Projektowanie, tworzenie

Tutaj 15 znajdują się sekcje w których jest 4 podsekcji

 
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna
Pokazuje firmy 8190 w sumie 3526
Rajt s.r.o.

Rajt s.r.o.

Naszym programem nośnym jest fachowa produkcja metali przeznaczona do hodowli naszych większych czy mniejszych pieszczochów – głównie koni i psów. Oferujemy prace tokarskie i frezarskie, prasowanie, spawanie, szlifowanie, produkcja schodów i balustrad, maszyn i urządzeń jednocelowych oraz innych.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Boksy dla koni
Wysłać wiadomość Rajt s.r.o.
PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.

PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.

Produkujemy sprężyny dociskowe, naciągowe, skrętne, dwuskrętne, sprężyny ukształtowane, zawleczki. Opracowanie drutu 3D, prostowanie drutu, afisze samochodowe oraz pozostałe elementy z drutu o przekroju okrągłym. Nasze produkty produkujemy według życzeń i pożądań klienta.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Sprężyny dociskowe, Sprężyny ciągnące, Sprężyny skrętowe
Wysłać wiadomość PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
miVAL

miVAL

Produkujemy dekoracyjne kraty żeliwne do drzew, łącznie z herbem miasta czy gminy, fontanny, ochraniacze pni drzew, żeliwne stojaki rowerowe, ławki żeliwne, kosze do śmieci, słupki żeliwne z możliwością dołączenia łańcuchów, kręte schody żeliwne, płotki i balustrady.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kraty żeliwne, Ławki żeliwne, Schody artystyczne
Wysłać wiadomość miVAL
PEMA a.s.

PEMA a.s.

Produkujemy ręczne manipulacyjne i transportowe wózki dla gałęzi handlowej, przemysłowej i logistycznej; stojaki reklamowe; różne rodzaje produktów z drutu ( włącznie z 3D zginaniem ), rury, kątowniki z blachy, nie tylko według naszej standardowej produkcji, lecz także według życzeń i wymagań klienta.

nasze produkty: Manipulacyjne wózki kontenerowe, Metaloprodukcja na zamówienie
Wysłać wiadomość PEMA a.s.
BORGA s.r.o.

BORGA s.r.o.

Projektacja, produkcja i montaż stalowych hali montowanych. Hale produkcyjne i przemysłowe, hale rolnicze, hale magazynowe, hale sportowe i jeździeckie. Produkcja i sprzedaż lekkich materiałów pokryciowych, blach trapezowych, profili C / Z, paneli rozjaśniających.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Montowane hale stalowe, Lekkie blaszane pokrycia dachu
Wysłać wiadomość BORGA s.r.o.
KOVOS Vracov, spol. s r.o.

KOVOS Vracov, spol. s r.o.

Kominki na indywidualne zamówienie wyprodukowane są na zażądanie klienta. Produkujemy i dostarczamy stalowe kominki dwupłaszczowe z unikatnym rozwiązaniem ogrzewania powietrza. Wkłady kominkowe wykonane są z blachi stalowej o grubości 4 mm. Wewnętrzna strona obudowana jest płytami żeliwnymi o grubości 14 mm.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kominki na indywidualne zamówienie, Wkłady kominkowe na zamówienie
Wysłać wiadomość KOVOS Vracov, spol. s r.o.
TROJICE spol. s r.o.

TROJICE spol. s r.o.

Blachy perforowane, sita sortujące, CNC obróbka blach, cięcie, perforowanie, wycinanie, gięcie, profilowanie, krawędziowanie, wiercenie. Zleceniowa produkcja metali, obróbka metali, produkcja konstrukcji stalowych, roboty ślusarskie i spawalnicze CO2, MIG MAG, TIG, WIG, CNC.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Blachy perforowane, CNC obróbka blach
Wysłać wiadomość TROJICE spol. s r.o.
BSK Metal, spol. s r.o.

BSK Metal, spol. s r.o.

Zajmujemy się produkcją systemów do wyposażenia sklepów, głównie systemami regałowymi i ich akcesoriami. Następnie specjalizujemy się na systemy kasowe, statywy prezentacyjne, program drutowy, spojrzenia afiszowe, heavy duty police i regały sprzedażowe.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Wyposażenie sklepów
Wysłać wiadomość BSK Metal, spol. s r.o.
FERRIC, spol. s r. o.

FERRIC, spol. s r. o.

Produkujemy i sprzedajemy wyposażenie dla wydziałów firm budowniczych, konstrukcji metalowych na miarę, balustrad, płotów, krat oraz kutych wyrobów z latego żelaza do użytku publicznego. Uczestniczymy w poddostawach dla spółek produkcyjnych lub dostarczamy kompletne produkty według zleceń.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kontenery uchylne, Pojemniki do betonu, Widły paletowe
Wysłać wiadomość FERRIC, spol. s r. o.
FIRMCONSULT, spol. s r.o.

FIRMCONSULT, spol. s r.o.

Kooperacja produkcyjna w przemyśle maszynowym, na przykład odlewy, odkuwki, elementy spawane, wytłoczki, elementy z blachy, elementy obrabiane, elementy z plastiku, koła zębate, silosy, palety, naczynia ciśnieniowe, rurociągi, konstrukcje stalowe, montaż, systemy manipulacyjne przeznaczone do przemysłu samochodowego.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Elementy spawane, Produkcyjne kooperacje maszynowe
Wysłać wiadomość FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Strona   Powrót   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Następna  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.