Usługi w budownictwie

Tutaj 7 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 16
CRAC spol. s r.o.

CRAC spol. s r.o.

Projektowanie, usługi inżynierskie i dostawcze w zakresie budowy Czystych Pomieszczeń Roboczych i HVAC. Dostarczamy Czyste Pomieszczenia Robocze i systemy HVAC wszystkich kategorii na klucz, w przemyśle samochodowym, elektronicznym, lotniczym, zdrowotnym, w farmacji czy mikrobiologii.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.crac.cz  
nasze produkty: Czyste pomieszczenia, Czyste pomieszczenia robocze
Wysłać wiadomość CRAC spol. s r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Produkujemy i realizujemy przestawne ściany działowe, szkalne ściany działowe, ruchome przesuwane ściany akustyczne, zabudowy i pokoje sterownicze przeznaczone do hali przemysłowych i magazynowych. Dysponujemy licznymi doświadczonymi fachowcami, którzy potrafią rozwiązać nawet ponadstandartowe wymagania naszych klientów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Mobilne ściany działowe, Przestawne ściany działowe, Przesuwne ściany działowe, Ściany składane, Ściany przeszklone
Wysłać wiadomość MILT s.r.o.
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a.s. działa w wielu państwach na całym świecie. Jesteśmy nastawieni na działania połączone z projektowaniem, dostarczaniem, czynnością walidacyjną i serwisem budynków do technologii wymagających ( pomieszczenia czyste ) w dziedzinach wykorzystania takich jak farmacja, chemia, elektrotechnika, służba zdrowia itp.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Budowanie pomieszczeń zdrowotnych, Czyste pomieszczenia dla farmacji, Pomieszczenia czyste na klucz, Wyposażenie laboratoriów
Wysłać wiadomość BLOCK a.s.
GEOSTAV spol. s r. o.

GEOSTAV spol. s r. o.

Główną działalnością spółki jest specjalne zakładanie budowli. Realizujemy mury oporowe, pale wiercone i CFA. Potrafimy zapewnić mikropale, kotwy, ściany akustyczne i uszczelniające. Profesjonalny zespół pracowników potrafi kompleksowo rozwiązywać zakładanie budowli.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Fundamentowanie budowli, Ścianki szczelne
Wysłać wiadomość GEOSTAV spol. s r. o.
Sigma České Budějovice spol. s r.o.

Sigma České Budějovice spol. s r.o.

Spółka Sigma České Budějovice spol. s r.o. skupia się na trzech głównych działaniach swego przedsiębrania, do których należy produkcja balustrad, produkcja na zamówienie, oraz wyłączne przedstawicielstwo na rynku krajowym dotyczące sprzedaży komunalnej techniki czyszczącej austriackiej spółki Trilety G.m.b.H. Hallein.

nasze produkty: Balustrada nierdzewna produkcja
Wysłać wiadomość Sigma České Budějovice spol. s r.o.
CHEMOPRAG, s.r.o.

CHEMOPRAG, s.r.o.

Zajmujemy się działalnością projektorską i inżynierską dla budownictwa przemysłowego. Wybór placu budowy. Postępowanie budowlane i terenowe. Dokumentacja potrzebna do budownictwa i eksploatacji. Zapewnienie dostawek. Nadzór nad budownictwem na placu budowy. Kolaudacja i zezwolenie wprowadzenia w ruch.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Postępowanie budowlane i terenowe
Wysłać wiadomość CHEMOPRAG, s.r.o.

ekOOko

Usługi w budownictwie
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość ekOOko

BLOUDEK, s.r.o.

Usługi w budownictwie
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość BLOUDEK, s.r.o.

Ing. Radim Smolka

Usługi w budownictwie
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Ing. Radim Smolka

Radek Hušek

Usługi w budownictwie
Pokaż na mapie  
Wysłać wiadomość Radek Hušek
Strona   1 2 Następna  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.