W

Webac Vibro s.r.o.

Webac Vibro s.r.o.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażem wibratorów przyczepnych. Darmowe doradztwo konstrukcyjne. Pierwszorzędnym zadaniem naszej firmy jest wysoka jakość wyrobów. Ciągle udoskonalamy właściwości naszych produktów. Produkujemy mikrowibratory, wibratory elektryczne oraz pneumatyczne.
nasze produkty: Silniki wibracyjne, Wibratory przemysłowe, Wibratory przyczepne
Wysłać wiadomość
WIXMETAL s.r.o.

WIXMETAL s.r.o.

Podstawową czynnością naszej spółki jest opracowanie metali na zamówienie, spawanie stalowych i nierdzewnych części oraz produkcja różnych stalowych konstrukcji z masą pojedynczych części do pięciu ton. Do grona naszych zadowolonych klientów zaliczamy spółki z RC, Niemiec, Szwajcarii i Francji.
nasze produkty: Produkcja metalowa na zamówienie, Spawane konstrukcje stalowe
Wysłać wiadomość
Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Dławiki, transformatory, cewki, warystory, konektory. Produkcja dławików, sprzedaż elementów indukcyjnych dla zakładów przemysłowych. Produkcja mechaniczna części elektrotechnicznych. Produkcja silników elektrycznych, generatorów i transformatorów.
nasze produkty: Dławiki, Dławiki przeciwzakłóceniowe
Wysłać wiadomość
WATEK s.r.o.

WATEK s.r.o.

Woda ultraczysta – firma Watek jest czołowym producentem i dostawcą urządzeń do przygotowania wody ultraczystej dla celów laboratoryjnych i technologicznych, oraz całości technologicznych do przygotowania wody dla przemysłu, wody pitnej dla małych aglomeracji i małych obiektów.
nasze produkty: Ultra czysta woda, Urządzenia do opracowania wody
Wysłać wiadomość
WALMAG MAGNETICS s.r.o.

WALMAG MAGNETICS s.r.o.

Produkujemy uchwyty magnetyczne przeznaczone do szlifowania, skrawania, EDM jako permanencyjne, elektropermanencyjne oraz jako elektromagnesy, magnesy podnoszące NEO, demagnetyzery stołowe i tunelowe, magnetyczne podstawki wiertnicze i zestawy wytaczające.
nasze produkty: Demagnesowanie, Magnes obciążeniowy, Uchwyt magnetyczny
Wysłać wiadomość
WILD STONE

WILD STONE

Specjalizujemy się na produkcję oraz sprzedaż komórkowego kamienia okładzinowego, nawierzchni portklandzkiej oraz dodatków elewacyjnych. Kładziemy wielki nacisk na jakość naszych produktów. Unowocześniemy oraz udoskonalamy produkcję w wszystkich kierunkach. Regularnie poszerzamy portfolium naszych wyrobów.
nasze produkty: Kamienne płytki okładzinowe, Płyta ceglana
Wysłać wiadomość
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą wielofunkcyjnego sprzętu do trawy, kosiarki do trawy, ciągniki, miniciągniki, odśnieżarki, sprzęt do koszenia wysokiej trawy, obracarki do siana, mulczarki, sczotki do zamiatania, pompy do ciągników i inne. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne.
nasze produkty: Ciągniki, Kosiarki, Odśnieżarki
Wysłać wiadomość
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Blumenfeld oferuje sprzedaż tarcicy ślusarskiej i egzotycznej, pryzmy klejone i konstrukcyjne ( KVH, BSH ), panele okładzinowe i podłogowe, spoiny szczelinowe, biodeski. Sprzedaż materiałów wielkopowierzchniowych – płyty stolarskie, sklejki, lamina, OSB, DTD, MFP, MDF i płyty fornirowe.
nasze produkty: Materiały drewniane, Tarcica
Wysłać wiadomość
WELDING PROGRESS

WELDING PROGRESS

Oferujemy szeroki asortyment źródeł dla wszystkich metod spawania ( spawarki punktowe, łukowe i plazmowe ), materiały dodatkowe, akcesoria, pomoce ochronne, urządzenia filtracyjne i ścierniwo krajowych i zagranicznych producentów, wyposażenie dla autoserwisów i inne.
nasze produkty: Spawanie, Spawarki, Sprzęt spawalniczy
Wysłać wiadomość
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Główną częścią naszej działalności jest produkcja palet z drewna i usługi związane z tą dziedziną. Oferujemy kompleksowe usługi – EUR palety z drewna, proste palety z drewna, palety z drewna, UK palety z drewna oraz lekkie palety z drewna.
nasze produkty: Drewniane EUR palety
Wysłać wiadomość
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner jest Państwa kontrahentem dla urządzeń przyczepnych i podnośnikowych, sprzętu linowego, umocowania ładunku oraz wyposażenia dla bezpieczeństwa osób. Oferujemy jakość i serwis, w naszej firmie jest klient zawsze na pierwszym miejscu. Produkcja, sprzedaż, serwis.
nasze produkty: Urządzenia dźwignicowe, Urządzenia manipulacyjne, Urządzenia mocujące
Wysłać wiadomość
WELLNESS HOTEL STEP

WELLNESS HOTEL STEP

Hotel STEP znajduje się w Pradze 9 blisko centrum, w pobliżu O2 areny. Kompleks hotelowy dysponuje 160 pokojami i oferuje usługi konferencyjne, kongresy, imprezy firmowe. W hotelu znajduje się basen, centrum wellness, golf indoor, bowling, tenis i squash.
nasze produkty: Wellness hotel Praha
Wysłać wiadomość
WIREX, s.r.o.

WIREX, s.r.o.

Gabiony, jumbogabiony, materace gabionowe, sieci heksagonalne, walce gabionowe. Konstrukcje gabionowe, siatki spawane do gabionów, konstrukcje gabionowe sześciokątne – siatki heksagonalne, systemy łączące, złącza i spirale.
nasze produkty: Gabiony ( kosze kamienne )
Wysłać wiadomość
WORLD COMMERCE, s.r.o.

WORLD COMMERCE, s.r.o.

Produkujemy EUR palety z jakościowego drewna według UIC 435-2. Prowadzimy naprawy palet z drewna, najczęściej EUR i standartowych. Posiadamy licencję na produkcję i naprawy palet EUR. Prowadzimy skup palet EUR i standard, również uszkodzonych. Transport palet w cenie.
nasze produkty: EUR palety z drewna
Wysłać wiadomość
W - PLAST.cz s.r.o.

W - PLAST.cz s.r.o.

W naszym programie produkcyjnym znajdziecie Państwo dostawki i montaż okien PCV, drzwi – balkonowych, przesuwnych, składanych i wejściowych oraz akcesoria do danych produktów - rolety zewnętrzne, żaluzje wewnętrzne, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, siatki przeciw owadom.
nasze produkty: Okna dla bloków mieszkalnych, Okna dla spółdzielni mieszkaniowych, Okna z PCV, Producent okien, Produkcja okien
Wysłać wiadomość
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Szafy do zabudowy oraz szatnie na wymiar, produkcja, sprzedaż, montaż. Bogata oferta materiałów, systemów otwierania oraz dodatków we wszystkich kategoriach cenowych. Projekt graficzny, kalkulacja, przeprowadzenie pomiarów, transport - darmowo! Wszystko możliwe na raty. Darmowa linia telefoniczna 800 179 260.
nasze produkty: Szafy do ubrań Woodface, Szafy do zabudowy Woodface, Szafy na wymiar Woodface
Wysłać wiadomość
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Produkcja tarcicy budowlanej oraz kolejnych wyrobów tartacznych, rżniemy okrąglaki świerkowe, szlifujemy narzędzia tnące w naszej szlifiarni. Produkujemy wyżarżania dla domów z bali oraz budynków. Okrąglaki przeznaczone do produkcji tarcicy budowlanej odkorowywujemy i skracamy na własnej linii manipulacyjnej.
nasze produkty: Tarcica budowlana
Wysłać wiadomość
WOOD SYSTEM s.r.o.

WOOD SYSTEM s.r.o.

Dostarczamy domy rodzinne- domy z drewna, montowane domy z drewnianą konstrukcją masywną. Domy z drewna, ekologiczne i energetyczno oszczędne montowane domy rodzinne na klucz w różnym stopniu rozbudowania. Indywidualne rozwiązanie wielkości, dyspozycji i zasięgu dostawy.
nasze produkty: Rodzinne domy z drewna
Wysłać wiadomość
WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

Produkcja, montaż oraz renowacje szerokiej gamy urządzeń świetlnych. Klasyczne oraz nowoczesne, kryształowe, szklane oraz metalowe żyrandole. Na zlecenie wyprodukujemy również niestandartowe oraz wielkorozmiarowe urządzenia świetlne. Szkło dekoracyjne, użytkowe oraz artystyczne, biżuteria szklana.
nasze produkty: Czeskie żyrandole kryształowe, Murano żyrandole, Szklane żyrandole
Wysłać wiadomość
WAVIN Ekoplastik s.r.o.

WAVIN Ekoplastik s.r.o.

Wavin Ekoplastik, należy do koncernu międzynarodowego Wavin Group, uważanego za największego producenta PE rur do instalacji wodnych – rury, węże ciśnieniowe do ciepłej i zimnej wody, do ogrzewania podłogowego i centralnego, rury i studzienki kanalizacyjne, konserwacja, sanacja bezwykopowa kanalizacji.
Wysłać wiadomość
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.