Worki

 
Strona   1 2 3 Następna
Pokazuje firmy 19 w sumie 21
ZLP s.r.o.

ZLP s.r.o.

Produkujemy różne rodzaje opakowań foliowych ( PP PE ). Do naszych produktów należą woreczki do pakowania artykułów spożywczych, woreczki do pakowania owoców i warzyw, woreczki do pakowania tekstylii itd, worki, torby, folie z wykończeniem graficznym i nadrukiem folii.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Plastikowe koperty pocztowe, Woreczki do pakowania artykułów spożywczych, Woreczki do pakowania CD, Woreczki do pakowania wyrobów tekstylnych
Wysłać wiadomość ZLP s.r.o.
PIRANU GROUP s.r.o.

PIRANU GROUP s.r.o.

Nasza firma zajmuje się produkcją luksusowych toreb papierowych z uchwytami wykonanymi z bawełny lub z plastiku. Torby naszej produkcji są lubiane z kilku powodów – są ekologiczne i cenowo korzystne. Następnie produkujemy pudełka z papieru, torebki na wino i inne opakowania z kartonu i tektury.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Papierowe torby
Wysłać wiadomość PIRANU GROUP s.r.o.
LITOBAL s.r.o.

LITOBAL s.r.o.

Jesteśmy specjalnie nastawieni na produkcję opakowań papierowych, torebek, woreczków i kartonów według wymagań i rozmiarów. Produkujemy specyficzne opakowania papierowe takie jak np. papier do pakowania w rolkach, handlarskie woreczki papierowe, papierowe woreczki na zapakowanie drugiego śniadania lub podwieczorku, woreczki papierowe do Hot-Dogów i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Torby papierowe prezent
Wysłać wiadomość LITOBAL s.r.o.
Strona   1 2 3 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.