Opakowania papierowe/kartonowe

 
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna
Pokazuje firmy 110 w sumie 51
Czech Pack, spol. s r.o.

Czech Pack, spol. s r.o.

Producent papierowych taśm klejących, które są niezawodne, całkowicie w harmonii z naturą i w dogodnych cenach.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.czechpack.cz  
nasze produkty: Fleksodruk, taśmy klejące z nadrukiem, Papierowe taśmy klejące
Wysłać wiadomość Czech Pack, spol. s r.o.
Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Produkcja opakowań i kartonów do pakowania Państwa produktów. Oferujemy Państwu kompletny serwis w dziedzinie produkcji opakowań zbiorowych, transportowych i konsumpcyjnych. Produkujemy pudła, opakowania, boksy transportowe, pudełka, pudła klapowe, oktabiny, fiksacja, kraty, nadruk.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kartonowe pudła klapowe, Papierowe boksy transportowe, Pudła z tektury falistej, Rogi ochronne, Wycięcia formatowe
Wysłać wiadomość Podorlická kartonážní spol. s r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY s.a. działa w przemyśle papierniczym w dziedzinie obróbki papieru. Specjalizujemy się na produkcję ekologicznych materiałów wypełniających, fiksacyjnych i pakunkowych o strukturze plastra miodu, jak również Fixboard ® - palet, boksów transportowych. W tej produkcji zaliczamy się do czołowych producentów Europy środkowej.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Biała korkowa tablica magnetyczna, Kątowniki tekturowe, Palety tekturowe, Papier o strukturze plastra miodu, Płyty Fixboard, Przewozowe boksy tekturowe
Wysłać wiadomość MELECKY a.s.
IRISA, výrobní družstvo

IRISA, výrobní družstvo

Firma z długoletnią tradycją na rynku czeskim. Obecnie posiada 4 programy produkcyjne: produkcja i sprzedaż szklanych ozdób choinkowych ( bombki ), prasowanie i montaż wyrobów z termoplastów, narzędziownia ( produkcja forem dla wstryskiwania i próżniowania tworzyw sztucznych ) oraz kartonaż.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kartonaż, Ozdoby choinkowe, Prasowanie tworzyw sztucznych
Wysłać wiadomość IRISA, výrobní družstvo
E M B A , spol. s r. o.

E M B A , spol. s r. o.

Jesteśmy największym czeskim producentem segregatorów z dźwignią, systemów archiwizacyjnych do archiwacji krótko i długotrwałej oraz artykułów biurowych z gładkiej tektury makulaturowej. Produkujemy głównie segregatory z dźwignią, segregatory archiwizacyjne i do zawieszenia oraz boxy i pudła do archiwizacji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Pudła do archiwizacji, Segregatory z dźwignią
Wysłać wiadomość E M B A , spol. s r. o.
RONEX s.r.o.

RONEX s.r.o.

Oferujemy materiały opakunkowe, maszyny opakunkowe, opakowania, pakowanie na zlecenie, luksusowe kartony, maszyny do klejenia i taśmowania, spawarki impulsowe, maszyny do pakowania czasopism i innych, folie PE, PCV, PP, folie konsumpcyjne, ręczna produkcja zleceniowa i inne.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Folie pakowe, Maszyny opakunkowe, Opakowania tekturowe, Pudła tekturowe
Wysłać wiadomość RONEX s.r.o.
B E T A Z s.r.o.

B E T A Z s.r.o.

Czołowy producent czeski – kartonów - pudeł tekturowych. Produkcja pudeł tekturowych, opakowania kaszerowane, pudełka tekturowe do pizzy, kanapek, tortów, ciastek, segregatory, opakowania CD, DVD, i opakowania kaset wideo, pudła tekturowe – wykrawanie formatowe. Pudła tekturowe do tortów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Pudła tekturowe
Wysłać wiadomość B E T A Z s.r.o.
OBAL PRINT, s.r.o.

OBAL PRINT, s.r.o.

Produkujemy pudła, opakowania, plakaty, billboardy, materiały propagacyjne POS z tektury, mikrowłókien, papieru kredowego. Offsetowy druk wielkoformatowy – pięć kolorów, kaszerowanie i wycięcia w formacie 100x140 cm. Lakierowanie UV 120 x 160 cm, różne sposoby klejenia, kompletowanie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Pudła z tektury
Wysłać wiadomość OBAL PRINT, s.r.o.
KRABICE, s.r.o.

KRABICE, s.r.o.

Produkujemy i sprzedajemy materiały opakunkowe, opakowania papierowe oraz pudła z tektury falistej. Produkcja zleceniowa pudeł z tektury falistej, mikrofala – trzywarstwowa – pięciowarstwowa. Najbardziej pożądane typy i wymiary pudeł posiadamy w magazynie. Darmowy transport w Pradze, po uzgodnieniu również poza Pragą
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Pudła z tektury falistej
Wysłać wiadomość KRABICE, s.r.o.
PAPOS v.o.s.

PAPOS v.o.s.

Surowce wtórne, skup, żelazo, metale kolorowe, papier i tekstyl. Cmentarz samochodowy, usługi asystenckie, autoholowanie – non stop, pneuserwis. Produkcja maszynowej tektury szmacianej. Produkcja tektury jest obecnie główną działalnością naszej firmy.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Tektura
Wysłać wiadomość PAPOS v.o.s.
Strona   1 2 3 4 5 6 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.