Tkaniny

Tutaj 10 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 34
SENTIS, s.r.o.

SENTIS, s.r.o.

Naszą specjalizacją jest produkcja i sprzedaż materiałów introligatorskich. Dostarczamy materiały na oprawę i okładki, płótna introligatorskie, kapitaliki, wstążki zakładkowe i gumy okrągłe. Oferujemy także produkty komplementarne np. papiery krepowane, gazy introligatorskie, grzbietówki, "foamboard" i inne.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.sentis.cz  
nasze produkty: Materiały introligatorskie, Płótna introligatorskie
Wysłać wiadomość SENTIS, s.r.o.
Výroba stuh - ELAS, s.r.o.

Výroba stuh - ELAS, s.r.o.

Produkujemy i sprzedajemy elastyczne oraz stałe taśmy przeznaczone dla producentów bielizny osobistej oraz odzieży, jak również do przemysłu samochodowego, mebli, agencji reklamowych, służby zdrowia, do produkcji sprzętu sportowego. Jesteśmy spółką zależną firmy Gabler Band AG z Austrii.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.elas.cz  
nasze produkty: Gumy do bielizny, Liny elastyczne, Sznurki z silikonem, Taśmy elastyczne, Taśmy obrębiające, Taśmy odzieżowe, Taśmy techniczne, Tkane uprzęże
Wysłać wiadomość Výroba stuh - ELAS, s.r.o.
Brněnská továrna plstí, s.r.o.

Brněnská továrna plstí, s.r.o.

Nasza firma nastawiona jest na dostawki filców wełnianych oraz niedzianych tkanin syntetycznych przeznaczone do zastosowania w branży odzieżowej oraz dekoracyjnej. Różne rodzaje filców oraz tkanin niedzianych oferujemy w zwojach lub postaci różnych kształtów. Posiadamy certyfikat CSN EN ISO 9001:2001
Pokaż na mapie   Strona www.: www.tovarna-plsti.cz  
nasze produkty: Filc wełniany, Modne produkty z filcu
Wysłać wiadomość Brněnská továrna plstí, s.r.o.
NETEX, spol. s r.o.

NETEX, spol. s r.o.

W firmie NETEX produkowane są filce spilśniane przede wszystkim przeznaczone dla przemysłu maszynowego, szklarskiego i obuwniczego – tablice wełniane i włosowe, wełniane i włosowe tarcze, następnie tkaniny niedziane – kłute, spajane i objętościowe tkaniny dla przemysłu samochodowego.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Filce wełniane
Wysłać wiadomość NETEX, spol. s r.o.
DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jeníček, a.s.

DEKORA-Jenicek, s.a. produkuje jaskrawo dziane żakardy i tkaniny liściowe ( plusz ). W naszym asortymencie produkcyjnym aktualnie oferujemy prawie 400 rodzai tkanin meblowych średnio z 5-cioma wersjami kolorystycznymi 1 rodzaju.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Tkaniny meblowe
Wysłać wiadomość DEKORA-Jeníček, a.s.
KPM export-import spol. s.r.o.

KPM export-import spol. s.r.o.

Firma KPM produkuje materiały tekstylne dla domu, w szczególności obrusy, płótno, ściereczki i ręczniki. Nasze wyroby wykonujemy przeważnie z lnu i bawełny. Przy wykorzystaniu krosna żakarskiego jesteśmy zdolni tkać desenie najwyższej jakości. Sprzedaż jest w 90 procentach nastawiona na eksport.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Obrusy z bawełny, Ściereczki półlniane
Wysłać wiadomość KPM export-import spol. s.r.o.
SPOLSIN, spol. s r.o.

SPOLSIN, spol. s r.o.

Rozwój, inowacja i produkcja specjalnych materiałów tekstylnych, przędzy, doradztwo, analizy chemiczne, laboratorium z akredytacją, badania i rozwój w dziedzinie wykorzystania zmodyfikowanych włókien, wytwarzanie i weryfikacja procesów produkcyjnych, ochronne ubrania robocze.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Techniczne materiały tekstylne
Wysłać wiadomość SPOLSIN, spol. s r.o.
Strona   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.