U

UNEX a.s.

UNEX a.s.

Nasza specjalizacja to urządzenia do powierzchniowego wydobywania skał, spawane konstrukcje stalowe i części jak np. ramy fundamentowe, podwozia, ramiona dźwigów lub części dźwigów. Nieodłączną częścią naszej oferty jest produkcja odlewni i kuźni.
nasze produkty: Części spawane, Odkuwki matrycowe, Produkcja odlewów, Spawane konstrukcje stalowe, Wypałki
Wysłać wiadomość
UNIHAL - Svět montovaných hal

UNIHAL - Svět montovaných hal

Oferujemy produkcję konstrukcji stalowych, montaż i dostawę hal składanych - hal produkcyjnych, magazyny, hale administracyjne, hale hurtowe, hale samochodowe, hale rolnicze, hale sportowe, otulanie i rekonstrukcję hal stalowych. Docieplane i niedocieplane hale.
nasze produkty: Hale składane, Konstrukcje stalowe
Wysłać wiadomość
URBAN KOVO s.r.o.

URBAN KOVO s.r.o.

Pod marką URBAN produkujemy rębaki o własnej konstrukcji, które z odpadów drewna wytwarzają duże zrębki – klocki wykorzystywane do ogrzewania. Nasze portfolio wyrobów obejmuje rębaki współpracujące z ciągnikiem, benzynowe, elektryczne i z napędem hydraulicznym oraz wyposażeniem. Serwis. Eksport.
nasze produkty: Rębaki do współpracy z ciągnikiem, Rębaki z silnikiem benzynowym
Wysłać wiadomość
UVAX, s. r. o.

UVAX, s. r. o.

Nasza spółka specjalizuje się w produktach z materiałów metalowych i drutu dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i motoryzacyjnego. Przez ponad dwadzieścia lat działania na rynku zrealizowaliśmy dziesiątki projektów w całej ČR i za granicą.
nasze produkty: Program produkcji wyrobów z drutu na zamówienie, Wyroby druciane
Wysłać wiadomość
UNIKASSET, spol.s r.o.

UNIKASSET, spol.s r.o.

Naszą specjalizacją jse produkcja maszyn i urządzeń przeznaczonych do ekologicznej likwidacji odpadów. Gniotowniki, młyny oraz separątory taśmowe można wykorzstać również w innych technologiích wymagających rozdrobienie materiału, separację metali magnetycznych czy rozgniecenie.
nasze produkty: Rozdrabniarki odpadów, Separator taśmowy, Turbiny parowe
Wysłać wiadomość
UNIMAN s.r.o.

UNIMAN s.r.o.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń technicznych do chwytania i manipulowania przedmiotami. Produkujemy urządzenia do podnoszenia, rampy najazdowe dla potrzeb logistyki, technologiczne urządzenia techniczne, urządzenia do oczyszczalni wód, urządzenia dźwigowe, trawersy, haki typu C, kleszcze elektryczne i hydrauliczne, przekładarki i inne urządzenia.
nasze produkty: Technika manipulacyjna, Wywrotnice
Wysłać wiadomość
UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s.

UNITES Systems s.a. zajmuje się rozwojem i produkcją własnych urządzeń testujących ( ATE ) do testowania szerokiego spektrum elementów półprzewodnikowych. Równocześnie oferujemy rozwój i produkcję testerów na podstawie zamówienia oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny testerów.
nasze produkty: Automatyczne urządzenie do testowania półprzewodników, Rozwój aplikacji testujących, Tester do testowania elementów hybrydowych, Wysokiej prędkości tester półprzewodników dyskretnych
Wysłać wiadomość
Urbania, s.r.o.

Urbania, s.r.o.

Sprzedaż, propozycje, produkcja, sprzedaż i instalacja mebli miejskich – ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, panele informacyjne. Ławki drewniane, metalowe, ławki w kombinacjach drewno metal, ławki z żeliwa. Kosze na śmieci – materiał poliethylen, tworzywo sztuczne, blacha.
nasze produkty: Ławki parkowe
Wysłać wiadomość
UNIBAL s.r.o.

UNIBAL s.r.o.

Spółka Unibal już od roku 1992 oferuje usługi w dziedzinie służby zdrowia. Od założenia firmy nastawia się na sterylizację produktów zdrowotnych. Do oferty firmy należą opakowania sterylizacyjne, stelrylizatory, kontenery sterylizacyjne, spawalnice itd.
nasze produkty: Przeciw kacowi
Wysłać wiadomość
UNICOM Agro, a.s.

UNICOM Agro, a.s.

Sprzedaż i serwis - maszyny rolnicze, traktory, technologia do zbiorów, magazynowanie nawozów ciekłych, hale drewniane i metalowe, maszyny komunalne. Jesteśmy przedstawicielem firm Amazone, Grimme, Dina, Geschwill, Conrads, Mecmar, Agritech, SIP, Tatoma, Lehner.
nasze produkty: Naczepy ciągnikowe, Siewniki
Wysłać wiadomość
UNITECH Trading s.r.o.

UNITECH Trading s.r.o.

Sprzedaż specjalnych sytemów lakierniczo-farbowych Scotchokote, Thortex i Copon. Sprzedaż substancji lakierniczo-farbowych Hampel. Wtryskiwanie i aplikacja substancji antykorozyjnych. Powłoki wytrzymałe chemicznie oraz odporne na ździeranie. Kompletna działalność inspekcjyna, doradcza oraz serwisyjna w dziedzinie obróbki powierzchni.
nasze produkty: Frosio działalność inspekcyjna
Wysłać wiadomość
UNICO MODULAR a.s.

UNICO MODULAR a.s.

Naszą specjalizacją są budynki modularne. Projektujemy i produkujemy np. szkoły, przedszkola, szpitale, kliniki, budynki administracyjne, dalej mieszkalne, sanitarne, specjalne i technologiczne kontenery i moduły. Oferujemy nietypowe rozwiązania do całego świata.
nasze produkty: Budynki modularne
Wysłać wiadomość
Universal Gastro s. r. o.

Universal Gastro s. r. o.

Maszyny, urządzenia, meble, sprzęt do gastronomii, narzędzia, potrzeby i inne dla kucharzy, rzeźników, cukierników, kelnerów. Urządzenie wydajni jedzenia. Program HACCP.
nasze produkty: Sprzęt dla gastronomii
Wysłać wiadomość
UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.

UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.

Zajmujemy się importem armatury przemysłowej (krany kulowe, klapki, filtry, armatura do odprowadzania kondensatu, zawory regulacyjne i zawory bezpieczeństwa, zawory suwakowe, hydranty, ejektory i inne). Przez nas dostarczane produkty są produkcji firm AUDCO, PSA Armaturen, MAGVEN, ARGUS, SEMPELL i innych.
nasze produkty: Armatura przemysłowa
Wysłać wiadomość
United Polymers, s.r.o.

United Polymers, s.r.o.

Nasza spółka specjalizuje się w produkcji elementów plastikowych produkowanych z zastosowaniem technologii wtryskiwania, tłoczenia oraz elementów z gumy produkowanych wtryskiwaniem oraz wycinaniem, również elementów z warstwą klejącą. Dla naszej firmy kluczowa jest produkcja na zlecenie dla klienta według jego wymagań, nie posiadamy własnego katalogu wyrobów.
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.