Cegły i bruk

 
Strona   1 2 3 4 Następna
Pokazuje firmy 19 w sumie 40
EUTIT s. r. o.

EUTIT s. r. o.

Kostka bazaltowa, odporna podłoga przemysłowa, stała, obciążeniowa, odporna na mróz, odporna chemicznie, odporna na ździeranie, piecyki, rynny, cegły, rurociągi, kształtki, okładziny, kanalizacje, gospodarstwo wodne, transportery, zasobniki, cyklony, torowanie. Bazalt i aucor.
Pokaż na mapie   Strona www.: www.eutit.cz  
nasze produkty: Bazalt, Kanalizacja bazaltowa, Nawierzchni przemysłowe, Rurociągi odporne na zdzieranie
Wysłać wiadomość EUTIT s. r. o.
KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.

KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.

Nasza spółka swoim klientom oferuje wyroby z piaskowca, który jest absolutnie unikatnym w Europie. Czerwono-różowy obraz podobny marmuru na żółto-białym podkładzie stwarza miłe i ciepłe wrażenie. Oferujemy unikatny materiał oraz profesjonalną obróbkę.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Naturalny kamień dekoracyjny, Okładziny z piaskowca czerwonego, Piaskowcowa płyta podłogowa
Wysłać wiadomość KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.
PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Postorna s.a to przedsiębiorstwo z ponad 130to letnią tradycją. Już w roku 1867 w Cegielni Lichtensztajnskiej zostały wypalone pierwsze cegły, zaś w krótce asortyment poszerzono o kolejne elementy budownicze. Produkty Posztorenskie stały się wyszukiwanym towarem w całej Europie.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Farfurowe płytki posadzkowe odporne na mróz, Kamionka kanalizacyjna, Płyty podłogowe do eksploatacji chemicznych, Ręczna produkcja ceramiczna, Ceramiczne wkłady kominowe, Zewnętrzna ceramika ogrodowa odporna na działania mrozu
Wysłać wiadomość PKZ Keramika Poštorná a.s.
WILD STONE

WILD STONE

Specjalizujemy się na produkcję oraz sprzedaż komórkowego kamienia okładzinowego, nawierzchni portklandzkiej oraz dodatków elewacyjnych. Kładziemy wielki nacisk na jakość naszych produktów. Unowocześniemy oraz udoskonalamy produkcję w wszystkich kierunkach. Regularnie poszerzamy portfolium naszych wyrobów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Kamienne płytki okładzinowe, Płyta ceglana
Wysłać wiadomość WILD STONE
FERT a.s.

FERT a.s.

Produkcja zbrojeń przestrzennych i jednostronnych z drutu ciągniętego na zimno według normy DIN 488 i EN 10080. Produkujemy standartowe i niestadartowe rozmiary – wysokość i długość, według wymagań możemy skracać belki nośne na odpowiednią długość.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Przestrzenne zbrojenie ze stali, Stal pręt B500A, B550A, Stalowe dystansy rodzaj S, Wkładki dystansowe
Wysłać wiadomość FERT a.s.
MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

Sprowadzamy i prowadzimy sprzedaż okładziny, płytek podłogowych oraz kostek, listeli, mozaiki do: łazienek, kuchni, basenów, tarasów, schodów, obiektów handlowych. Dostawy do wszystkich miejsc na terenie Czeskiej Republiki. Sklep internetowy z ofertą okładziny ceramicznej z glazurą i bez glazury - kraj pochodzenia Hiszpania.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Ceramiczne płytki podłogowe, Okładzina do łazienki, Zewnętrzne płytki podłogowe
Wysłać wiadomość MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
DITON s.r.o.

DITON s.r.o.

Nasza spółka zaliczana jest do najwybitniejszych producentów produktów betonowych w Republice Czeskiej. Nasz asortyment zawiera głównie kolorowe oraz kształtowane odmiany dwuwarstwowej betonowej kostki brukowej, krawężników, kształtowników płotowych oraz daszków, jak również mnóstwo innych produktów.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Betonowe kostki brukowe, Kostka brukowa, Krawężniki, Palisady, Zewnętrzna kostka brukowa
Wysłać wiadomość DITON s.r.o.
Stavební keramika spol. s r.o.

Stavební keramika spol. s r.o.

Oferujemy kompletny asortyment ceramiki budowlanej. Do dyspozycji posiadamy wielkie przestrzenie magazynowe. Ceramika od A-Z. Prawie wszystko, co znajdziecie w naszym sklepie wzorowym z ceramiki budowlanej, możecie zaraz odwieźć do domu. Aktualnie jako przykłady 54 kompletnie wyposażonych łazienek.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Płytki ceramiczne do łazienki, Płytki podłogowe
Wysłać wiadomość Stavební keramika spol. s r.o.
Brickland s.r.o.

Brickland s.r.o.

Spółka BRICKLAND należy do największych dostawców czeskich zajmujących się cegłami licówkami, taśmami cegłowymi oraz nawierzchnią cegłową. W skutek naszej dziesięcioletniej tradycji, niezawodności oraz perfekcyjnym usługom wobec naszych klientów, jesteśmy jednym z najczęściej wyszukiwanych dostawców nie tylko w Republice Czeskiej i na Słowacji.
Pokaż na mapie  
nasze produkty: Cegły licówki, Nawierzchnia cegłowa, Taśmy cegłowe
Wysłać wiadomość Brickland s.r.o.
Strona   1 2 3 4 Następna  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.