zawiesi łańcuchowych, linowych i pasowych, łańcuchów i taśm mocujących, urządzeń dźwignicowych i manipulacyjnych oraz sprzedaży nierdzewnych lin stalowych w Republice Czeskiej. Oferujemy także nierdzewny stalowy system linkowy.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.pavlinek.cz  
nasze produkty: Liny stalowe nierdzewne, Transportowe pasy ściągające, Urządzenia dźwignicowe, Urządzenia manipulacyjne, Wciągniki linowe, Wiążące elementy kotwicze, Zawiesia łańcuchowe
Wysłać wiadomość Pavlínek s.r.o.
Řetězárna a.s.

Řetězárna a.s.

Řetězarna s.a. – produkuje spawane łańcuchy komorowe od Ø 2 mm do Ø 60 mm v jakości 24 aż 100. Następnie produkujemy łańcuchowe akcesoria kute. Należą do nich różnego rodzaju haki, chomąta, sprzęgła, głowice, oczka podwieszane i inne. Następnie dostarczamy łańcuchy oponowe (śnieżne, biegowe i ochronne).
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Łańcuchy, Łańcuchy ochronne, Zawiesia łańcuchowe
Wysłać wiadomość Řetězárna a.s.
LUX - PTZ s.r.o.

LUX - PTZ s.r.o.

Produkujemy szeroki asortyment technologii do prasowania i likwidacji odpadów. Belownice 3-50 ton, prasy kontenerowe. Dalej w ofercie posiadamy zsypy do odpadów lub do prania, taśmy wiążące i zwoje. Darmowe doradztwo.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Belownice, Kontenery zgniatające, Prasy kontenerowe, Taśma do wiązania, Zgniatarki, Zrzuty do bielizny
Wysłać wiadomość LUX - PTZ s.r.o.
F&S MAGNET s.r.o.

F&S MAGNET s.r.o.

Sprzedaż i produkcja systemów magnetycznych. Magnesy obciążeniowe do żurawii HD, magazynów materiału hutniczego, manipulatory próżniowe złomu nierdzewnego, metali kolorowych, szkła i drewna. Magnesy przeznaczone do bardzo ciężkich obciążeń, magnesy heavy duty lifting. Manipulatory.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Magnesy do bardzo ciężkich obciążeń
Wysłać wiadomość F&S MAGNET s.r.o.
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner jest Państwa kontrahentem dla urządzeń przyczepnych i podnośnikowych, sprzętu linowego, umocowania ładunku oraz wyposażenia dla bezpieczeństwa osób. Oferujemy jakość i serwis, w naszej firmie jest klient zawsze na pierwszym miejscu. Produkcja, sprzedaż, serwis.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Urządzenia dźwignicowe, Urządzenia manipulacyjne, Urządzenia mocujące
Wysłać wiadomość WANNER s.r.o.
VÁŽEME s.r.o.

VÁŽEME s.r.o.

Nasza spółka sprzedaje i dostarcza polipropylenowe taśmy wiążące, które są używane do belownic prasujących odpady. W naszej ofercie jest kompleksowa paleta taśm PP i PE do pakowania – taśmy klejone i splatane oraz folie do pakowania. Taśmy wiążące do belownic, taśmy do pakowania, folie do pakowania, palety EURO.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Taśmy do pakowania, Taśmy wiążące dla belownic do prasowania odpadów
Wysłać wiadomość VÁŽEME s.r.o.

FELI - KOČA s.r.o.

Sznurki, sznury

Wysłać wiadomość FELI - KOČA s.r.o.
Strona   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.