Zdrowa żywność

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 18 w sumie 117
BENKOR s.r.o.

BENKOR s.r.o.

Jesteśmy czeską spółką o ponad siedemdziesięcioletniej tradycji. Specjalizujemy się w produkcji przypraw, ziół i suszonych warzyw. Wielki nacisk kładziemy na zasady racjonalnego odżywiania. Zaopatrujemy rynek w ponad sto pięćdziesiąt gatunków przypraw oraz ziół i ponad sto rodzajów mieszanek.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.benkor.cz  
nasze produkty: Preparaty do konserwowania, Przyprawy
Wysłać wiadomość BENKOR s.r.o.
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Spółka rodzinna NOMINAL od początku swej działalności (*1993) nastawiona jest do produkcji naturalnych artykułów spożywczych, które są odpowiednie do utrzymywania zdrowego stylu życia oraz artykułów spożywczych bez zawartości glutenu. Duży nacisk kładziemy na jakość zastosowanych surowców. Część surowców pochodzi z własnej produkcji.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.nominal.cz  
nasze produkty: Jaglana kasza zbożowa Nomina BIO, Kasza z cerealiów Nomina, Mąka bezglutenowa NOMIX
Wysłać wiadomość NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy włoskie paluszki GRISSINI, wieloziarniste paluszki graham, sypane paluszki włoskie, włoskie paluszki sezam, Paluszki Opawskie z smakiem czosnek, ser, ser i chilli oraz z smakiem słoniny.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Paluszki grahamki, Paluszki Grissini, Paluszki o smaku serowym
Wysłać wiadomość PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
Miloš Křeček KK, s.r.o.

Miloš Křeček KK, s.r.o.

Nasza firma zajmuje się produkcją mięsa i przetworów mięsnych. Następnie zapewniamy dostawy mięsa drobiowego, wędlin i mrożonek. Zaopatrujemy w produkty mięsne restauracje, hotele, botele (hotel na statku), szkoły, przedszkola, jadalnie i inne obiekty gastronomiczne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Drób chłodzony, Mięso wędliny - zaopatrzanie
Wysłać wiadomość Miloš Křeček KK, s.r.o.
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

Zakład rodzinny OPAC sp.z o.o. produkuje pieczywo o przedłużonym okresie spożycia oraz wyroby z półki zdrowej żywności. Specjalizujemy się w produkcji według własnych receptur - herbatników wieloziarnistych, herbatników bezglutenowych i niskokalorycznych herbatników z wysoką zawartością błonnika .
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Pełnoziarniste herbatniki zbożowe
Wysłać wiadomość OPAC s.r.o.
Minimlékárny Mláka

Minimlékárny Mláka

Nasza spółka zajmuje się roślinną i zwierzęcą produkcją z następującym opracowaniem mleka. Produkujemy jogurty zwierzęce, pasty z twarogu, cieplnie opracowane, różne rodzaje serów, mleka jogurtowe, kiszki, twarogi o różnym smaku itd.

nasze produkty: Tłusty twaróg
Wysłać wiadomość Minimlékárny Mláka
ASP CZECH s.r.o.

ASP CZECH s.r.o.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem, oferujemy wyroby zdrowego wyżywienia oraz dodatków do żywności przeznaczonych do prewencji oraz skutecznego przezwyciężenia nad chorobami cywilizacji, następnie sprzedajemy suszone napoje z roślin. Produkty ASP są uchwalone przez Ministerstwo zdrowia Republiki Czeskiej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Suszone napoje z roślin
Wysłać wiadomość ASP CZECH s.r.o.
Pavel Trampota - PT-servis

Pavel Trampota - PT-servis

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybucją odżywek i suplementów sportowych. Należymy do największych hurtowni i sklepów w interniecie. Sprzedajemy artykuły mark Cytosport, Aminostar, Twinlab, Ryor, Barny s, Bio pharma, Bio Tech, Next, Promax, AMP, Wallmark i innych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Odżywki dla sportowców
Wysłać wiadomość Pavel Trampota - PT-servis
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.