Usługi komputerowe i internetowe

Tutaj 13 znajdują się sekcje w których jest 1 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 2416
Data Labs s.r.o.

Data Labs s.r.o.

Ratowanie danych, odnawianie danych, outsourcing IT. Ratowanie danych hardwarowych HDD, odnawianie RAID. Ratowanie dysków wszelkich rodzai i sprzężenia. Odnawianie usuniętych danych. Zarządzanie siecią. Kompleksowe usługi w dziedzinie IT. Sieć laboratoriów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odnawianie danych, Ratowanie danych
Wysłać wiadomość Data Labs s.r.o.
SiUX

SiUX

SiUX to profesjonalny system monitorowania służący do mierzenia dostępności i jakości usług sieciowych. Dla jego niezawodności i życzliwości użytkowania stał się ulubionym systemem administratorów całego szeregu znaczących projektów internetowych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Monitoring serwerów
Wysłać wiadomość SiUX
ACTIVE 24, s.r.o.

ACTIVE 24, s.r.o.

Jesteśmy jedną z czołowych firm rejestrujących domeny i świadczących usługi w dziedzinie webhostingu, członek paneuropejskiej grupy Active 24 ASA. Rejestracja domen .cz, .sk, .eu, .com, .net, .info i 30-tu innych, usługi webhostingowe z nieograniczoną ilością e-mail i skrzynką do 10 GB.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Serwery dedykowane, Usługi webhostingowe
Wysłać wiadomość ACTIVE 24, s.r.o.
RETROSTYL

RETROSTYL

Luksusowe meble stylowe z drewna w stylu RETRO. Wyposażenie łazienek – wanny żeliwne, tradycyjne baterie i inne. Wyposażenie WELLNESS i FITNESS – baseny do hydromasażu, sauny na podczerwień, fotele do masażu i tym podobne. Zapewniamy wyposażenie dla hoteli i pensjonatów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Styl Retro
Wysłać wiadomość RETROSTYL
EWAS, s.r.o.

EWAS, s.r.o.

Jesteśmy czeska spółka produkcyjna i handlowa, której specjalizacją jest dostarczanie rozwiązań w sferze montażu systemów i dostaw komponentów dla przemysłu lotniczego i obronnego.
Strona www.: www.ewas-center.cz  
nasze produkty: Integracja mechaniczna
Wysłać wiadomość EWAS, s.r.o.
AXEC, s.r.o.

AXEC, s.r.o.

VoIP centrale telefoniczne, sieci komputerowe, okablowania, optyka, bezprzewodowe podłączenie do internetu, aktywne funkcje, telekomunikacja, rozdzielacze, centrale awaryjne, projekty, instalacja.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Centrale telefoniczne, Okablowanie – sieci komputerowe, Źródła zasilania awaryjnego
Wysłać wiadomość AXEC, s.r.o.
TECH SHOP s.r.o.

TECH SHOP s.r.o.

Oferujemy sprzedaż noży narzędziowych Leatherman. Na magazynie mamy noże składane Gerber, Spyderco, Cold Steel, Smith & Wesson, SOG i wiele innych włącznie noży ze stałym ( nieskładanym ) ostrzem. E-shop oferuje również ostrzałki, futerały, latarki, zestawy upominkowe, akcesoria. Nie doliczamy opłatę pocztową za przesyłkę.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Nóż, Noże, Noże Gerber, Noże markowe
Wysłać wiadomość TECH SHOP s.r.o.
BARCO, s.r.o.

BARCO, s.r.o.

Systemy kierowania magazynem, logistyką i produkcją, systemy magazynowe korzystające z kodów kreskowych, technologia RFID, mobilna technologia do zbioru danych, terminale danych, czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet, bezdrutowe sieci, WiFi i WiMAX broadband technologie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Warehouse Management System
Wysłać wiadomość BARCO, s.r.o.
AUROTON COMPUTER, spol.s r.o.

AUROTON COMPUTER, spol.s r.o.

Dostawy komputerów, serwerów, osprzętu, technologii komputerowej do obróbki tajnych informacji i danych, urządzenia klasy TEMPEST, dostawa, instalacja i administracja sieci Novell i Microsoft, wsparcie dla Linux, opracowanie aplikacji na podstawie wymagań klienta, terminale informacyjne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: E-learning, Tempest, Terminale informacyjne - kioski
Wysłać wiadomość AUROTON COMPUTER, spol.s r.o.
MARTEK ELEKTRONIK s. r. o.

MARTEK ELEKTRONIK s. r. o.

Sterowanie procesami technologicznymi, automatyzacja przemysłowa, mierzenie i regulacja. Systemy sterowania betonowni oraz maszyn budowniczych, mierzenie i regulacja w ogrzewnictwie, systemy sterowania COV, systemy sterowania LPG. Kontrola i optymalizacja eksploatacji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Mierzenie i regulacja
Wysłać wiadomość MARTEK ELEKTRONIK s. r. o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.