Zabawki, sport i rozrywka

Tutaj 3 znajdują się sekcje w których jest 71 podsekcji

 
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna
Pokazuje firmy 2140 w sumie 83
Putzer - půjčovna lodí

Putzer - půjčovna lodí

Nasza specjalizacja to turystyka wodna na rzece Vltava, Ohře oraz Berounka łącznie z transportem materiałów, osób. Wypożyczalnia łódek oraz pontonów: jakościowe pontony, łódki, wiosła, beczki, kamizelki. Odpowiednie dla kursów szkolnych oraz wycieczek, wakacji rodzinnych, wycieczek jednodniowych, imprez firmowych.
nasze produkty: Wypożyczalnia łódek Putzer
Wysłać wiadomość Putzer - půjčovna lodí
BOWLCZECH LIMITED

BOWLCZECH LIMITED

Zapewniamy detaliczną i hurtową sprzedaż dopełnień dla centrum bowlingowych (kręgielni) i graczy. Dostarczamy części zapasowe dla urządzeń różnej marki. Zapewniamy budownictwo centrum bowlingowych (kręgielni), serwis oraz rekonstrukcję centrum bowlingowych.
nasze produkty: Tory bowlingowe (kręglarskie)
Wysłać wiadomość BOWLCZECH LIMITED
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha swoim wizytorom oferuje unikatny świat wodny, obszerny świat saun, luksusowe spa, dwupietrowe fitness, restauracje oraz bary. Naszym klientom oferujemy więcej zabawy, relaksacji, witalności. Troszczymy sie o Państw zdrowy styl życia.
nasze produkty: Fitness Praha, Parki Wodne w Republice Czeskiej, Wellness centrum
Wysłać wiadomość Aquapalace Praha
SP KOLO s.r.o.

SP KOLO s.r.o.

Sprzedajemy rowery górskie, trekkingowe, drogowe i dziecięce mark Merida, Specialized, Giant, Pells i Spyder. Zapewniamy całościowy serwis. Następnie oferujemy budowę rowerów na zamówienie oraz szeroki wybór dodatków, ubrania cyklistyczne, obuwie cyklistyczne, zniżki sezonowe.
nasze produkty: Rowery górskie Merida, Rowery górskie Specialized
Wysłać wiadomość SP KOLO s.r.o.
FILIPSPORT, spol. s r. o.

FILIPSPORT, spol. s r. o.

Produkcja i sprzedaż: tradycyjna produkcja urządzeń do ćwiczeń oraz narządzi sportowych przeznaczonych do fitness, kulturystyki, szkół oraz pozostałych miejsc sportowych. Kolejną naszą działalnością jest współpraca podczas produkcji wymienników ciepła, aparatów absorbcyjnych, kolektorów słonecznych, kontenerów i krzeseł.
nasze produkty: Urządzenia do ćwiczeń
Wysłać wiadomość FILIPSPORT, spol. s r. o.
EUROGAME, s.r.o.

EUROGAME, s.r.o.

Produkujemy huśtawki sprężynowe oraz nierdzewne mini-karuzele marki HARI. Częścią naszego portfelu są także ślizgawki laminatowe, elementy motoryczne i ruchowe oraz przyrządy sportowe dla dzieci. Wszystkie elementy do gry i zabawki spełniają standardy bezpieczeństwa ważne w Republice Czeskiej i Unii Europejskiej.
nasze produkty: Huśtawka sprężynowa
Wysłać wiadomość EUROGAME, s.r.o.
Svět dýmek.cz

Svět dýmek.cz

SVET DYMEK.cz (Świat fajek.cz) prowadzi import i sprzedaż wysokiej jakości orientalnych fajek wodnych i akcesoriów. Nasze fajki wodne dystrybuujemy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Hurt i detal. Atrakcyjne warunki hurtowe dla partnerów handlowych.
nasze produkty: Fajki wodne
Wysłać wiadomość Svět dýmek.cz
EURO - BOWLING s.r.o.

EURO - BOWLING s.r.o.

Spółka EURO-BOWLING zajmuje się sprzedażą, produkcją, serwisem oraz instalacją torów bowlingowych. EURO BOWLING w całej Europie przedstawia najbardziej dogodne opracowanie elementów bowlingowych w bardzo niskich cenach nabycia oraz następującą eksploatację.
nasze produkty: Tory bowlingowe
Wysłać wiadomość EURO - BOWLING s.r.o.
R - STICK

R - STICK

Produkcja pałeczek do perkusji. Oferta typowych rodzajów lub pałeczki na zamówienie. Ponad 50 podstawowych modeli + możliwość modyfikacji długości, kształtu i grubości poszczególnych typów. Możliwość produkcji specjalnych pałeczek na zamówienie według wymagań klienta. Nadruk na pałeczkach na zamówienie.
nasze produkty: Pałeczki do perkusji
Wysłać wiadomość R - STICK
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Czy chcesz zabawić się w grę pełną adrenaliny - paintball? Znajdziesz nas w byłej rosyjskiej bazie radarowej w pobliżu Milovic o powierzchni 4000 m2, która przez długie lata skryta była przed okiem społeczności. Członkowstwo w naszym klubie przynosi wiele wygód i zniżek.
nasze produkty: Paintball Milovice
Wysłać wiadomość Paintball Milovice
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma z długoletnią tradycją zajmująca się produkcją biegówek, nart back country, szeroką paletą nart zjazdowych przeznaczonych dla użytkowników zarówno początkujących jak dla profesjonalnych zawodników oraz snowboardów.
nasze produkty: Produkcja nart
Wysłać wiadomość SPORTEN, a.s.
GUFEX s.r.o.

GUFEX s.r.o.

Zajmujemy się obróbką gumy technicznej. Naszym produktem jest krążek hokejowy, dalej zajmujemy się produkcją na zamówienie i robimy produkty gumowe dla potrzeb gospodarstwa domowego. Nasz program produkcyjny jest bardzo różnorodny to znaczy, że jesteśmy zdolni produkować nawet małe serie produktów.
nasze produkty: Krążek hokejowy
Wysłać wiadomość GUFEX s.r.o.
Pavel Trampota - PT-servis

Pavel Trampota - PT-servis

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybucją odżywek i suplementów sportowych. Należymy do największych hurtowni i sklepów w interniecie. Sprzedajemy artykuły mark Cytosport, Aminostar, Twinlab, Ryor, Barny s, Bio pharma, Bio Tech, Next, Promax, AMP, Wallmark i innych.
nasze produkty: Odżywki dla sportowców
Wysłać wiadomość Pavel Trampota - PT-servis
Ranč Kostelany s.r.o.

Ranč Kostelany s.r.o.

Rancz Kostelany znajduje się w Parku Przyrodniczym Chřiby niedaleko Kroměříže, gdzie znajduje się Hotel *** Crazy Mary, stylowa restauracja, aquacentrum, szkoła jazdy konnej. Hodowla koni amerykańskiego plemionia Quarter Horse, imprezy firmowe pod klucz, teatr westernowy.
nasze produkty: Rancz
Wysłać wiadomość Ranč Kostelany s.r.o.
PETROF, spol. s r.o.

PETROF, spol. s r.o.

Petrof, którego największymi odbioracmi są Rosja, Japonia, Chiny, Australia i Niemcy, należy do największych producentów pianin i fortepianów w Europie. Podczas 147 lat egzystencji wyprodukowano tu ponad 600 000 fortepianów, które później sprzedano do 60 krajów świata.
nasze produkty: Pianina Petrof
Wysłać wiadomość PETROF, spol. s r.o.
PEROPE Tábor s.r.o.

PEROPE Tábor s.r.o.

Produkcja i sprzedaż turystycznych łodzi kanoe z poliesterowego laminatu szklanego. Wysoka jakość łódek bazuje na długoletnich doświadczeniach produkcyjnych oraz wodniackich. Wykonujemy serwis gwarancyjny oraz pozagwarancyjny łódek oraz naprawy różnych produktów z laminatu szklanego. Udzielamy gwarancję 24 miesięcy.
nasze produkty: Łódki kanoe
Wysłać wiadomość PEROPE Tábor s.r.o.
READY LINE s.r.o.

READY LINE s.r.o.

Nasza spółka READY LINE, Sp. z o.o. oferuje szeroki asortyment produktów, w którym znajdziecie również wyroby do użytku publicznego, na przykład ławki, słupy i słupki drogowe, stojaki do rowerów lub bariery do parkowania. READY LINE, Sp. z o.o. oferuje asortyment najwyższej jakości.
nasze produkty: Wyroby do użytku publiczengo
Wysłać wiadomość READY LINE s.r.o.
FUN DIVING, s.r.o.

FUN DIVING, s.r.o.

Oferujemy naukę nurkowania ze sprzętem, kursy nurkowania, nurkowanie w Chorwacji, czeska baza w Chorwacji na wyspie Murter i Srima, nurkowanie na Karaibach, Wyspach Dziewiczych Saint Croix, PADI diving Centrum, egzaminy na kapitana, wynajem statków i żaglowców.
nasze produkty: Nurkowanie w Chorwacji
Wysłać wiadomość FUN DIVING, s.r.o.
NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY to idealne miejsce do treningu sportowców amatorów oraz zawodowców oraz klubów. Oferujemy idealne warunki do zgrupowania sportowców oraz campingów treningowych. Oferujemy: hotel, parking, fitness, pizzerię z dwoma salonikami, piwnicę, salę gimnastyczną i inne.
nasze produkty: Stadion zimowy Republika Czeska
Wysłać wiadomość NED HOCKEY s.r.o.
FURCH GUITARS, s.r.o.

FURCH GUITARS, s.r.o.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą gitar, mandolin i akustycznych gitar basowych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
nasze produkty: Gitary akustyczne
Wysłać wiadomość FURCH GUITARS, s.r.o.
Strona   Powrót   1 2 3 4 5 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.