Usługi kosmetyczne

Tutaj 8 znajdują się sekcje w których jest 1 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 1071
STUDIO SONJA s.r.o.

STUDIO SONJA s.r.o.

Z chęcią pragniemy przedstawić Państwu z nasze studio i pokazać, jak Państwa sny staną się rzeczywistością. Nasze studio działa na rynku czeskim już 10. rokiem. Ciągle udoskonalamy i poszerzamy własne usługi.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Salon fryzjerski Praga, Wydłużanie włosów, Wykup włosów
Wysłać wiadomość STUDIO SONJA s.r.o.
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel w Czeskiej Republice w pobliżu zbiorników Novomlýnských. Ośrodek rekreacyjny i szkoleniowy, imprezy firmowe. Wielkość 76 łóżek, restauracja, hala kongresowa, fitness, sauna, parking strzeżony, taras letni, przechowalnia rowerów. Degustacja wina i inne usługi według wymagań klientów.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.hotel-iris.cz  
nasze produkty: Hotel w Czeskiej Republice, Wellness weekend, Zakwaterowanie w Czeskiej Republice
Wysłać wiadomość Hotel IRIS
JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU

JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU

Jawskie masaże królewskie, zabiegi kamieniami pochodzenia wulkanicznego, masaże monetami, zabiegi piersi, zabiegi kosmetyczne, manicure i pedicure. Sprzedaż kosmetyków Mustika Ratu. Wynajęcie przestrzeni dla seminarium. Sprzedaż certyfikatów. Zastrzeżony właściciel licencji franchisingowej w RC.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Masaże relaksacyjne
Wysłać wiadomość JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola posiada do dyspozycji 20 klimatyzowanych pokoi (2 jednoosobowe oraz 18 dwuoosobowych, w tym 12 double i 6 twin), z własną łazienką i WC, telewizją s SAT, radiem, podłączeniem do internetu, telefonem z wyborem bezpośrednim oraz minibarem.
Pokaż na mapie  
nasze produkty:
Wysłać wiadomość Hotel Gondola
SABAI, s.r.o.

SABAI, s.r.o.

W naszej ofercie można znaleźć typowe masaże tajskie, jak również aromatyczny masaż całego ciała, refleksyjny masaż stóp czy masaż nastawiony na usnięcie celulitetu. Wszelkie masaże przeprowadzają zaświadczone tajskie masażystki. Oferujemy certyfikaty prezentowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Masaże, Masaże tajskie
Wysłać wiadomość SABAI, s.r.o.
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luksusowy hotel Hoffmeister jest miejscem w Pradze, które ciekawscy odkrywają, zadowoleni wyszukują a wymagający powracają. Oferujemy najwyższy standart międzynarodowego komfortu oraz wyposażenia, nie zakłócając uroku historycznej i romantycznej części miasta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Boutique hotel Praga, Boutique hotel w historycznej Pradze, Hotel w Pradze, Luksusowy hotel w centrum Pragi, Pięciogwiazdkowy hotel w Pradze
Wysłać wiadomość Hotel Hoffmeister
ALBIXON a.s.

ALBIXON a.s.

Firma z własnym czeskim kapitałem. Właściciele prowadzą działalność od roku 1990 pod zastrzeżonym znakiem firmowym Albion. Nasza spółka w trakcie swego istnienia zdobyła czołową pozycję zarówno na rynku czeskim tak i w skali międzynarodowej znajduje się w gronie największych producentów basenów oraz systemów zadaszeń w Europie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Baseny, Baseny zewnętrzne, Wanny Jacuzzi, Zadaszenia basenów
Wysłać wiadomość ALBIXON a.s.
BAZÉN LIBEREC

BAZÉN LIBEREC

Basen pływacki 50 m i basen dziecięcy, brodzik, zjeżdżalnia i hydromasaż dla niemowląt, tobogany 107 i 150 m. Sauny, również wspólna, parowa, hydromasaże, whirpool zewnętrzny, dzika rzeka, strefa skoczniowa, łączka słoneczna i solarium. Nauka pływania, nurkowania, aquaerobik.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Aquapark Liberec, Basen pływacki Liberec, Wellness centrum Liberec
Wysłać wiadomość BAZÉN LIBEREC
Rožnovské pivní lázně s.r.o.

Rožnovské pivní lázně s.r.o.

W łaźniach piwnych staramy sié połáczyć z sobá elementy leczenia alternatywnego opierajácego sié o techniki starych Egipcjan oraz kultur wschodnich, z zwykłymi postépowaniami łaźniowymi oraz fizioterapeutycznymi. Wierzymy, že tylko taka harmonia duszy oraz ciała pozwoli žyć szczéśliwie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Łaźnie piwne Rožnov pod Radhoszczem, Pobyty łaźniowe Rožnov pod Radhoszczem
Wysłać wiadomość Rožnovské pivní lázně s.r.o.
SAUNY SALUS

SAUNY SALUS

Jesteśmy jedną z wiodących firm na czeskim i słowackim rynku. Zajmujemy się budową saun i produkcją piecyków, które są specyficzne swą oryginalnością, wysoką jakością wykonania i długą żywotnością z pięcioletnią gwarancją. Jesteśmy przygotowani na zaspokojenie wszelkich wymagań klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Sauny Salus
Wysłać wiadomość SAUNY SALUS
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.