Maszyny dla przemysłu spożywczego i wyposażenie

Tutaj 1 znajdują się sekcje w których jest 0 podsekcji

 
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 260
Lindr chladicí a výčepní technika

Lindr chladicí a výčepní technika

Produkujemy i sprzedajemy urządzenia do lania i chłodzenia piwa, chłodziarki do piwa, przenośne chłodziarki do lania piwa, osprzęt do lania piwa. Oferujemy sprężarki, saturatory, beczki, party pompki, kolumny rozlewcze oraz kompletny osprzęt do lania piwa.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.lindr.cz  
nasze produkty: Chłodzenie piwa, Chłodziarki do piwa, Kontaktowe urządzenie do nalewania piwa, Luksusowe urządzenie do nalewania, Osprzęt do lania piwa, Pygmy, Saturator, Urządzenie do nalewania wody
Wysłać wiadomość Lindr chladicí a výčepní technika
Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.

Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.

BLAŽEK jest czołowym producentem urządzeń pakujących, oferuje technikę manipulacyjną, kolejne akcesoria dla jedno-porcjowych pakowań do torebek stick i tetraeder, które są odpowiednie do pakowania sypkich i ciekłych produktów. Rodzaj: ABM EN, ABM DeN, ABM D, MPB, PBMX, ABG, ABK, AMT.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.blazekpackagingmachines.com  
nasze produkty: Automatyczne maszyny pakujące, Producent maszyn do pakowania
Wysłać wiadomość Pavel Blažek, balicí stroje s.r.o.
Bílek Filtry s.r.o.

Bílek Filtry s.r.o.

Bílek Filtry Sp. z o.o. produkuje, handluje i stosuje filtry, urządzenia filtracyjne płynów oraz stacje sanitacyjne CIP z stali nierdzwnej w Republice Czeskiej i zagranicy. Projekty, doradztwo w dziedzinie filtracji i sanitacji w przemyśle maszynowym, spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym.
Pokaż na mapie   Strona www.: filtrace.com  
nasze produkty: Filtracja piwa, Filtracje, Filtry
Wysłać wiadomość Bílek Filtry s.r.o.
Global Servis, spol. s r.o.

Global Servis, spol. s r.o.

Spółka GLOBAL SERVIS sp. z o.o. Chotebor zapewnia przygotowanie projektowe i techniczne, dostawy i montaż urządzeń technologicznych, linii produkcyjnych i systemów rurociągowych ze stali nierdzewnej włącznie towarzyszącej instalacji elektrycznej, pomiary, regulacja.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.globalservis.cz  
nasze produkty: Wyposażenie technologiczne mleczarni
Wysłać wiadomość Global Servis, spol. s r.o.
SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.

Produkujemy urządzenia kondensacyjne, sprężarki oraz sprężone jednostki kondensacyjne, chłodziarki płynów oraz specjalne chłodziarki przemysłowe, przepływowe suche i mokre chłodziarki napojów, wytwórnie wody gazowanej oraz urządzenia post-mix. Następnie przeprowadzamy obróbkę blach.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Chłodzenie przemysłowe, Sprzęt do lania napoi, Urządzenie chłodzeniowe
Wysłać wiadomość SINOP CB a.s.
J 4  s.r.o.

J 4 s.r.o.

Produkujemy i dostarczamy kompletne, w pełni lub półautomatycznie sterowane technologiczne całości oraz linie produkcyjne z tunelowymi taśmowymi piecami PPP przeznaczone do piekarni, pieczywarni czy zakładów cukierniczych. Piece piekarskie J4 posiadają oryginalną konstrukcję, chronioną przemysłowymi patentami.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Linie piekarskie, Taśmowe piece piekarnicze, Technologie piekarskie
Wysłać wiadomość J 4  s.r.o.
MORKUS Morava s.r.o.

MORKUS Morava s.r.o.

Dostarczamy technologie do magazynowania w gałęziach rolnictwa, ekologii i przemysłu. Obiektami do magazynowania są wielkopojemnościowe silosy zbożowe, zbiorniki i pojemniki z emaliowanych lub ocynkowanych blach włącznie z załadunkiem, rozładunkiem i innymi drogami technologicznymi.

nasze produkty: Rozbiórka - likwidacja, Silosy emaliowane, Zbiorniki emaliowane
Wysłać wiadomość MORKUS Morava s.r.o.
TECHMIX s.r.o.

TECHMIX s.r.o.

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy urządzenia do mieszania, reaktory chemiczne, bioreaktory oraz aparaty z mieszalnikami dla przemysłu chemicznego i spożywczego oraz cały szereg innych dziedzin, które do swej działalności wykorzystują mieszania, homogenizację w środowisku cieczowym.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Mieszalniki dla przemysłu chemicznego i spożywczego
Wysłać wiadomość TECHMIX s.r.o.
Appec Group, a.s.

Appec Group, a.s.

Nasza firma rozwija, konstruuje i produkuje wężowe maszyny pakunkowe, maszyny dozujące jak na przyład wagi kombinacyjne i linearne, dozowniki objętościowe i ślimakowe, horyzontalne automaty dozujące / napełniające, specjalne linie do opracowania słonych pałeczek, przenośniki i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Maszyny dozujące, Maszyny pakunkowe, Pakowanie do gotowych woreczków, Przenośniki, Wagi kombinacyjne, Wagi liniowe
Wysłać wiadomość Appec Group, a.s.
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma produkuje sprzęt do lania piwa oraz sprzęt gastronomiczny w całym jego asortymencie, z nastawieniem na stoły chłodzące i mrożące, które dzięki swojej konstrukcji i jakości uzyskały sobie klientów w kraju, jak również w zagranicy. Zapewnimy projektację oraz działalność doradczą.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wyposażenie dla fast food-ów
Wysłać wiadomość RGT s.r.o.
Strona   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.