Wyposażenie nieruchomości

Tutaj 35 znajdują się sekcje w których jest 18 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 288
Technistone, a.s.

Technistone, a.s.

Produkujemy kamień konglomerowany w ponad 30tu odcieniach. Zastosowanie: płyty kuchenne, płyty łazienkowe oraz meblowe, okładzina, płytki, parapety, schody i inne. Materiał Technistone posiada doskonałe właściwości użytkowe: wysoka trwałość, niechłonność, łatwa konserwacja.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.technistone.com  
nasze produkty: Blaty robocze, Kamień konglomerowany, Płyty kuchenne
Wysłać wiadomość Technistone, a.s.
GAPA MB, s.r.o.

GAPA MB, s.r.o.

Produkujemy maty czyszczące, maty tekstylne, maty wejściowe, maty z aluminium oraz szczotkowe. Maty przeciwzmęczeniowe oraz ergonomiczne przeznaczone do przemysłu. Maty tekstylne z logiem firmy. Maty basenowe. Maty standartowe przeznaczone do domów jednorodzinnych oraz mieszkań. TOPWELL, OPENWELL, SHATWELL.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.gapa.cz  
nasze produkty: Maty czyszczące, Rogoże, Wycieraczki wejściowe
Wysłać wiadomość GAPA MB, s.r.o.
LÁF NEREZ s.r.o.

LÁF NEREZ s.r.o.

Produkcja urządzeń nierdzewnych, systemów odwadniających,kanałów ściekowych, rynien, rusztów, nierdzewnych drzwi eksploatacyjnych, chłodniczych, produkcja i montaż kolektorów słonecznych. Produkcja zleceniowa według wymagań ( zbiorniki, wanny i tym podobnych ).
Pokaż na mapie   Strona www.: www.laf.cz  
nasze produkty: Balustrady z stali nierdzewnej, Drzwi chłodnicze, Korytka łazienkowe, Nierdzewny podłogowy kanał ściekowy, Produkcja zleceniowa – stal nierdzewna, Zbiorniki nierdzewne
Wysłać wiadomość LÁF NEREZ s.r.o.
Střechy Vaníček spol. s r.o.

Střechy Vaníček spol. s r.o.

Naprawy, rekonstrukcje i docieplanie dachów płaskich budynków i obiektów przemysłowych, mieszkalnych i wielkopłytowych domów. Korzystamy z folii Protan. Produkujemy elementy blacharskie na CNC urządzeniach SCHECHTL. Produkty blacharskie można zakupić w naszym sklepie internetowym.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.strechy-vanicek.cz  
nasze produkty: Płaskie dachy
Wysłać wiadomość Střechy Vaníček spol. s r.o.
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i eksportem plastików. Stosujemy technologie wyciskania i wtryskiwania plastików. Produkujemy budowlane profile plastikowe do docieplania, płyty gipsowo-kartonowe, tynkowe; rury zabezpieczające, mikro-rurki, przewody plastikowe do wentylacji, węże, drobne wytłoczki.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.mat-plasty.pl  
nasze produkty: Mikrorurki do instalacji mikrokabli, Plastikowe profile budowlane, Przewody plastikowe do wentylacji oraz akcesoria, Rury zabezpieczające, Węże plastikowe
Wysłać wiadomość MATEICIUC a.s.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Produkujemy i realizujemy przestawne ściany działowe, szkalne ściany działowe, ruchome przesuwane ściany akustyczne, zabudowy i pokoje sterownicze przeznaczone do hali przemysłowych i magazynowych. Dysponujemy licznymi doświadczonymi fachowcami, którzy potrafią rozwiązać nawet ponadstandartowe wymagania naszych klientów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Mobilne ściany działowe, Przestawne ściany działowe, Przesuwne ściany działowe, Ściany składane, Ściany przeszklone
Wysłać wiadomość MILT s.r.o.
COMMODUM, spol. s r.o.

COMMODUM, spol. s r.o.

Nasze szczero czeska firma z powodzeniem działa na rynku krajowym i zagranicznym już od roku 1988. Naszym głównym programem jest produkcja schodów, płotów, drewnianych płytek okładzinowych oraz podłogowych, w produkcji zleceniowej to głównie domy drewniane, domki weekendowe z ociepleniem lub bez ocieplenia.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Schody, Schody drewniane, Schody drewniane
Wysłać wiadomość COMMODUM, spol. s r.o.
PRESIZA s.r.o.

PRESIZA s.r.o.

Produkujemy i zapewniamy dostawę konstrukcji z wielką wytrzymałością mechaniczną do zadaszania ogrodów zimowych oraz system przesuwnych drzwi i okien. Ogrody zimowe są wyposażone w przeszklone otwierane i przesuwane drzwi i okna różnego rodzaju.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Aluminiowe ogrody zimowe, Ogrody zimowe, Ogrody zimowe
Wysłać wiadomość PRESIZA s.r.o.
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Produkujemy tuleje budownicze do drzwi przesuwanych, segmentowych, schodów kręconych, klasycznych do wnątrz czy eksterierów oraz schodów strychowych wbudowanych do sufitu czy do ściany.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drzwi przesuwane, Schody, Schody strychowe, Tuleja budowlana
Wysłać wiadomość JAP spol. s r. o.
SWN Moravia, s.r.o.

SWN Moravia, s.r.o.

Produkcja schodów z drewna, z metalu, schodów kombinowanych z więcej materiałów, schodów wrzecionowych, obkłady klatek schodowych, schodów samonośnych z litego drewna, z metalu i ze stali nierdzewnej. Balustrady z drewna, ze stali nierdzewnej, balustrad z metalu i balkonów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Schody z drewna, Schody z metalu
Wysłać wiadomość SWN Moravia, s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.